Jump to content

מכבי חיפה - נושא רשמי ומרוכז

Omer

Recommended Posts

אין 10 הבדלי רמות. יש הבדל רמה, אולי 2. ו10 נקודות הפרש. זה מה שיש ביננו.

אם תלך אחורה בפורום ותבדוק אני אמרתי שהפועל יתפרקו ב100% ושאין מה לפחד מהם, ושהיחידה שיכולה לאיים זאת חיפה אבל אנחנו בפער דו ספרתי והם לא יוכלו לסגור אותו.

בדיעבד חשבתי שטעיתי כשראיתי אותם רצים, אבל וואלה?! אנחנו עדיין בפער דו ספרתי!!! הם עדיין לא יכולים לסגור אותו! אז וואלה צדקתי.

אתה טוב מחיפה בכל פרמטר אפשרי.

זה שהם הכי קרובים אלייך לא אומר שהם ברמה שלך.

הכל עניין של יום נתון ואיך שתי הקבוצות יגיבו מנטאלית באותו היום. ואת זה לצערי אי אשפר לחזות. בטח לא לפי הטבלה.

אם מכבי תעלה בטירוף ובגישה של הדרבי השני אנחנו ננצח את חיפה. אין ספק ואין בכלל מה להרחיב.

אם מכבי תעלה מהוססת וחוששת כמו בדרבי הראשון אז לא יצא טוב מהמשחק הזה

בסוף אחרי כל הדיבורים שלפני שיהיו וכל הבילד אפ הכל שווה לתחת - כי משחקים כאלה מוכרעים על מי שמריח את הפחד ראשון. אם הם יריחו אותנו מפחדים הם יטרפו. אם אתה תריח אותו אצלם אתה תטרוף. זה מה שקרה בשני הדרבים הראשונים של העונה. (שבשניהם אגב היית יותר טוב מבחינת נטו כדורגל)

אם מכבי תעלה בטירוף ובגישה של הדרבי השני אנחנו ננצח את חיפה. אין ספק ואין בכלל מה להרחיב.

אם מכבי תעלה מהוססת וחוששת כמו בדרבי הראשון אז לא יצא טוב מהמשחק הזה

בהתחשב בעובדה שבין היום למשחק נגד חיפה יש רק משחק ליגה אחד, לא רואה סרט שמכבי עולה חוששת או הגנתי גם אם הפער יצטמק ב-3 במחזור הזה. אולי אוסקר יבוא לשחק על תיקו, אבל קשה לי להאמין שהוא יעשה את זה לאור התוצאות מניסיונות קודמים...

יש בקבוצה אמונה עצמית וביטחון גבוה ואין לי ספק שנטרוף את הדשא. חיפה תבוא לנסות לעקוץ במתפרצות וכאן הסכנה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סוייר תסביר לבחור בבקשה מה ההדל בינינו לבין חיפה,נמאס לי להסביר..

יש לי רק בקשה אחת

חומץ בלסמי תמיר יערי וכל שאר המעצבנים

כשנפרק להם ת'תחת

אל תגיבו פה.

אנחנו לא שחצנים

אנחנו פשוט יותר טובים מהם. וזהו.

לכל מי שמזיין את המח שהוא היה פה לפני 10 שנים באליפות, יופי, היה נחמד נכון?

נמאס לי להיות אוהד של קבוצה שלא יכולה להיות בטוחה וגאה בעצמה, יש פה מכבי מפחידה, אדירה, טובה, מדהימה אז תנו לנו להתלהב ממנה

, וכן גם להתגאות בה.

מכבי יותר טובה זה נכון

אבל מפה עד להגיד שאנחנו כמה רמות מעליהם זו שטות

זה שהם שיחקו רע נגד נתניה בחוץ וסכנין בחוץ לא הופך אותם לקבוצה רעה

נגד אשדוד הם הביאו את אחת התצוגות היותר חזקות שראיתי השנה בארץ, כולל ממכבי

מי שחושב שיהיה למכבי קל נגדם במיוחד בקרייה אין לו מושג

אלה בדיוק המשחקים שמוכרעים על חודו של גול ולמי העצבים חזקים יותר

בשביל הרגעים האלו הביאו את ערן זהבי להזכירכם

אני מאוד מאוד אופתע אם אחת הקבוצות תנצח ביותר מגול, אל תצפו לשחזור של הדרבי הפעם

וזה לא קשור למכבי או לחיפה בכלל

זו פשוט עובדה שככה מתנהלים משחקי עונה בכל ליגה בעולם

ירוק זה צבע של גברים

גם בלי צלחת אתם אלופים

לא צריך יכולת וגם לא התקפה

כי אופי יש רק בחיפהההה

ההמנון החדש של חיפה

כמו שכבר רשמתי בנושא אחר... הדבר שהכי מדאיג אותי במשחק מול חיפה זה שהקבוצה לא תתאמן ביחד בשבועיים שלפני המשחק.

השחקנים חוזרים מהנבחרת ביום חמישי, והמשחק בשבת.

חיפה מועדון עלוב שתלוי במה שאנחנו עושים

תראו איזה השפעה יש לנו על חיפה

מחזור ראשון ניצחנו אותם וגרמנו להם לשחק כמו קבוצת ליגה ג במשך 3חודשים

לעומת זאת שהפסדנו להם בקללת אליעזר הם נכנסו לקצב צבירת נקודות מטורף

ההבדל הוא שההפסד שלנו להם לא השפיע עלינו

כמו שכבר רשמתי בנושא אחר... הדבר שהכי מדאיג אותי במשחק מול חיפה זה שהקבוצה לא תתאמן ביחד בשבועיים שלפני המשחק.

השחקנים חוזרים מהנבחרת ביום חמישי, והמשחק בשבת.

כמה שחקני נבחרות יש לנו ביחס לחיפה מישהו יודע ?

כמה שחקני נבחרות יש לנו ביחס לחיפה מישהו יודע ?

אצלנו זה זיו, טיבי, ייני (אולי), אלברמן, ראדי, זהבי, עטר.

בנוסף יש את שחקני הנבחרת הצעירה: ברק לוי, ורד, מיכה, לוגאסי, דאבור.

בקיצור... כמעט כל הישראלים בקבוצה.

בחיפה יש את קינן, גולאסה, עזרא (אולי) ועמאשה (אולי).

שכחתי מישהו?

יש לי רק בקשה אחת

חומץ בלסמי תמיר יערי וכל שאר המעצבנים

כשנפרק להם ת'תחת

אל תגיבו פה.

אנחנו לא שחצנים

אנחנו פשוט יותר טובים מהם. וזהו.

לכל מי שמזיין את המח שהוא היה פה לפני 10 שנים באליפות, יופי, היה נחמד נכון?

נמאס לי להיות אוהד של קבוצה שלא יכולה להיות בטוחה וגאה בעצמה, יש פה מכבי מפחידה, אדירה, טובה, מדהימה אז תנו לנו להתלהב ממנה

, וכן גם להתגאות בה.

מעבר לעובדה שאני לא ממש שואל אותך מתי להגיב ועל מה, קרא בבקשה את מה שכתבתי. לא אמרתי שום דבר על לא להיות בטוח בעצמך, ועל לא להתלהב ובטח על לא להיות גאה.

כשנפרק להם את התחת, אלוהים גדול, עד אז, אני מעדיף לא להתנהג כאילו כבר עשיתי את זה. אתה תעשה מין הסתם מה שאתה רוצה.

תגידו, אתם לא יכולים לחכות עם השטויות האלה קצת? אולי קודם באמת ניקח אליפות, ולא רק בטורים של ברקוביץ', ורק אז נהיה באופוריה? די כבר עם הלעג הזה למכבי חיפה, זה לא מכבד אותם - ומגיע להם כבוד, הם קבוצה טובה - אבל מילא זה, זה לא מכבד גם אותנו. זה נכון גם לאין ספור נושאי האהבה לשחקנים, למאמנים, למנהלים, לבעלים, למחליפים, לאנשי המשק ולקהל עצמו. חלאס כבר עם המציצה העצמית הזו! אפשר להיות מרוצים, אבל מה שהולך פה (בעידודה הנמרץ של התקשורת), זו בדיחה. כשנקבל צלחת, תעשו מה שאתם רוצים (אישית, לעג לאחר עושה לי את זה מעט מאוד. מי שאלוף לא צריך ללעוג , הוא אלוף), אבל בינתיים...

כסף סופרים במדרגות. אנחנו עדיין בפנים. זה לא נגמר.

ברגע ששרנו צהוב עולה זה מכבי זה נחתם ונסגר אנחנו אלופיםםםםם

מעבר לעובדה שאני לא ממש שואל אותך מתי להגיב ועל מה, קרא בבקשה את מה שכתבתי. לא אמרתי שום דבר על לא להיות בטוח בעצמך, ועל לא להתלהב ובטח על לא להיות גאה.

כשנפרק להם את התחת, אלוהים גדול, עד אז, אני מעדיף לא להתנהג כאילו כבר עשיתי את זה. אתה תעשה מין הסתם מה שאתה רוצה.

כנראה שמישהו פה קצת חמוץ

הסרטון באמת מאוד מביך.

ובקשר לנושא הזלזול בחיפה/ אליפות בכיס/בלה בלה ידה ידה:

כשהייתי יותר קטן תמיד חלמתי שהאליפות של מכבי תהיה רגע מדהים, מכונן, שהפועל לא יודעים להעריך אליפות ובטח שלא חיפה, שאנחנו, שהולכים אחרי הקבוצה בתקופות קשות, שמעודדים כמו חיות, שבאים אחרי הנצחונות ואחרי ההפסדים, אנחנו נדע להעריך אותה כשהיא תגיע. אצלי בראש זה הצטייר כאילו שהאדמה תרעד!.

בזמן האחרון אם כל החגיגות המוקדמות זה פשוט הורס את כל הכיף! מה כיף בכל שבוע להכריז על עצמינו שאנחנו אלופים, שכולם אפסים, שיש פה קבוצה מהטובות בהיסטוריה!

כן, אני כמו כולם נהנה לראות את מכבי, נכנס לאופוריה בנצחונות הגדולים ויש לי בטחון ענק בקבוצה שלי (אלוהים כמה שנים לא יכולתי להגיד את המשפט הזה). אבל צריך להשאר עם הרגליים על הקרקע, רק בשביל שזה יהיה מתוק, שהאדמה תרעד. כמו לנצח דרבי 2-0 כשמהגול הראשון עד שמבקיעים את השני בדקה ה90 הפועל שוכבת עליך, זה הרגש בספורט, התפרקות מתח.

החגיגות האלה מחרבנות לכם את הטעם המתוק של אליפות אחרי 10 שנים שחונות ואחרי הרבה שנות לוני. תירגעו כדי שתוכלו להנות ממנה. (ושום מילה על זה שכמה יוזרים פה הולכים להתאבד אם חס וחלילה נאבד את זה).

לא אתם חייבים לראות את זה (שוב...)

זה כמו פרסומת לפני/ואחרי

איזה יצורים. אלוהים.

https://www.youtube.com/watch?v=VBeImXuJjN0

"אותה תופעה שחוזרת במשחקים מול מכבי ת"א....אתה מוביל 1-0 והם באים ו....משווים...."