Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

שאלה למי שרואה ויקינגים:

תמיד כולם מדברים אנגלית עד שהם נפגשים אחד עם השני ואז כל אחד מדבר בשפה זרה כי הם לא דוברים אותה שפה. מה הקטע?

שאלה למי שרואה ויקינגים:

תמיד כולם מדברים אנגלית עד שהם נפגשים אחד עם השני ואז כל אחד מדבר בשפה זרה כי הם לא דוברים אותה שפה. מה הקטע?

בסה"כ זה סדרה, אי אפשר תמיד לדבר ב"שפה שלהם" כי זה סתם יהיה מעיק לצפות, אז כשהם מדברים בינם לבין עצמם זה מוצג באנגלית.

כשהם מול צרפתים/אנגלים וכו אי אפשר שהם ידברו באנגלית, כי הם לא באמת דיברו אנגלית בזמנו.

ובנושא אחר - חליפות 5.10 וואו. המשך העונה ישודר סביבות ינואר למי שתהה.

בולרז של דה רוק עם פרק סיום עונה מעולה.

סדרה בהחלט מהנה, אין שם איזה מתח או משהו קורע מצחוק - אבל סדרה שפשוט כיף לראות. ובטח שלא להשוות אותה לפמליה...

אגב, איזה עוד סדרות יש בסגנון הזה?

קליפורניקיישן אדירה ולדעתי הרבה יותר טובה מבולרז כתחליף לפמליה, למרות שהעונה-שתיים האחרונות היו לא מוצלחות.

מבולרז אני חושב שאפשר היה בינתיים להוציא הרבה יותר, ועם כל פרק שעובר זה יותר מורגש... הסדרה פרווה לגמרי - לא מצחיקה מספיק, לא עלילתית מספיק, אפילו מבחינת סקס (בהשוואה לקליפורניקיישן או הפמליה) אין שם יותר מדי למה לחכות, פשוט סדרה חמודה כזאת שלא מתעלה יותר מדי. נחמדה כדי להעביר חצי שעה כשמשעמם לך ולא יותר.

קליפורניקיישן אדירה ולדעתי הרבה יותר טובה מבולרז כתחליף לפמליה, למרות שהעונה-שתיים האחרונות היו לא מוצלחות.

מבולרז אני חושב שאפשר היה בינתיים להוציא הרבה יותר, ועם כל פרק שעובר זה יותר מורגש... הסדרה פרווה לגמרי - לא מצחיקה מספיק, לא עלילתית מספיק, אפילו מבחינת סקס (בהשוואה לקליפורניקיישן או הפמליה) אין שם יותר מדי למה לחכות, פשוט סדרה חמודה כזאת שלא מתעלה יותר מדי. נחמדה כדי להעביר חצי שעה כשמשעמם לך ולא יותר.

חכה, יש הבטחות בנוגע לעונה ה2, יהיו מפורסמים ודוגמניות ושטויות

טוני המלצה שלך - בולרז, כן או לא?

ואם לא, מה כן? נגמרו לי הסדרותתת

שוב, בולרז זה לא סדרה שתגרום לך להיקרע מצחוק כמו הפמליה. אבל זו סדרה שפשוט כיף לראות - בגלל המשחק המעולה של דה רוק.

כן, כדאי לראות - מצד שני אם תפספס נראה לי שתחיה עם עצמך בשלום :)

טוני המלצה שלך - בולרז, כן או לא?

ואם לא, מה כן? נגמרו לי הסדרותתת

היא סדרה קלילה של 30 דקות גג לפרק, היא מאוד מהנה אני מאוד נהנתי מהעונה הראשונה שלה ואין ספק שאמשיך לראות

אם יש לך זמן אז ברור שתראה כי היא מעבירה את הזמן בכיף ואין הרבה סדרות קלילות כרגע בטלויזיה

חוץ מזה שהיא קשורה יד ביד עם פוטבול/כסף/חוזים/כוסיות אז זה תמיד נחמד.

יש שם שחקני פוטבול עשירים שחיים חיים טובים וכל הבעיות שהסוכנים שלהם עוברים מסביב, יש לה בסיס מעולה אני ממליץ בחום.

ושאלו, גומורה ראית?

אני חייב לשבור מתישהו את מחסום השפה ולהתחיל שוב גומורה

זאת אחת הסדרות שהיה לי יותר כיף לראות והרבה בזכות השפה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אני חייב לשבור מתישהו את מחסום השפה ולהתחיל שוב גומורה

תנסה, בסוף זה עובר חלק, נתתי לאבא שלי לראות והוא עושה לי כזה ״ מה איטלקית עכשו?״ בסוף הוא סיים את הסדרה בשלושה ימים והתחיל למלמל כל היום מילים באיטלקית