Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

מומלץ מאד לדעתי

זו סידרה קולנועית. כל עונה עומדת בפני עצמה עם עלילה שונה לחלוטין. איטי, מותח, צילום בימוי ומשחק ברמה גבוהה מאד.

אחרי שהתלהבתי מהסדרה גומורה אני עכשיו באמצע הספר ואין ספק שהמציאות עולה על כל דמיון.

רציחות מזוויעות, מאפיונרית שהסתובבה עם שומרות ראש לבושות בצהוב בהשראת קיל ביל, החייט בסווט שופ שפתח טלוויזיה וראה את אנג'לינה ג'ולי לובשת ז'קט שהוא הכין בטקס האוסקר, הילד שהקומורה סידרה לו ביקור ברוסיה אצל הדמות שהעריץ - הגנרל מיכאל קלצ'ניקוב ועוד ועוד

הכל מסופר ע"י אדם בגדל ברחובות נאפולי וחי כבר תשע שנים תחת אבטחה כבדה לאחר שקיבל איומים על חייו מהקומורה מכיוון שגילה איך הם עובדים כולל שוק הסמים, הטקסטיל והנשק.

שווה קריאה

מומלץ מאד לדעתי

זו סידרה קולנועית. כל עונה עומדת בפני עצמה עם עלילה שונה לחלוטין. איטי, מותח, צילום בימוי ומשחק ברמה גבוהה מאד.

העונה הזאת פחות מוצלחת אני לא מצליח להיכנס אליה כמו שהתמכרתי לעונה הראשונה

אחרי שהתלהבתי מהסדרה גומורה אני עכשיו באמצע הספר ואין ספק שהמציאות עולה על כל דמיון.

רציחות מזוויעות, מאפיונרית שהסתובבה עם שומרות ראש לבושות בצהוב בהשראת קיל ביל, החייט בסווט שופ שפתח טלוויזיה וראה את אנג'לינה ג'ולי לובשת ז'קט שהוא הכין בטקס האוסקר, הילד שהקומורה סידרה לו ביקור ברוסיה אצל הדמות שהעריץ - הגנרל מיכאל קלצ'ניקוב ועוד ועוד

הכל מסופר ע"י אדם בגדל ברחובות נאפולי וחי כבר תשע שנים תחת אבטחה כבדה לאחר שקיבל איומים על חייו מהקומורה מכיוון שגילה איך הם עובדים כולל שוק הסמים, הטקסטיל והנשק.

שווה קריאה

הסופר הוא גם הכותב של הסרט והסדרה.

כדאי להתחיל בלש אמיתי?

מישהו יכול לתת קצת רקע?

קרוב למושלם, העונה השנייה קצת ירודה מהעונה הראשונה רק לציין.

חברים, להתחיל לראות Mr Robot, רמה גבוהה מאוד!

סיימתי את בלש אמיתי(עונה ראשונה), איכותית מאוד אבל סוף קצת מאכזב.

מישהו ראה הגשר?(הסדרה השוודית)

מומלץ!! העונה הראשונה מרתקת.

את השנייה לא ראיתי...

אני באמצע עונה 2 של בלש אמיתי והתחברתי אליה הרבה יותר מלעונה הראשונה.

דווקא אני יותר התחברתי לראשונה וגם השיר פתיחה הרבה יותר טוב

טוב אז עד שכל הסדרות חוזרות, משהו מומלץ?

ראיתי כבר : Prison break, breaking bad, GoT, Suits, House, Arrow, The Flash, Mr.robot, Sherlock, VIKINGS, Gotham, Daredevil, Davinchi's demons (ובטוח יש עוד שאני לא זוכר, אבל תזרמו).

תודה!

טוב אז עד שכל הסדרות חוזרות, משהו מומלץ?

ראיתי כבר : Prison break, breaking bad, GoT, Suits, House, Arrow, The Flash, Mr.robot, Sherlock, VIKINGS, Gotham, Daredevil, Davinchi's demons (ובטוח יש עוד שאני לא זוכר, אבל תזרמו).

תודה!

POWER!

מה זה מר רובוט?

Follows a young computer programmer (Malek) who suffers from social anxiety disorder and forms connections through hacking. He's recruited by a mysterious anarchist, who calls himself Mr. Robot.

זה בכללי. מה שנחמד בסדרה שהדמות הראשית מדבר איתך (עם הצופה) בזמן הסדרה ומשתף אותך במחשבות\שיקולים וכו'.