Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

למי שלא מכיר ועוד לא יצא לו לראות

סדרה בשם POWER, סדרת פשע מעולה לדעתי עם עונה 1 (יש תרגום בינתיים רק ל3 פרקים מתוך 8, אני ראיתי אותה לפני שנה בלי תרגום)

ממליץ לכם בחום לראות את הסדרה (50 סנט המפיק והכותב, בסדרה הושקעו המון כספים ורואים את זה)

בקיצור, העונה ה2 כבר כאן (פרק ראשון שוחרר לפני יומיים שלושה), תיהנו.

למי שלא מכיר ועוד לא יצא לו לראות

סדרה בשם POWER, סדרת פשע מעולה לדעתי עם עונה 1 (יש תרגום בינתיים רק ל3 פרקים מתוך 8, אני ראיתי אותה לפני שנה בלי תרגום)

ממליץ לכם בחום לראות את הסדרה (50 סנט המפיק והכותב, בסדרה הושקעו המון כספים ורואים את זה)

בקיצור, העונה ה2 כבר כאן (פרק ראשון שוחרר לפני יומיים שלושה), תיהנו.

העלת לי חיוך יא טוני! באמת תהיתי מתי עונה שנייה תצא :)

פייי הציפיות הורגות אותי

יש המון המון כתבות על הסדרה באיטלקית לצערי ניסיתי לתרגם ולנסות להבין אבל זה יוצא קצת מבולגן

לפי מה שהבנתי יש המון דמויות חדשות בנוסף לדמויות הישנות ובעונה השנייה הולכים להתרכז בדון פייטרו נגד צ'ירו שתהיה לו קבוצה משל עצמו.

מזה ? סוג של פורניקיישן במיים או משו ?

בלש בשנות ה60 שחוקר את משפחת מנסון (צ'ארלס מנסון) לפני שהם מבצעים את הרצח האכזרי ההוא

לא יודע למה, רק עכשיו ראיתי אחים לנשק

אין מילים באמת בטופ 5 שלי

הפסיפיק ראית?

אחים לנשק טובה ממנה רק במקצת

גם הפקה של שפילברג וטום הנקס ובאופן כללי אותו סיפור רק ביבשת אחרת (הפסיפיק הגיעה כמעט 12 שנה אחרי אחים לנשק) ואני אישית חושב שכדאי לך לראות אותה עכשיו אחרי שסיימת את אחים לנשק

ההבדל העיקרי בין 2 הסדרות והסיבה שאחים לנשק טובה יותר רק במעט הוא האווירה, האווירה באחים לנשק היא האווירה האמיתית של מלחמת העולם השנייה, יבשת אירופה, חורף רוב הזמן, המסך אפרורי והאמביאנס הכללי מאוד משדר מלחמת העולם השנייה.

בהפסיפיק הסדרה לוקחת אותך ליבשת אחרת לגמרי (הסיפור שם לא פחות חשוב) וזה בעצם האמריקאים כנגד היפנים אז הסיפור שונה לגמרי אבל הרמה של הסדרה איכותית אולי אפילו יותר מאחים לנשק (הושקעו בפסיפיק יותר כספים מאחים לנשק ד"א).

כל זה כמובן לא משנה אם כבר ראית את הסדרה וסתם כתבתי (:

השיר פתיחה טובה יותר משל אחים לנשק זה כן, טוב נו לא יודע מה להחליט, שניהם מעולים.

הפסיפיק ראית?

אחים לנשק טובה ממנה רק במקצת

גם הפקה של שפילברג וטום הנקס ובאופן כללי אותו סיפור רק ביבשת אחרת (הפסיפיק הגיעה כמעט 12 שנה אחרי אחים לנשק) ואני אישית חושב שכדאי לך לראות אותה עכשיו אחרי שסיימת את אחים לנשק

ההבדל העיקרי בין 2 הסדרות והסיבה שאחים לנשק טובה יותר רק במעט הוא האווירה, האווירה באחים לנשק היא האווירה האמיתית של מלחמת העולם השנייה, יבשת אירופה, חורף רוב הזמן, המסך אפרורי והאמביאנס הכללי מאוד משדר מלחמת העולם השנייה.

בהפסיפיק הסדרה לוקחת אותך ליבשת אחרת לגמרי (הסיפור שם לא פחות חשוב) וזה בעצם האמריקאים כנגד היפנים אז הסיפור שונה לגמרי אבל הרמה של הסדרה איכותית אולי אפילו יותר מאחים לנשק (הושקעו בפסיפיק יותר כספים מאחים לנשק ד"א).

כל זה כמובן לא משנה אם כבר ראית את הסדרה וסתם כתבתי (:

https://www.youtube.com/watch?v=e99B80crU3E

השיר פתיחה טובה יותר משל אחים לנשק זה כן, טוב נו לא יודע מה להחליט, שניהם מעולים.

האמת שלא שמעתי עלייה אפילו

אני אתחיל שבוע הבא

גם אני חשבתי ככה בנוגע לפסיפיק אבל ראיתי פעם שנייה והיא מצויינת היא טובה פחות מאחים לנשק זה נכון אבל עדיין היא בלבל גבוה בהרבה מרוב הסדרות שיש בחוץ והיו בחוץ עד היום.