Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

אשתי זורמת איתי על סדרה (לדוגמא בלש אמיתי) ואז אני זורם איתה על סדרה.

בקיצור - זאת יותר מדי סדרת נשים לנשים והיא די משעממת אותי. העונה הזאת יותר משעממת מהעונה הראשונה.

הפסקתי לראות את הסדרה אחרי הפרק השני (ראיתי את הציצים של כל השחקניות כמעט וזה הספיק לי)

אז פרשתי.

לא, במה מדובר בקצרה ובלי ספוילרים?

בקצרה סדרת דרמה משטרתית (איכותית ביותר) שכל פרק מראה יום בחקירה של רצח של נערה עם עלילה מתפתחת.

בהחלט סדרה מומלצת. בדרך כלל אני לא אוהב דרמות משטרה אבל לסדרה הזאת ממש התחברתי.

סדרה שקוראים לה הליגה,על פי התקציר (אני עוד לא ראיתי) יש לה פוטנציאל לסדרה אדירה,במיוחד לאלה המשחקים מנג'ר...

הסדרהקומדיה מבית רשת FX על קבוצת חברים המשחקים בנבחרת "פנטזי פוטבול" (ליגת פוטבול וירטואלית). הנושא האוניברסלי במרכז הסדרה הוא מערכת היחסים המסועפת והתחרותית בין גברים לא ממש בוגרים נפשית על רקע מערכות היחסים שלהם עם נשים, ספורט וסקס. אי אפשר שלא לאהוב את חבורת הדמויות של הסדרה, שמנצלות כל רגע כדי לאמלל אחד לשני את החיים באופן הכי מצחיק עצוב וגס שאפשר.

סדרה שקוראים לה הליגה,על פי התקציר (אני עוד לא ראיתי) יש לה פוטנציאל לסדרה אדירה,במיוחד לאלה המשחקים מנג'ר...

הסדרהקומדיה מבית רשת FX על קבוצת חברים המשחקים בנבחרת "פנטזי פוטבול" (ליגת פוטבול וירטואלית). הנושא האוניברסלי במרכז הסדרה הוא מערכת היחסים המסועפת והתחרותית בין גברים לא ממש בוגרים נפשית על רקע מערכות היחסים שלהם עם נשים, ספורט וסקס. אי אפשר שלא לאהוב את חבורת הדמויות של הסדרה, שמנצלות כל רגע כדי לאמלל אחד לשני את החיים באופן הכי מצחיק עצוב וגס שאפשר.

היה ביס כבר שתי עונות.

סדרה מצחיקה רצח , הומור קקה פיפי אבל בקטע טוב .

על מזה כנופיית ברמינגהאם ? שווה לראות ?

משפחת פשע בברמינגהאם של שנות ה-20 שרוצה להשתלט על שוק ההימורים הלא חוקיים. וכן שווה לראות

משפחת פשע בברמינגהאם של שנות ה-20 שרוצה להשתלט על שוק ההימורים הלא חוקיים. וכן שווה לראות

סבבה אני יתחיל חיפשתי איזה סדרה טובה לראות

עכשיו

לא שמעתי עליה עד אתמול, אתה אומר שהיא שווה צפייה?

שווה צפייה.

יקח לך קצת זמן להתרגל לדיבורים על הפנטזי ליג (אלא אם כן אתה אוהב פוטבול) אבל בתכלס הפנטזי ליג זה רק סיבה שולית להראות כמה גברים דבילים וכמה הסדר עדיפויות שלהם מוטעה. בתור אוהד כדורגל אתה תזדהה עם הדמויות , מה גם שלאט לאט ההומור יהיה יותר בוטה ויותר הזוי , ככה שלדעתי זה אחת הקומדיות היותר מצחיקות שיש עכשיו.

המלצה לסדרה טובה בVOD?

לא שובר שורות, לא כנופית ברמינגהאם, אבל בסגנון של שתי הסדרות האלה. מישהו ראה מלכה לבנה?

אימפריית הפשע/הטיילת

הסמויה

למי שראה חליפות.

זה רק אני או שבין פרק 13 ל-14 בעונה ה2 יש חור?אני מפחד שפיספסתי פרק אבל זה לא הגיוני.

בפרק 14 מראים את ה"בפרקים הקודמים" דברים שבכלל לא היו בפרק 13 ולפני.

סדרה חדשה - POWER

series_1098_s1_1406668102_15_thumbnail_b

העלילה מתגוללת סביב ג'יימס "גוסט" סט. פטריק, בעל מועדון לילה עשיר בניו-יורק. בנוסף, הוא חי חיים כפולים גם כמתווך סמים.

מפיק - 50cent

עושה רושם של סדרה טובה.

סיימתי בתקופה האחרונה לראות : שובר שורות, משחקי הכס והומלנד.

אני שוקל לראות עכשיו אחת מהסדרות הבאות : הסמויה, אוז, הסופרנוס.

מה לראות קודם?

הסופרנוס קל אחרי זה הסמויה

אני אישית מאוד אהבתי את אוז אבל אני חלוק לגביה, מצד אחד קטעים אדירים מצד שני המון שיעמומון כזה (הסדרה הראשונה שכל פרק שלה היה 60 דקות ו13 פרקים לעונה, בעצם הכתיבה את הפורמטים של היום)

יש כמה דמויות אדירות באוז, קשה להודות אבל השחקן שמשחק את קארים סעיד הוא אחד השחקנים (לא מוסלמי במציאות) וראיין אוריילי גם דמות אדירה.

אבל עדיין, סופרנוס קל.

הסופרנוס קל אחרי זה הסמויה

אני אישית מאוד אהבתי את אוז אבל אני חלוק לגביה, מצד אחד קטעים אדירים מצד שני המון שיעמומון כזה (הסדרה הראשונה שכל פרק שלה היה 60 דקות ו13 פרקים לעונה, בעצם הכתיבה את הפורמטים של היום)

יש כמה דמויות אדירות באוז, קשה להודות אבל השחקן שמשחק את קארים סעיד הוא אחד השחקנים (לא מוסלמי במציאות) וראיין אוריילי גם דמות אדירה.

אבל עדיין, סופרנוס קל.

סבבה אני אראה את זה בסדר הזה.

דרך אגב מה אתה חושב על הומלנד? אני ממש אהבתי ולדעתי זו אחת הסדרות הטובות בשנים האחרונות.