Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

אהבתי שבית הדרקון חוזרים למה שעשה את משחקי הכס סדרה כל כך מוצלחת בעונות הראשונות - דיאלוגים מושחזים, תככים פוליטים וטוויסטים חזקים

בית הדרקון זה נחמד, מרגיש לי כמו עוד עונה של משחקי הכס פשוט, אבל מהראשונות שהיה יותר מעניין

ראינירה מזכירה את דינארייז אבל לפחות לא מאוסה כמוה

בקיצור נחמד אבל לא מרגיש שזה משהו שלא ראינו

ראיתי סוף סוף את הפרק האחרון של סול...

spacer.png

(ואיך נפטרים מהקראש ההזוי הזה על אישה בת 50?!)

בעניין אחר, מישהו כבר ניסה את LOTR?

נכון לכרגע אין בבית הדרקון דמות אחת שמתקרבת לקרסוליים של סרסיי אפילו לא לדמויות דרג ג. יש לסדרה פוטנציאל אבל במשחקי הכס ישר על ההתחלה הרגשת מיהן הדמויות הדומיננטיות, בכלל הדמות של סרסיי אחת הטובות שנראו על המסך. 

On 6.9.2022 at 16:59, הנדון said:

נכון לכרגע אין בבית הדרקון דמות אחת שמתקרבת לקרסוליים של סרסיי אפילו לא לדמויות דרג ג. יש לסדרה פוטנציאל אבל במשחקי הכס ישר על ההתחלה הרגשת מיהן הדמויות הדומיננטיות, בכלל הדמות של סרסיי אחת הטובות שנראו על המסך. 

אני תופר בנתיים את משחקי הכס מהתחלה עד שיצטברו כמה פרקים בבית הדרקון כשאני לא זוכר כלום למעט האירועים המשמעותיים, שכחתי כמה היא אחת הטובות שראיתי. עד העונה הרביעית היא בטופ 3 שלי.

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

אני אצליח להבין מה קורה שם אם לא ראיתי אף פרק וסרט של שר הטבעות?

למה לא ראית עד היום? את הסרט אני יודע לדקלם חושב שזאת הטרילוגיה שראיתי הכי הרבה פעמים ואף פעם לא נמאס. בסגר א דבר ראשון שעשיתי זה מרתון של כל גירסת הבמאי. תרוץ לראות, אם אתה לא שומר כיפור זה הזמן להשלים הכל @ת"א שלנו

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

אני אצליח להבין מה קורה שם אם לא ראיתי אף פרק וסרט של שר הטבעות?

בתור אחד שראה את הטרילוגיה הזאת ולא זוכר שום דבר ממנה חוץ מאיזה סמיגול מרושע אחד וטבעת מכושפת אתה בהחלט יכול גם אם לא ראית כלום לפני. פשוט תדע שיש גמדים, אלפים והוביטים וכולם נלחמים באורקים רשעים. מה שכן תתכונן בסדרה הזאת להמון  PC שיט