Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

פאקינג 15 שנה, מהימים שהייתי חייל מושתן, רואה בלילות בחושך עם קערת פופקורן, ועד היום שאני כבר אבא לשניים מנסה לתפוס זמן לראות את הפרק השבועי. 

סדרה שליוותה אותי כמעט חצי מהחיים. 

לפני7 שעות , צח צחצוח said:

הטבח ב"yes" ,עד לא סגור על עצמי עד כמה סדרה טובה.. אולי למי שעובד/עבד במטבח ירגיש סוג של הזדהות.

אני עוקב אחריה גם, בינתיים קצת בחשדנות. 

בתור אחד שעבד במטבח זה קצת מעניין לראות. אבל נראה כאילו זה לא מתקדם יותר מדי. רוב הדמויות שטוחות מדי כולל הדמויות הראשיות. מה שכן הצילום והזויות צילום יפים מאוד. קצת לא שיגרתי לסדרה ישראלית. נמשיך לעקוב ונקווה לטוב

אם כבר סדרות ישראליות חדשות, "חזרות" מראה פוטנציאל טוב. סוג של דרמה קומית. או "קומדיה (לא) רומנטית" כמו שהם מתארים אותה. אני בפרק השלישי ויש שם רגעים יפים, קצת משעשעים, קצת נוגעים ללב. שווה בדיקה.

לפני14 שעות , Krishi said:

בתור אחד שעבד במטבח זה קצת מעניין לראות. אבל נראה כאילו זה לא מתקדם יותר מדי. רוב הדמויות שטוחות מדי כולל הדמויות הראשיות. מה שכן הצילום והזויות צילום יפים מאוד. קצת לא שיגרתי לסדרה ישראלית. נמשיך לעקוב ונקווה לטוב

דווקא דן תורן לא רע בכלל, הייתי אומר שהוא כמעט מושלם בתור ה"השף הקריזיונר" וכן גם ל ייצא לעבוד במטבחים, באמת האווירה הזאת שרוצים להעביר בסדר היא דיי מדויקת.

לפני14 שעות , Krishi said:

אם כבר סדרות ישראליות חדשות, "חזרות" מראה פוטנציאל טוב. סוג של דרמה קומית. או "קומדיה (לא) רומנטית" כמו שהם מתארים אותה. אני בפרק השלישי ויש שם רגעים יפים, קצת משעשעים, קצת נוגעים ללב. שווה בדיקה.

אחלה ממש, זאתי מקופה ראשית שחקנית טובה ואגם רודברג גם מפתיעה וגם פצצה שזה בונוס.

לאנשים שאוהבים מיסתורין ופילוסופיה ומתחברים לעל טבעי, תעשו לעצמכם טובה ותראו את הנותרים אם לא ראיתם, חתיכת יצירת מופת, אני מסיים כל פרק עם דמעה ומחיאות כפיים. לא רק מעניין גם עשוי מדהים.

לפני1 שעה , Naor23 said:

לאנשים שאוהבים מיסתורין ופילוסופיה ומתחברים לעל טבעי, תעשו לעצמכם טובה ותראו את הנותרים אם לא ראיתם, חתיכת יצירת מופת, אני מסיים כל פרק עם דמעה ומחיאות כפיים. לא רק מעניין גם עשוי מדהים.

אני ממש אהבתי.

אם לא סיימת לא אדבר על הסוף.

העונה הראשונה באמת עושה לבכות.

לפני9 שעות , turgi said:

אני ממש אהבתי.

אם לא סיימת לא אדבר על הסוף.

העונה הראשונה באמת עושה לבכות.

אני באמצע העונה השנייה ורואה פרק ביום כדי שזה לא יגמר מהר מדי.

On 1.12.2020 at 23:24, Krishi said:

איפה אפשר לראות את זה אם אין לי יס?

שואל על הטבח.

34 דקות לפני, Bundash said:

איפה אפשר לראות את זה אם אין לי יס?

שואל על הטבח.

קודם כל 2 פרקים ראשונים יש ביוטיוב

כל השאר יש באתר של סדרות. אני אישית מוריד בטורנטים. 

לפני12 שעות , Naor23 said:

זאת נראה לי הסדרה שניסיתי לראות הכי הרבה פעמים כי המליצו לי עליה מאוד ופרשתי באמצע חח 

הצלחתי להגיע עד אמצע העונה השניה. אני יודע שיש שם הרבה דו משמעויות וסאבטקסט ורפרנסים וסיפור שלם מעבר אבל לא הצלחתי להתחבר לזה כל כך. 

7 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל 2 פרקים ראשונים יש ביוטיוב

כל השאר יש באתר של סדרות. אני אישית מוריד בטורנטים. 

ראיתי את שני הראשונים ביוטיוב, אני שואל על השאר. אתר סדרות לא עובד לי, יש לינק פעיל? מה אתה כותב בטורנט?

5 דקות לפני, Bundash said:

ראיתי את שני הראשונים ביוטיוב, אני שואל על השאר. אתר סדרות לא עובד לי, יש לינק פעיל? מה אתה כותב בטורנט?

אם אתר סדרות לא עובד לך, תשנה DNS וזה אמור לעבוד (נגיד לשל גוגל. ראשי 8.8.8.8 ומשני 8.8.4.4)

לגבי טורנטים אני מוריד מאתר הביטס או פיוזר

hebits.net

fuzer.me

אתרים ישראלים, אבל הם דורשים הרשמה (שלא תמיד פתוחה)

3 דקות לפני, Krishi said:

זאת נראה לי הסדרה שניסיתי לראות הכי הרבה פעמים כי המליצו לי עליה מאוד ופרשתי באמצע חח 

הצלחתי להגיע עד אמצע העונה השניה. אני יודע שיש שם הרבה דו משמעויות וסאבטקסט ורפרנסים וסיפור שלם מעבר אבל לא הצלחתי להתחבר לזה כל כך. 

אכן סדרה מוזרה, הרבה מאוד וייב ברקע של דברים לא הגיוניים ו-WTF, אני אוהב את ההרגשה הזאת של החוסר ודאות שהכל יכול לקרות כל שניה ושיש מן משחק בגבולות בין הגיוני לעל טבעי. 

לפני13 שעות , Naor23 said:

The Leftovers? וואלה ראיתי מזמן ואני לא זוכר כלוםםם

On 4.12.2020 at 22:44, Naor23 said:

איפה ניתן לראות?

On 5.12.2020 at 10:30, roei p said:

האיש במצודה הרמה שווה לראות?

קראתי את הספר וראיתי עונה ראשונה לפני כמה שנים. ממש אהבתי.

מומלץ מאוד לחובבי היסטוריה אלטנרנטיבית

On 2.12.2020 at 14:09, צח צחצוח said:

צטט

אחלה ממש, זאתי מקופה ראשית שחקנית טובה ואגם רודברג גם מפתיעה וגם פצצה שזה בונוס.

אגם רודברג באמת מפתיעה.

למי שראה את הסדרה הישראלית "כבודו" שהייתה לדעתי אחלה סדרה. מסתבר שהם מכרו אותה לאמריקאים כאשר מי שמשחק את השופט זה בריאן קרנסטון (וולטר ווייט משובר שורות) ועכשיו יצא הפרק הראשון. עוד לא ראיתי אותו אבל יכול להיות מעניין.