Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

צ'רנוביל עשויה טוב מאוד, המשחק טוב מאוד, הבימוי העלילה הפסקול... הכל.

להגיד כמה מתוך זה קרה באמת במציאות קשה לי להגיד. אף אחד לא באמת ידע אף פעם. לכל צד אינטרס לספר את זה איך שהוא רוצה.

ראיתי פרק ראשון של מחוז ירושלים, יש לי קצת בעיה לראות סדרות כאלה שכאילו עוקבים אחרי אנשי ביטחון והצלה למיניהם, הרי הבמאי מחפש סיפורים דרמה ואקשן, הרבה דברים נראים לי מאולצים, חלק מהם גם מבויימים לגמרי. והרבה מזה לא באמת מציאותי.

ובמעבר חד, מישהו ראה את הסדרה הישראלית בתולות? קראתי עליה ביקורות טובות והם עכשיו בעונה שלישית כבר. חושב אם להתחיל.

ומה לגבי המדובב?

בתולות עונה ראשונה ממש טובה ומשם זה דועך.

https://www.vulture.com/article/best-hbo-shows-ever-ranked.html

מסכים, מהרגע שזה נהיה סוג של מדע בידיוני בפרקים האחרונים של העונה הראשונה, הפסקתי לצפות בזה וחבל כי זה היה עשוי טוב מבחינת מתח והעלילה עד השטות הזאת שהם עשו.

אוו אם הם מתחילים עם שטויות על טבעיות אז עדיף אולי לא להתחיל.

בלי קשר לכל זה, למגי אזרזר יש גוף פשוט מטורף. חבל על הפרצוף רק.

צ'רנוביל עשויה טוב מאוד, המשחק טוב מאוד, הבימוי העלילה הפסקול... הכל.

להגיד כמה מתוך זה קרה באמת במציאות קשה לי להגיד. אף אחד לא באמת ידע אף פעם. לכל צד אינטרס לספר את זה איך שהוא רוצה.

במציאות אין סיכוי שהיה קורה פיצוץ גרעיני (:

אלא אם רוסיה עד עכשיו מסתירים שבנו או איכסנו שם פצצות גרעיניות.

Good omens ממש כיפית.

מבוסס על ספר של ניל גיימן (אלים אמריקאים) ופרצ'ט.

טננט משחק שם וזו מיני סדרה של ארבעה פרקים אז לא צריך להשקיע יותר מידי.

ממש טובה לדעתי ולפעמים מרגיש לי שיש טיפה השפעה של דאגלס אדאמס (המדריך לטרמפיסט) באופי של הדמויות.

ביליונז עונה 4 הדבר הכי טוב שיש בטלוויזיה בזמן האחרון בפער

לגמרי. עכשיו כשנגמרה העונה בתוספת הסיום של משחקי הכס, snl (וגם בארי) אין לי אף פרק לצפות לו במהלך השבוע של אף סדרה. אולי קצת סיפורה של שפחה רק, אבל גם את זה נראה לי שאראה רק אחרי שתגמר העונה.

מחכה ללגיון שחוזרת בשני(מאושר!), חוץ ממנה שממה עד סוף השנה שיחזרו המתים המהלכים, הויקינגים וחסרי בושה.

גם דברים מוזרים חוזרת עוד שבועיים בחמישי, אבל זה בינג' לסופ"ש זה משהו שונה.

על סמוך על סול אני אפילו לא מדבר, כל כך רחוק :(

דעתי על צרנוביל

סיפור מטורף והסדרה עשויה מעולה. אהבתי את הקונספט של להרכיב פסיפס מכמה סיפורים קטנים של דמויות, הרבה אנושיות. כתיבה טובה מאד.

ועם כל זאת, ממש לא מבין את התעופה על הסידרה הזו. לא הטירוף שציפיתי לו אחרי כל הבאזז. והעניין של האנגלית ככ מעצבן. מילא הם לא מדברים רוסית, לפחות שיהיה מבטא רוסי, משהו.

הפמליה הסדרה VS. המציאות.

נתקלתי בכתבה הזו לא מזמן, מעניין - http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/entourage/

מארק וולברג אחד האנשים הכי פרודקטיביים בהוליווד

אם הסדרה עליו אז היא מוגזמת פי כמה וכמה

הבן אדם קם ב5 בבוקר כל יום בשביל להתאמן, יש לו את תכנית האימונים והדיאטה אחת הכי קשוחות שראיתי ומוסר עבודה מטורף

בכלל לא וינס מהסדרה

דעתי על צרנוביל

סיפור מטורף והסדרה עשויה מעולה. אהבתי את הקונספט של להרכיב פסיפס מכמה סיפורים קטנים של דמויות, הרבה אנושיות. כתיבה טובה מאד.

ועם כל זאת, ממש לא מבין את התעופה על הסידרה הזו. לא הטירוף שציפיתי לו אחרי כל הבאזז. והעניין של האנגלית ככ מעצבן. מילא הם לא מדברים רוסית, לפחות שיהיה מבטא רוסי, משהו.

:wubyellow3:

לא ראיתי עדיין את צ׳רנוביל, מודה שעצם השפה מוריד לי. אנחנו כבר לא בימים שבהם צריך להתאים הכל לשפת הקהל - בנטפליקס למשל אנחנו רואים איך יפה מאוד סדרות מצליחות עם כתוביות, וגם בבריטניה משדרים סדרות זרות עם כתוביות. באמת אין שחקנים דוברי רוסית שיכלו למצוא? מבין את החשש שהשלטון שם לא יאהב, אבל מה עם שחקנים אמריקאים/גרמנים/ישראלים ממוצא רוסי, למשל? הרי יש כאלה.

בכנות, להתחיל לראות היום סדרה על אוקראינה/רוסיה באנגלית בריטית מרגיש לי כמו להתחיל לראות סיטקום עם צחוק מוקלט. לא עניין של ניטפיקינג - זה פשוט לא מרגיש אותנטי, לא משנה כמה טובים השחקנים.

חייב לומר שהעניין עם השפה שאתם מדברים עליו נשמע ממש אבל ממש מוגזם

כשצפיתי בסדרה נשאבתי פנימה, וממש לא היה לי אכפת באיזה שפה או מבטא הם מדברים

חייב לומר שהעניין עם השפה שאתם מדברים עליו נשמע ממש אבל ממש מוגזם

כשצפיתי בסדרה נשאבתי פנימה, וממש לא היה לי אכפת באיזה שפה או מבטא הם מדברים

זה אינדיבידואלי... עוד לא ראיתי צ'רנוביל, אבל גם לי זה יוריד. גם בהומלנד כשטרוריסטים מוסלמים בגרמניה מדברים אנגלית אחד עם השני זה ביאס אותי

הטרוריסטים בהומלנד לפחות מדברים במבטא ערבי. אני יכול להבין את הצורך באנגלית. אמנם עידן הנטפליקס הביא איתו פתיחות לסדרות בשפות זרות, אבל רוב האוכלוסייה עדיין חסומה זה לדעתי. אז שיהיה אנגלית, אבל במבטא.

הכי מגוחך זה שלא מחליטים אם רוצים שהשחקנים ידברו בשפה שלהם או באנגלית עם מבטא ופתאום בלי שום קשר באמצע שיחה בספרדית הם עוברים לאנגלית.

צ'רנוביל סדרה של HBO, רשת אמריקאית. אין להם שום סיבה להפיק סדרה ברוסית, וגם לא במבטא רוסי (כי זה מגוחך קודם כל, וכי זה לא תואם את השוק שלהם).