Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

עונה שלישית של נרקוס אחלה להעביר את הזמן. פחות טובה מהקודמות (במיוחד מהראשונה), אבל זה בגלל הסיפור החדש שלא מספיק מעניין כמו זה של פבלו.

עונה שלישית של נרקוס אחלה להעביר את הזמן. פחות טובה מהקודמות (במיוחד מהראשונה), אבל זה בגלל הסיפור החדש שלא מספיק מעניין כמו זה של פבלו.

זה לא רק זה לדעתי. היא כתובה פחות טוב, הדמויות לא נבנו כמו שנבנתה זו של פאבלו ומרגישות מאד שטוחות, העלילה מאד חסרה.

זה לא רק זה לדעתי. היא כתובה פחות טוב, הדמויות לא נבנו כמו שנבנתה זו של פאבלו ומרגישות מאד שטוחות, העלילה מאד חסרה.

שמע, הדמויות האמריקאיות בסדרות האלה תמיד משעממות, הדמות של חאבי דווקא חביבה, שני הרנדומלים מהעונה הם על תקן הבלונדי מהעונות על פאבלו, אז זה די מתקזז. אני חושב שיכלו להוציא יותר מהדמויות של הסנדקים (ולתת הרבה פחות זמן מסך למיגל, שהוא הדמות הכי טיפשה ואפורה מבין כולם), אבל מעבר לזה - אין לי הרבה טענות, כי גם לא ציפיתי ליצירת עומק בדמויות כמו בסמויה לדוגמא.

מה שהיה לי תמוהה זה איך כל כך הרבה דמויות יודעות לדבר אנגלית בצורה כל כך תקינה, נראה קצת מצוץ מהאצבע.

מסכים.

אני הפסקתי מהר מאוד.

לא אהבתי את האונה הזאת הייתי תקוע עליה איזה שבועיים ומשהו.

הקטע הזה בנטפליקס שמריץ את הפרקים עם ספירה לאחור של חמש שניות גרם לי לראות את כל העונה ביומיים. לא גאה בזה, אבל מה אפשר לעשות.

הקטע הזה בנטפליקס שמריץ את הפרקים עם ספירה לאחור של חמש שניות גרם לי לראות את כל העונה ביומיים. לא גאה בזה, אבל מה אפשר לעשות.

זה קרה לי עם אמריקן ואנדל

במהלך הפרק הראשון של ריק ומורטי חשבתי בהתחלה שזאת עוד סדרה מטומטמת של adult swim שאתה לא בטוח מה אתה חושב לגביה, אבל בהמשך הבנתי שזה לא סתם בדיחה מפגרת אלא יותר מזה.

לא מפתיע שדן הרמון וכריס פארנל לוקחים בחלק בזה, לא מפתיע שזה ליד המיינסטרים. זה גאוני ובאמת שאחרי הפרק הראשון לא נראה הזוי מדי.

https://www.youtube.com/watch?v=4oySM2spHlc

אולי אני לא כזה מגניב אבל רק אני לא התחברתי לריק ומורטי?

לא היחיד, באמת שלא מצליח להבין את ההתלהבות (ניסיתי כמה פרקים ולא תפס). יש לציין שבאופן כללי אני פחות מתחבר לסדרות מצוירות.

ריק ומורטי סדרה אדירה

מי שמכיר, יש באדולט סווים סדרה הזויה שנקראת מיסטר פיקלס, אחרי 2 פרקים החלטתי שזה יותר מדי בשבילי לבינתיים

סדרה על ילד נכה וכלב שהוא בעצם השטן

אולי אני לא כזה מגניב אבל רק אני לא התחברתי לריק ומורטי?

עניין של טעם. זה מלכתחילה זה לא אמור להיות מיינסטרים (לא בשביל שיהיה מגניב אלא כי לא מכוון לכולם), מצד שני זה מהדברים שמהר מאוד הבנתי למה יש להם cult following.

ראיתי שניים או שלושה פרקים של מיסטר פיקלס כשיצאתי עם מישהי שממש אהבה את זה. הזוי לחלוטין וגם בשבילי יותר מדי. קצת חששתי בהתחלה שגם ריק ומורטי תהיה ככה, אבל אוהב גם את איך שהסדרה התפתחה - קצת כמו סאות פארק במובן מסויים, לקחו הומור בית שימוש שיוצר הכין, הכינו ממנו סדרה שמתרגלים אליה ושיש בה דברים נורמליים, ועם הזמן דמויות התפתחו. ויש גם השפעות מפיוצ׳רמה לדעתי, ודמיון לקומיוניטי (שגם של דן הרמון, שהצטרף לבחור שיצר את הקטע הקצר שממנו פיתחו את הסדרה). רק שלסאות פארק לקח זמן להיות נורמליים והמסלול שלהם שונה בין היתר כי פשוט זרמו עם מה שיש, וראו איך מגיבים. פה נראה שכן חשבו יותר מראש על לאן לוקחים את זה.

הקטע של המדע הבדיוני נהיה יותר ויותר מוקצן עם הזמן, וגם הדמות של סאמר התפתחה וקיבלה אופי. אבל בהתחלה נראה שבאמת ניסו לאזן את הטירוף עם משפחה יחסית נורמלית, מה שגם לי אישית עזר להתחבר.