Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

נתלבש על נרקוס בקרוב

אגב, לאחרונה אני רואה ומשלים את כתום זה השחור החדש. לא סדרה מטורפת שחובה לראות, אבל בהחלט נחמדה וכיפית

חוזה סנטה-קרוז לונדונו!

וואלה השחקן שמשחק אותו, יודע את העבודה.

סיימתי אתמול את נרקוס, איזה שחקן גברי, מצידי שיעשו עונה שלמה על איך הוא עלה למעלה.

ד"א: גם פאצ'ו אחלה גבר, מצחיק איך דווקא השניים הכי מעניינים בקאלי הם כביכול הדמויות המשניות שם.

סיימתי אתמול את נרקוס, איזה שחקן גברי, מצידי שיעשו עונה שלמה על איך הוא עלה למעלה.

ד"א: גם פאצ'ו אחלה גבר, מצחיק איך דווקא השניים הכי מעניינים בקאלי הם כביכול הדמויות המשניות שם.

איזה סצנה יאללה

https://www.youtube.com/watch?v=-uCG286qrdE

אגב, כל התגובות ביוטיוב מבקשות ספין אוף לדמות הזו חח

סיימתי נרקוס, כמו שכבר אמרו פה , מעולה , שווה צפייה, אבל אף אחד שם לא מתקרב לקריזמה שיש לאסקובר.

אולי עונה הבאה עם אל צ'אפו..

אני חושב שאל צ'אפו טובה יותר מנרקוס כבר אחרי עונה אחת.

הדמות של פבלו הייתה אדירה גם בזכות השחקן (ואגנר מורה), הוא עשה את זה פשוט מעולה.

הדמות היחידה שמתקרבת אליו באופי זה צ'פה, ובגלל זה כולם מתלהבים ממנו ככה.

אני חושב שגם פאצ'ו יכול להיות ספין אוף מעניין עם כל זה שהוא גיי ועלה לתפקיד כזה, הבעיה שבטח יעשו את זה מגעיל.

עונה הבאה הם כבר בחוארז, ומה שיפה זה שהסיפור של מקסיקו נמשך עד היום (למרות שאין להם את הקלאסה של הקולומביאנים הפסיכופתים).

אני חושב שאל צ'אפו טובה יותר מנרקוס כבר אחרי עונה אחת.

האמת שהתכוונתי שעונה 4 של נרקוס אולי תהיה עם אל צ'אפו.

אבל איך אל צ'אפו ביחס לנרקוס באמת ?

למה היא יותר טובה לדעתך ?

הדמות של פבלו הייתה אדירה גם בזכות השחקן (ואגנר מורה), הוא עשה את זה פשוט מעולה.

אני חושב שגם פאצ'ו יכול להיות ספין אוף מעניין עם כל זה שהוא גיי ועלה לתפקיד כזה, הבעיה שבטח יעשו את זה מגעיל.

עונה הבאה הם כבר בחוארז, ומה שיפה זה שהסיפור של מקסיקו נמשך עד היום (למרות שאין להם את הקלאסה של הקולומביאנים הפסיכופתים).

פאצ׳ו מאוס כבר עכשיו בעיקר בגלל שרואים מהשנייה הראשונה בעונה הזאת שמכינים לו ספין אוף.

אני חושב שמה שמצחיק זה שהקולמוביאנים מאוד שונאים את הסדרה, בעיקר בגלל השחקן עצמו.

ממליץ על Little Boy Blue.

מיני סדרה בריטית בארבעה חלקים.

מי שאהב The Missing ו- Broadchurch יאהב גם את זה.

איזה סגנון זה? לא ראיתי אף אחת מ3 הסדרות. זה כמו הגשר וההריגה?

אני חושב שמה שמצחיק זה שהקולמוביאנים מאוד שונאים את הסדרה, בעיקר בגלל השחקן עצמו.

הם לא שונאים את השחקן בגלל המשחק שלו, הם שונאים בגלל המבטא (הבן אדם ברזילאי שלא ידע מילה בספרדית לפני הסדרה, הוא נסע למדיין ולמד שם ספרדית).

ד"א: גם סלסדו דמות גדולה בעונה השלישית.

פיקנטריה מהסדרה: חרדה סלזאר היא שחקנית מאוד גדולה בקולומביה והיא גם אמא של השחקן שמשחק את נווגאנטה, שמכוון לה אקדח לראש בסדרה.

אני קראתי שכל מיני דוברי ספרדית מאזור קולומביה אמרו שסה"כ הוא דיבר טוב ספרדית, אבל ישר זיהו שזו לא ספרדית קולומביאנית ואני מניח שמי שמקולומביה זה אכן צורם לו