Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

אני חושב שזה דווקא משקף את העניין שבני נוער באמת לוקחים את עצמם ואת כל הדברים האלה ברצינות תהומית. הפער הזה שאתה מרגיש הוא בדיוק הפער שגורם למבוגרים בסידרה לא לראות ולהבין בזמן אמת את מה שמתרחש. הסידרה פועלת בכוונה, לדעתי, כדי לתת לצופה תחושה שזו פעולה ברמת מניעה. הן מבחוץ והן ברמה הפנימית - לא פעולה רציונלית ולחלוטין לא משהו שצופה מבחוץ יבין.
אני מאמין אגב שבגלל זה הם הכניסו את האונס שלה , כדי לתת עילה יותר מוחצת ושזה ייראה יותר אמין - למרות שלדעתי דווקא כל עניין האונס היה טיפה מלאכותי מידי. התאבדות יכולה להתרחש גם בלי זה. ודעיין, ברור שזה משהו שיכול לקרות. יותר מזה, לפעמים אנשים עם תחושות אובדניות שמים את עצמם במצבי קיצון *בשביל* להיפגע, מה שייתן להם גושפנקא לתחושות הללו.
בעניין היועץ - דווקא לכל אורך הסידרה הוא מרגיש די למלמ, לא מנוכר אבל מאד זהיר. אני יכול להבין מה אתה אומר לגבי השיחה הספציפית הזו, אבל אני חושב שהתחושות שלך לגבי התנהלות במצבים הללו מגיעות יותר מהסתכלות מרחוק ולא מהשטח. בשטח תכלס, הרבה פעמים לא מאמינים לנשים בדברים כאלה, סטיגמות כן יוצרות הטייה גם אצל אנשי המקצוע. בייחוד כשמדובר על יועץ בית ספר, תפקיד בעייתי ודי חסר משמעות. לא יודע ספציפית לגבי הנוהל של העברת המידע ללא תלונה ושם כמו שהוא הציג שם, אבל זה פחות היה אישיו מבחינתי.

ולסיום, אני גם נוטה לחשוב שקליי נמצא ממש בקצה של הקשת האוטיסטית, אבל ממש בקצה. אפילו לא אספרגר אבל כן קושי בקריאת מצבים חברתיים.

דווקא בנאדם שהוא נורא זהיר לא היה לוקח שום צ'אנס עם שיחה כזו. מערב את כל העולם ומעיף את האחריות כמה שיותר רחוק ויותר רחב. נערה שבאה ומתלוננת על משהו שנשמע כמו פגיעה מינית זה חומר נפץ. היא גם אומרת בהתחלה "I need everything to stop, people, life". איך אפשר להתעלם מזה? היא מדברת בפירוש על התאבדות.
מהתיאור שלה את האונס אפשר להבין בבירור שהיא לא הביעה הסכמה מפורשת. בארה"ב (וגם בישראל) זה אונס. אין פה שיקול דעת. איך יועץ בית ספר מחליט לא להעביר כזה דבר הלאה? הוא לא מכיר את החוק בנושא? הוא אדם חסר אמפתיה בצורה קיצונית ולכן נהיה יועץ בית ספר? קשה לי מאוד להאמין. הוא יכול לא להאמין לה, אבל אין סיכוי שהוא לכל הפחות לא יכסתח את עצמו. בקיצור סצינה לא אמינה וחבל כי היא קריטית.

שמע, בסופו של דבר מדובר בסדרת נוער על ביה"ס תיכון ולאורך כל הסדרה כולם לוקחים את עצמם כל כך ברצינות.

נכון שהנושא רציני ואנחנו מתחילים אחרי ההתאבדות, אבל רבאק, הם תיכוניסטים. כולם מתנהגים כאילו משא העולם על כתפיהם.

לקליי יש בדיוק הבעת פנים אחת וזה פרצוף של עגמומיות ורצינות מוגזמת. עד כדי כך שחשבתי מתישהו שיש לו אספרגר.

בנוסף, לטעמי בפרקים האחרונים התהליך הסופי שהוביל להתאבדות של האנה הוא נחפז ובמידה מסוימת אפילו לא סביר.

כמובן שאני לא באמת יכול לדעת וכו' וכו', אבל מעבר לשילוב הנסיבות (הרעות) החריג משהו, חלק מהאירועים כמו לדוגמא השיחה עם היועץ שבעצם היוותה הקש האחרון, היו פשוט לא סבירים.

לא הגיוני ואין מצב שיועץ בית ספר יתייחס אליה כמו שהוא התייחס בשיחה ההיא. אין מצב. זה מתאים ל1966 ולא ל2016 כשהגדרת ההסכמה כבר כמעט לא תופסת שום דבר מתחת למסמך חתום. קל וחומר כשמדובר בקטינה ועוד יותר כשמדובר ביועץ גבר שיודע שצעד מוטעה בנושא הזה גומר לו את הקריירה.

אין מצב שהוא יגיד לה get on with it סלאמת שבת שלום. הוא גם לא הוצג כדמות כזו מנוכרת לאורך הסדרה.

זו דעתי.

סיימתי כרגע את הסדרה ובגדול אתה צודק.

אגב סצנת ההתאבדות הייתה מחרידה, בקושי יכולתי לצפות בה

איפה אני יכול לראות 13 סיבות? אין ביס וsdatot.tv נסגר...

סדרות טיוי חי וקיים..sdarot.click

חליפות חזרה לעונה שביעית ופתחה בפרק מופרך ביותר..

אחרי הפסקה של כמה חודשים חזרתי לראות את העונה האחרונה של המתים המהלכים (מפרק 6), דווקא בסדר גמור. זכרתי שהפסקתי כי היא היתה ממש משעממת, יש כמה פרקים קצת מעייפים, אבל סה״כ עונה סבבה.

התשובה הרגילה היא קודי

אבל בגדול סדרות טיוי חי וקיים בדומיין zira.online

לא עובד לי כבר תקופה בדומיין הזה.

כאילו, האתר עולה אבל הפרקים לא מתנגנים.

חפש ביוטיוב google dns ועקוב אחרי ההוראות

לא אכנס לרמה הטכנית כי הידע שלי לא מקצועי ולא רוצה להטעות, אבל ספציפית לגבי סדרות.טיוי החסימה של הדומיין על ידי הספקיות הוא ברמת הdns, ולכן שינוי שלו לdns הפומבי של גוגל משחרר את זה

בתחילת השבוע הזה סיימתי את עונה 2 של הומלנד

התחלתי עונה 3, ראיתי בערך 3-4 פרקים ופשוט כל פרק מרדים אותי. זה ממש ממש גרוע.

יש טעם להמשיך?

בתחילת השבוע הזה סיימתי את עונה 2 של הומלנד

התחלתי עונה 3, ראיתי בערך 3-4 פרקים ופשוט כל פרק מרדים אותי. זה ממש ממש גרוע.

יש טעם להמשיך?

אני הפסקתי.. זה נהיה מגוחך..

לא יודע אם היה פה וסליחה מראש על הפלצנות

אבל "גאון" של נשיונל ג'יאוגרפיק על אלברט איננשטיין פשוט מעולה. 10 פרקים, כל פרק שעה.