Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

נראה לי אתה יכול להוסיף לרשימה עוד כמה לא? היד שלך קלה על ההדק

מעטות הסדרות שהתחלתי ולא סיימתי.

חלקן אוהב פחות חלקן יותר.

יש כאלה שלא שאני מלכתחילה לא מתחיל כי הן נשמעות לי משעממות.

איך טרמיי?

מצטרף לשאלה.

קראתי שזה על קהילת ג'אז אז פחות מתחבר לסדרות יותר מוזיקליות, אבל בכל זאת סדרה של HBO, שווה לבדוק חוות דעת.

לראשונה אחרי 54 שנה אישה תגלם את הדוקטור בדוקטור הו, מעניין איך זה ייצא

זה שאישה היתה המאסטר מהווה תקדים, נראה שהם רצו לראות איך הקהל יגיב לזה.

זה נכון שלקבוע שאפשר לשנות מין זה להכניס משהו חדש למיתולוגיה של הסדרה, אבל הכניסו ושינו כל כך הרבה דברים לאורך השנים... יש שינויים שהפריעו לי, עם זה אני בסדר.

אני רק מקווה שג׳ודי וויטקר תשתמש בסדרה במבטא המקורי שלה.

אה, ויהיה מעניין לרצות להתחתן עם הדוקטור (כי היא יפהפיה ואני גם ככה אוהב אותה מברואדצ׳רץ׳). עכשיו אני אבין איך ידידות שלי הרגישו.

זה נכון שלקבוע שאפשר לשנות מין זה להכניס משהו חדש למיתולוגיה של הסדרה, אבל הכניסו ושינו כל כך הרבה דברים לאורך השנים... יש שינויים שהפריעו לי, עם זה אני בסדר.

דווקא בפרק סיום העונה הקודמת ראינו שטיים לורד יכול לשנות את המין (הגנרל/ית של צבא גאליפריי)

דווקא בפרק סיום העונה הקודמת ראינו שטיים לורד יכול לשנות את המין (הגנרל/ית של צבא גאליפריי)

השינוי של המאסטר היה עוד לפני, ועדיין יש פה משהו שצריך לפתור (עד עכשיו הדוקטור, המאסטר וראסילון חזרו כגברים, רומננה וריבר חזרו כנשים), אבל זאת לא בעיה. ראיתי איפשהו שהרי ריבר העבירה לו גלגולים, אז יכול להיות שבגלל זה חוזר כאישה.

אני ממש אהבתי את קפלדי, הוא היה כמו הדוקטורים של פעם.

התחלתי טרמיי, בינתיים נראה טוב.

קצת מוזר לראות את באנק מורלנד מנגן בטרומבון, את לסטר פרימון לבוש כמו אינדיאני ואת וולטר מביג ליבובסקי כאינטלקטואל סאטירי עם משפחה יציבה, אבל אתרגל.

יצא לי לחשוב האם זה אומר שלדוקטור יהיה מלווה זכר כדי להמשיך את האיזון של זכר\נקבה או שהאישיות שלו שהסטורית לקחה נשים כבנות לוויה תמשיך ויהיו שתי נשים.

אני מהמר על לטאה.

נראה לי שכבר מההתחלה ברואדצ׳רץ׳ היה טוב לדעתי, אבל אני חושב שזאת סדרה שכמה שהעלילה מסתבכת ואתה יותר מכיר את הדמויות היא משתפרת.

יצא לי לחשוב האם זה אומר שלדוקטור יהיה מלווה זכר כדי להמשיך את האיזון של זכר\נקבה או שהאישיות שלו שהסטורית לקחה נשים כבנות לוויה תמשיך ויהיו שתי נשים.

אני מהמר על לטאה.

גם אני חשבתי על זה. אולי יחזרו לפורמט המקורי של כמה מלווים, כמו שהיה השנה (בפרקים שנרדול הופיע בהם) ועם רורי ואיימי. אני חושב שרק עם הדוקטור השלישי התחילו עם מלווה אחד - שהיה אישה.

לטאה אומר וסטרה? (:

גם אני חשבתי על זה. אולי יחזרו לפורמט המקורי של כמה מלווים, כמו שהיה השנה (בפרקים שנרדול הופיע בהם) ועם רורי ואיימי. אני חושב שרק עם הדוקטור השלישי התחילו עם מלווה אחד - שהיה אישה.

לטאה אומר וסטרה? (:

כן.

תכלס סתם זרקתי משהו שהוא לא איש ולא אשה.

+ אם אני זוכר נכון, לסבית וגם הייתה מלווה לפרקים. לא?

באיזה שלב הייתה לא אמינה לדעתך? תעשה בספויילר אלרט

שמע, בסופו של דבר מדובר בסדרת נוער על ביה"ס תיכון ולאורך כל הסדרה כולם לוקחים את עצמם כל כך ברצינות.

נכון שהנושא רציני ואנחנו מתחילים אחרי ההתאבדות, אבל רבאק, הם תיכוניסטים. כולם מתנהגים כאילו משא העולם על כתפיהם.

לקליי יש בדיוק הבעת פנים אחת וזה פרצוף של עגמומיות ורצינות מוגזמת. עד כדי כך שחשבתי מתישהו שיש לו אספרגר.

בנוסף, לטעמי בפרקים האחרונים התהליך הסופי שהוביל להתאבדות של האנה הוא נחפז ובמידה מסוימת אפילו לא סביר.

כמובן שאני לא באמת יכול לדעת וכו' וכו', אבל מעבר לשילוב הנסיבות (הרעות) החריג משהו, חלק מהאירועים כמו לדוגמא השיחה עם היועץ שבעצם היוותה הקש האחרון, היו פשוט לא סבירים.

לא הגיוני ואין מצב שיועץ בית ספר יתייחס אליה כמו שהוא התייחס בשיחה ההיא. אין מצב. זה מתאים ל1966 ולא ל2016 כשהגדרת ההסכמה כבר כמעט לא תופסת שום דבר מתחת למסמך חתום. קל וחומר כשמדובר בקטינה ועוד יותר כשמדובר ביועץ גבר שיודע שצעד מוטעה בנושא הזה גומר לו את הקריירה.

אין מצב שהוא יגיד לה get on with it סלאמת שבת שלום. הוא גם לא הוצג כדמות כזו מנוכרת לאורך הסדרה.

זו דעתי.