Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

אפשר פירוש לטובת הלא מבינים?

כל השטות הזו שפרנסיס הולך למפגש הזוי של מליינים עם גלימות ולפידים שרוקמים מזימות לשליטה בעולם. הרי יש כל מיני קישקושי קונספירציה שבאמת קיימים דברים כאלו במציאות. פעם מישהו חפר לי בטיסה על זה שהאחים עופר חברים בארגון כזה.

כל השטות הזו שפרנסיס הולך למפגש הזוי של מליינים עם גלימות ולפידים שרוקמים מזימות לשליטה בעולם. הרי יש כל מיני קישקושי קונספירציה שבאמת קיימים דברים כאלו במציאות. פעם מישהו חפר לי בטיסה על זה שהאחים עופר חברים בארגון כזה.

אההה זה, כן.

זה היה די מטופש. לא שיש מפגש של אנשי עסקים כבדים, זה הגיוני לגמריי. אבל הטקס הזה היה באמת מפגר.

לא יודע איך שרדתם עד עונה 5, התייאשתי באמצע השנייה (וגם לשם הגעתי בקושי ואחרי מלחמת התשה)

וואלה? 2 הראשונות הן מאסטר פיס בעיניי. לא פחות.

ה-3 וה-4 היו טובות גם.

לא יודע מה אתם רואים שאני מפספס

אני מאד אוהב סדרות איטיות עם דמויות מורכבות. פה הדמויות מרגישות צפויות והאיטיות הפכה מאמצעי למטרה, עושים הכל כדי לא לקדם מהר מידי קווי עלילה. הסדרה כולה עשויה כאילו במטרה להרדים, עם הגוונים השחורים, הדיבור האיטי והפסקול. לא התחברתי.

אההה זה, כן.

זה היה די מטופש. לא שיש מפגש של אנשי עסקים כבדים, זה הגיוני לגמריי. אבל הטקס הזה היה באמת מפגר.

הבוהמיין גרוב (בין החברים היו ניקסון ורייגן לצורך העניין), לגמרי במציאות, נפגשים כל שנה באתר שממוקם ביער ויש בו פסל ענק של ינשוף בגובה 9 מטר שהם קוראים לו מזבח, ויש להם טקס ענק שנקרא שריפת הדאגה מול אותו פסל.

שום דבר לא מופרך, העולם הזה מוזר.

הבוהמיין גרוב (בין החברים היו ניקסון ורייגן לצורך העניין), לגמרי במציאות, נפגשים כל שנה באתר שממוקם ביער ויש בו פסל ענק של ינשוף בגובה 9 מטר שהם קוראים לו מזבח, ויש להם טקס ענק שנקרא שריפת הדאגה מול אותו פסל.

שום דבר לא מופרך, העולם הזה מוזר.

מפגר להפליא, יש לומר (במציאות)

:)

מה שסלבה אמר

לא הבנתי למה קאוביין החליט שאין מקום כזה (לא יודע בקשר לאחים עופר)

דבר ראשון זה שבוויקליקס אפילו חשפו שזה לא יותר מאשר מועדון חברים ולעיתים נדירות באמת מקיימים את האירוע ביער. דבר שני הוא בכלל לא רלוונטי.

פעם היו הרבה קונספירציות סביב הבוהמיין גרופ ואחר כך הבינו שזה כלום, אז התיאוריות יותר התרכזו במפגש בילדברג שזה לכאורה מפגש סודי של כל עשירי עולם ופוליטיקאים מובילים שמקבלים החלטות בנוגע הסדר העולמי. בידיוק מה שפעם יוחס לבוהמיין.

לדוגמא, החלטה גלובלית שהם קיבלו לכאורה היא הוספת פלורואיד למי השתייה שלטענת חובבי הקונספירציה משמש כחומר כימי שגרום לבני האדם להיות צייתנים יותר.

קאוביין בנוגע למי השתײַה רק לאחרונה ראיתי איזה מישהי הזויה שפרסמה שממצאים מחלות והביאה קטע מיוטיוב של מישהו עוד יותר הזוי ממנה או ששמעתי את התאוריה שיוצרים עננים בשביל להסתיר דברים אנשים באמת מאמנים לדברים האלו.

2 המלצות על סדרות בVOD של YES שראיתי לאחרונה שיעבירו לכם את הזמן.

רצח בדם קר- סדרה בריטית ממש טובה למי שאוהב סדרות חקירה על רקע עיירה נורווגית מרוחקת.

מגורש- למי שאוהב את סגנון סדרות העל טבעי האפלות, אווירת מגרש השדים.

אגב 2 הסדרות ממש אבל ממש לא מצונזרות בקטע של דם ואיברים כרותים.

סיימתי את מפרשים שחורים, סוף מבאס לאללה, כמעט שקוף, סדרה בינונית לדעתי :(

פרשתי אחרי שלושה פרקים ובדרך כלל נדיר שאני פורש מסדרות בסגנון הזה.

מישהו ראה ליגיון ויכול להמליץ עליה?