Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

צריך חוות דעת על הסדרות הנ״ל, האם שוות צפייה? בהנחה ואהבתי סדרות קומדיה כמו הפמליה והמפץ הגדול, מתח כמו ליל האירוע והמתים המהלכים ודרמה כמו הומלנד, קווארי, מיליארדים.

בולרז
האמריקאנים
באנשי
אטלנטה
חדר החדשות
הפסיפיק

תודה.

צריך חוות דעת על הסדרות הנ״ל, האם שוות צפייה? בהנחה ואהבתי סדרות קומדיה כמו הפמליה והמפץ הגדול, מתח כמו ליל האירוע והמתים המהלכים ודרמה כמו הומלנד, קווארי, מיליארדים.

תודה.

בולרז- נחמדה

האמריקאנים- כבר המלצתי עלייה בעמודים קודמים מומלצת בחום אם אתה אוהב סדרות ריגול אז בכלל.

באנשי- קטלנית.

אטלנטה- כמו שכתבתי הזויה בקטע טוב.

חדר החדשות- לא התחברתי בפרקים הראשונים.

הפסיפיק- לא ראיתי.

הפסיפיק - פשוט מדהימה, אם ראית אחים לנשק אז זו סדרת ההמשך שלה אם לא אתה חייב וכולם חייבים לראות את שתיהן, שתיהן סיפור אמיתי

אחים לנשק - מסופר על פלוגת איזי מהצנחנים בצבא ארצות הברית, הנלחמים בכמעט כל חזית באירופה במלחמת העולם השנייה, אפילו עד שחרור המחנות

הפסיפיק - הסיפור מתמקד בשלושה חיילים שונים(מצטיינים) מגדודי המרינס שתקפו את איי האוקיינוס השקט (יפן) במלחמת העולם השנייה

שתי הסדרות מבויימות על ידי שפילברג וטום הנקס(להציל את טוראי ראיין), פשוט חוויה אדירה !

אחים לנשק - מסופר על פלוגת איזי מהצנחנים בצבא ארצות הברית, הנלחמים בכמעט כל חזית באירופה במלחמת העולם השנייה, אפילו עד שחרור המחנות

הסצנה שהם מגלים מחנה השמדה אחת העוצמתיות.

הפסיפיק - פשוט מדהימה, אם ראית אחים לנשק אז זו סדרת ההמשך שלה אם לא אתה חייב וכולם חייבים לראות את שתיהן, שתיהן סיפור אמיתי

הפסיפיק - הסיפור מתמקד בשלושה חיילים שונים(מצטיינים) מגדודי המרינס שתקפו את איי האוקיינוס השקט (יפן) במלחמת העולם השנייה

שתי הסדרות מבויימות על ידי שפילברג וטום הנקס(להציל את טוראי ראיין), פשוט חוויה אדירה !

אחים לנשק בטופ 3 שלי, הפסיפיק אמנם לא ברמה של אחים לנשק אבל יותר ממעולה גם.

הסצנה שהם מגלים מחנה השמדה אחת העוצמתיות.

כשליבגוט (היהודי) מגלה שהם שם רק בגלל שהם יהודים אי אפשר להשאר עם עיניים יבשות,

אם לא ראיתי אחים לנשק אוכל לראות פסיפיק?

כן.

אבל איזו סיבה יש לך לא לראות אחים לנשק?

כן.

אבל איזו סיבה יש לך לא לראות אחים לנשק?

חושש שאפקט הזמן יעשה את שלו, למרות שהפמליה לדוגמה לא היתה רחוקה כ״כ מבחינת זמן וזה לא הפריע לי.

אחים לנשק בטופ 3 שלי, הפסיפיק אמנם לא ברמה של אחים לנשק אבל יותר ממעולה גם.

כשליבגוט (היהודי) מגלה שהם שם רק בגלל שהם יהודים אי אפשר להשאר עם עיניים יבשות,

ציירים, נגנים, תופרים, חוואים.. יהודים יהודים :(

חושש שאפקט הזמן יעשה את שלו, למרות שהפמליה לדוגמה לא היתה רחוקה כ״כ מבחינת זמן וזה לא הפריע לי.

אין קשר אחי, הסדרה באיכות מדהימה, המשחק ברמה הגבוהה ביותר, אם ראית מיליארדים אז בובי אקסלרוד משחק את אחת הדמויות הראשיות

טוב. הדלקתם אותי על אחים לנשק וזאת בעיה כי אני בלימודים עכשיו.

מישהו יכול לכבות או שכוסעמק הלימודים?

א. כולה עשרה פרקים.

ב. סדרה ממש לא מתאימה לבינג' רצוף, היא מאוד כבדה ומעייפת. כל פרק איזה שעה והאווירה קודרת. אז אתה כבר לא תשקע בה בטירוף, תראה פרק כל כמה ימים ויהיה בסדר.

ג. תראה!

איך קוונטיקו? שווה לראות?

ראיתי עד תחילת עונה 2 בערך, דומה מאד לסדרה על המוסד שהיתה בארץ עם יהודה לוי, ברח לי השם שלה.

הפסקתי כי זה די חזר על עצמו, סדרה בינונית מינוס.. למרות שים כוסיות