Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

סיפורה של שפחה - קונספט מעולה, הסדרה עצמה מייגעת. פרקים שלא זזים והvoice over של הדמות הראשית מוגזם ומתיש. אני אוהב סדרות ״כבדות״, אבל זה פשוט לא זה.

שוב אומר, האפיפיור הצעיר פשוט מדהים, בטוח בטופ 5 שלי אי פעם. כמו סרט ארוך, יפהפה ומהפנט. תנועת מצלמה של אלוהים, סורנטינו במאי מופלא.

אגב. מספר 1 אצלי בכל הזמנים - בלש אמיתי.

הנותרים מישהו? להתחיל?

לא חושב שתקבל תשובה חד משמעית ממישהו.

אני באמצע העונה השלישית (והאחרונה) שרצה עכשיו ואני מרגיש שאני רואה רק כדי לנסות להבין איך הם סוגרים את הסדרה.

דובר עליה מעט בעמודים האחרונים.

סיפורה של שפחה - קונספט מעולה, הסדרה עצמה מייגעת. פרקים שלא זזים והvoice over של הדמות הראשית מוגזם ומתיש. אני אוהב סדרות ״כבדות״, אבל זה פשוט לא זה.

שוב אומר, האפיפיור הצעיר פשוט מדהים, בטוח בטופ 5 שלי אי פעם. כמו סרט ארוך, יפהפה ומהפנט. תנועת מצלמה של אלוהים, סורנטינו במאי מופלא.

אגב. מספר 1 אצלי בכל הזמנים - בלש אמיתי.

אצלי בלש אמיתי הייתה מספר 1 עד העונה השנייה שהייתה מחרידה

הייתי בטוח שהעונה הרביעית של עמק הסיליקון תהיה נפילה אבל בינתיים היא פשוט ענקית. פיפי. גם דמויות שלרוב היו פחות מצחיקות (יחסית), מצחיקות בטירוף.

הייתי בטוח שהעונה הרביעית של עמק הסיליקון תהיה נפילה אבל בינתיים היא פשוט ענקית. פיפי. גם דמויות שלרוב היו פחות מצחיקות (יחסית), מצחיקות בטירוף.

ארבעה פרקים ראשונים אדירים עד עכשיו, תענוג.

לא חושב שתקבל תשובה חד משמעית ממישהו.

אני באמצע העונה השלישית (והאחרונה) שרצה עכשיו ואני מרגיש שאני רואה רק כדי לנסות להבין איך הם סוגרים את הסדרה.

דובר עליה מעט בעמודים האחרונים.

אני לעומת זאת ממש אהבתי את העונה ה-3 עד כה. כמו שתורג'י רשם אין תשובה חד משמעית לסדרה הזאת יש הרבה שאוהבים יש הרבה שלא אבל אני חושב שכולם יסכימו על זה שהיא הזויה.

אצלי בלש אמיתי הייתה מספר 1 עד העונה השנייה שהייתה מחרידה

לגמרי איתך, העונה הראשונה על גבול המושלמת.

בעונה השנייה פרשתי בפרק השני או השלישי, עשו עוול לשחקנים ולעלילה בראשונה.

אז אחרי שני פרקים של הנותרים, אני יכול להסכים שמדובר בסדרה פשוט לא ברורה. אין לי מושג עדיין מה הולך, מי נגד מי ומה קורה פה בעצם. ואני כזה שתופס סדרות די מהר.

עדיין, בא לי להמשיך לראות. לא יודע אם זה כי אין לי דברים אחרים לעשות עם החיים שלי או כי משהו באמת סיקרן אותי.

אז אחרי שני פרקים של הנותרים, אני יכול להסכים שמדובר בסדרה פשוט לא ברורה. אין לי מושג עדיין מה הולך, מי נגד מי ומה קורה פה בעצם. ואני כזה שתופס סדרות די מהר.

עדיין, בא לי להמשיך לראות. לא יודע אם זה כי אין לי דברים אחרים לעשות עם החיים שלי או כי משהו באמת סיקרן אותי.

הפרק השלישי שבר אותי.

לא מתכוון לצפות בחרא הזה יותר לעולם.

התחלתי לראות לא מזמן הפמליה, מפה לשם אני כבר בעונה שישית. ההמלצות בהחלט פגעו, מי הפייבוריט שלכם? שלי אי קל, גם הקטעים עם לויד וארי נחמדים מאוד.

עמק הסיליקון אדירה. קלילה, זורמת, לא רדודה מדי, דמויות צבעוניות. ג'ראד מדהים.

הפרק השלישי שבר אותי.

לא מתכוון לצפות בחרא הזה יותר לעולם.

סעמק ביאסת אותי

לא בא לי לראות עכשיו

התחלתי לראות לא מזמן הפמליה, מפה לשם אני כבר בעונה שישית. ההמלצות בהחלט פגעו, מי הפייבוריט שלכם? שלי אי קל, גם הקטעים עם לויד וארי נחמדים מאוד.

ג'וני דרמה הוא המלך

ג'וני דרמה הוא המלך

giphy.gif

מת על דרמה, אבל ארי גולד הוא ה ה ה מלך.

אני כל כך אוהב אותו כי הוא פשוט אמיתי.

הוא מבטא את כל מה שכל אחד מאיתנו היה רוצה להיות.

לומר מה שבא לך בראש בלי לדפוק חשבון לאף אחד או לרגשות שלו. מדהים.

מה גם שהוא יהודון שזה בכלל מוסיף לו נקודות.

ומבין איך נסחפת לסדרה הזאת, זה קרה לי גם לפני כחודש וחצי שבמקרה שוטטתי בVOD ואמרתי למה לא, אחרי שראיתי שאדריאן גרנייה היה בארץ לצילום של הפרסומת של buyme.

יש הרבה קטעים על יהודים בסדרה, מלבד זאת כמו שאמרת, ארי יהודי גם מציאות. הפרק בת-מצווה למי שזוכר היה ענק.

הטופ 3 של השחקנים בקומדיות שראיתי הם : שלדון (המפץ הגדול), ברני (איך פגשתי את אמא) וארי.

יש הרבה קטעים על יהודים בסדרה, מלבד זאת כמו שאמרת, ארי יהודי גם מציאות. הפרק בת-מצווה למי שזוכר היה ענק.

הטופ 3 של השחקנים בקומדיות שראיתי הם : שלדון (המפץ הגדול), ברני (איך פגשתי את אמא) וארי.

תראה את Blue Mountain State ואתה מוצא לך מקום ראשון חדש (ת'אד קאסל).

סיקרנת אותי

לא לצפות להומור שנון או משהו.

מדובר בסדרה על קבוצת פוטבול בקולג', מצחיקה בטירוף. יש גם סרט שממומן ע"י קיקסטרטר (אני גם תרמתי שם כסף) אבל הוא פחות טוב מהסדרה (עשו אותו כמה שנים אחרי היציאה של העונה השלישית והאחרונה, והשחקנים כבר הזדקנו מדי).

כל דמות ודמות בסדרה הזאת מצחיקה ברמות אחרות, אבל ת'אד (מגולם ע"י אלן ריטצ'סון) זאת הדמות הכי מצחיקה בקומדיות שראיתי אי פעם.

אני היחיד שהמפץ הגדול ואיך פגשתי את אמא לא רק שלא מצחיקות אותו אלא מעצבנות?