Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

מישהו יודע מה קורה עם אתר סדרות?

ניסיתי את כל הכתובות ושום דבר לא פועל.

http://www.sdarot.li/

בכל מקרה הם נחלשו מאוד לאחרונה בגלל שיתוף פעולה עם זיר"ה וכל האלה שמחפשים להוריד תכנים..

ממליץ לך על http://the-online-tv-show.blogspot.co.il/ אחלה של אתר לצפייה ישירה

http://www.sdarot.li/

בכל מקרה הם נחלשו מאוד לאחרונה בגלל שיתוף פעולה עם זיר"ה וכל האלה שמחפשים להוריד תכנים..

ממליץ לך על http://the-online-tv-show.blogspot.co.il/ אחלה של אתר לצפייה ישירה

אשמח להסבר איך בדיוק שיתוף הפעולה משפיע.

תודה רבה על הלינקים.

אני מנסה לצפות דרך האתר (http://www.sdarot.li/) וזה "מחפש שרת לצפייה" כבר כמה דקות ולא מוצא

למישהו יש לינק למתים המהלכים עונה 3 פרקים 5-6 עם תרגום?

אני אשמח לדעת איך אתם מצליחים להיות עקביים עם כל הפרקים והעונות.

באמת שיש לי חברים שרואים צווארון לבד ואבודים ונמלטים ורק אני מאבד בזה עניין

למרות שאני באמת רוצה לראות את הסדרות האלו כי אמרו לי שהם טובות, כרגע הסדרה היחידה שאני רואה היא המפץ הגדול והיא נורא קלילה וכיפית.

אם בא לך סדרה טובה וקלילה תראה חליפות

ממליץ בחום, סדרה שנונה, מצחיקה עם דמויות חזקות ותסריט גדול

!!!

שתחזור כבר

סופסוף הצלחתי להשתחרר מההשוואה של שרלוק באלמנטרי להאוס(מיותר לציין שהאוס השחקן האהוב עליי) והתחלתי באמת להנות מהסדרה..מהנה,שנונה,מצחיקה וחכמה.

איך העונה החדשה של הומלנד?

התחילה צולעת מאד עם 2 פרקים ראשונים מרדימים, הרבה קטעים של הילדה של ניק ברודי שכל הפרק אני מת שתעשה תאונת דרכים ויחתכו אותה מהתסריט. אני מניח שזאת הייתה בניית עלילה שתשתלב בהמשך.

אבל מפרק 3 והלאה יש שיפור משמעותי.

blacklist מסתמן כסדרה מעולה, צפיתי בפרק הראשון והוא היה מצוין.

כנראה שהחיים אחרי ברייקינג בד, דקסטר, ספרטקוס ושרלוק(מת לעונה השלישית) ממשיכים.

blacklist מסתמן כסדרה מעולה, צפיתי בפרק הראשון והוא היה מצוין.

כנראה שהחיים אחרי ברייקינג בד, דקסטר, ספרטקוס ושרלוק(מת לעונה השלישית) ממשיכים.

ואוו, הורדתי וכרגע כראיתי תפרק הראשון, 4 וחצי בבוקר ואני מתכוון לראות את השני עוד מעט.

נראית כמו סדרה מעולה ששווה להשקיע בה זמן.

הבנתי שבלאקליסט ו-suits מיותרות לגמרי (ע"ס דעות של חברים שאני סומך עליהם), אז כרגע אני מתלבט אם להתחיל הסמויה או מד-מן. כנראה שהסמויה, הגיע הזמן.

התחלתי לראות ספרטקוס, באתי בלי צפיות בכלל, אבל וואלה רמת הסדרה מפתיעה לגמרי. שחקנים מעולים ותסריט טוב מאוד. הבעיה היחידה שלי עם הסדרה היא העריכה הטיפה מאוסה.

הבנתי שבלאקליסט ו-suits מיותרות לגמרי (ע"ס דעות של חברים שאני סומך עליהם), אז כרגע אני מתלבט אם להתחיל הסמויה או מד-מן. כנראה שהסמויה, הגיע הזמן.

אין ספק שמד מן או הסמויה סדרות עדיפות

חליפות בכלל סדרה קלילה כזאת, קומדיית דרמה מתוחכמת (סדרה מאוד מהנה לדעתי, אני מאוד אוהב אותה)

בלאקליסט עוד לא התחלתי אני מחכה שתהיה עונה שלמה

אבנר,suits זה אחת הסדרות היותר מהנות ושנונות שנתקלתי בהם,פשוט סדרה שכיף לראות אותה. אולי אין בה כ"כ עומק כמו שובר שורות וכו',אבל סדרה פשוט כיפית. אישית אני חושב? חובה צפייה,באחריות.

התחלתי לראות ספרטקוס, באתי בלי צפיות בכלל, אבל וואלה רמת הסדרה מפתיעה לגמרי. שחקנים מעולים ותסריט טוב מאוד. הבעיה היחידה שלי עם הסדרה היא העריכה הטיפה מאוסה.

לא יודע אם אפשר לקרוא "מפתיעה" כי כבר שהיא יצאה היא נחשבה לסדרה שתדבר חזק,וזה אכן סדרה מדהימה. ד"א,אתה תרצה להתאבד מרוב צער בפרק האחרון,אז שסכינים,כדורים,עזריאלי וכו' יהיו מחוץ להישג ידך

אבנר,suits זה אחת הסדרות היותר מהנות ושנונות שנתקלתי בהם,פשוט סדרה שכיף לראות אותה. אולי אין בה כ"כ עומק כמו שובר שורות וכו',אבל סדרה פשוט כיפית. אישית אני חושב? חובה צפייה,באחריות.

לא יודע אם אפשר לקרוא "מפתיעה" כי כבר שהיא יצאה היא נחשבה לסדרה שתדבר חזק,וזה אכן סדרה מדהימה. ד"א,אתה תרצה להתאבד מרוב צער בפרק האחרון,אז שסכינים,כדורים,עזריאלי וכו' יהיו מחוץ להישג ידך

כן אני מודע לרעש שהיא עשתה, אבל הנושא עצמו של הסדרה + זה שאנשים נוטים להגזים קצת גרמו לי לחששות.

אחרי דקסטר והמתים המהלכים שום דבר לא יגרום לי להתאבד :thumbs:

אפשר תקציר מה מדובר?

מייק רוס הוא אדם עצלן אך מבריק שנשר מהקולג'. בזכות כישורי הרחוב המצוינים שלו, מייק מועסק באחת באחת מחברות עורכי הדין הבכירות שבמנהטן ניו יורק. מייק והמעסיק שלו יצטרכו להסתיר מפני אחרים את העובדה שלמייק אין רישיון עורך דין ושהוא כלל לא סיים את לימודיו.

)t