Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

טוב אז בגלל שלות השבועות האלה אני מובטל ומשועמם כל היום

התחלתי את:

אוז

הסמויה

מועדון פלייבוי- חדש, רק3 פרקים

משלושתם נהניתי, מאוז קצת פחות, בערך בפרק 10 של כל אחד ופלייבוי יש רק 3

שוקל להתחיל גם המתים המהלכים וחליפות אבל אני חושב שזה יותר מידי, כי יש לי גם את החץ (הירוק) שאני באמצע...

לא חשבתי שאני יאהב את המתים המהלכים (בכל זאת לא הסגנון שלי) אבל התחלתי לפני יומיים והיום ראיתי את פרק 6 (או 7 אני כבר לא זוכר) של עונה שנייה ה5 דקות אחרונות של הפרק בקטע עם האסם אין מילים!!

סדרה ענקית - כל מי שהמליץ עליה תודה יש לכם חלק בזה :clap:

הסדרה הכי טובה שיש. באמת ממליץ לכולם לראות אותה.

למי שיש הוט יש סדרת דרמה צרפתית על טבעית בשם "קמים לתחיה" מדובר בסדרה קצרה, ממליץ לכולם לראות אותה. הרבה זמן לא ראיתי סדרה שכ"כ נשאבתי לתוכה.

אני עכשיו בדרך לסיים את אוז בפעם השנייה. בפעם הראשונה שסיימתי אותה הרגשתי שמשהו מת בתוכי.

הורדתי גם את כל רינו 911.

אני עכשיו בדרך לסיים את אוז בפעם השנייה. בפעם הראשונה שסיימתי אותה הרגשתי שמשהו מת בתוכי.

היא משתפרת? כי לא אהבתי את כל העניין בהתחלה, מגעיל ודפוק מידי, ולא הולך לשום מקום, והכי חשוב- אני רוצה את זה שנשרף לו הפנים, הוא היה הדמות הכי טובה שם ( חוץ מהנכה הוא גם מבדר)

היא משתפרת? כי לא אהבתי את כל העניין בהתחלה, מגעיל ודפוק מידי, ולא הולך לשום מקום, והכי חשוב- אני רוצה את זה שנשרף לו הפנים, הוא היה הדמות הכי טובה שם ( חוץ מהנכה הוא גם מבדר)

משתפרת ברמות ברגע שאתה נכנס לזה זאת הסדרה הכי חזקה שיש

הסדרה הכי טובה שיש. באמת ממליץ לכולם לראות אותה.

למי שיש הוט יש סדרת דרמה צרפתית על טבעית בשם "קמים לתחיה" מדובר בסדרה קצרה, ממליץ לכולם לראות אותה. הרבה זמן לא ראיתי סדרה שכ"כ נשאבתי לתוכה.

אם כבר דיברת על על טבעי,מי שמתחבר לקטע,שיראה את הסדרה "על טבעי",אתם תהנו מכל רגע

התחלתי עונה שנייה של suits האמת לא רע בכלל.

פרק 1 של עונה 8 של דקסטר בדרכו אליי(:

עכשיו אני בדילמה על הסדרה הבאה שלי.

מתלבט בין נמלטים, אבודים (כן כן.. לא ראיתי) האוס או ספרטקוס.

מה עדיף?

מה עדיף?

קודם נמלטים ואז ספרטקוס

אני אף פעם לא אבין אנשים שרואים סדרה פעמיים. מילא סרט אבל סדרה?

עכשיו אני רואה באנשי ואלמנטרי, פרק 6 בשניהם. סדרות נחמדות מאד, לא משהו מפיל אבל אחלה להעביר ת'זמן.

מה עדיף?

האוס זה חובה. האיש שאתה הכי שונא לאהוב זה הוא.

וברור שגם נמלטים חובה, אבודים משעממת

ראיתי עכשיו את הפרק האחרון באוז והאמת סיום די מאכזב

חשבתי שכל הפאנץ' בעונה האחרונה היה הספר של אוגסטוס היל ובזה אמור להיגמר יעני כי כל הסיפור מסופר דרכו ולא סיימו תספר

ההומו הזה שדומה לקובי פרץ היה אמור להשתלט על אוז והשאירו חור בעלילה לראות מה קרה איתו

דוולין המושל הזה לא נעצר ונכנס לאוז

בקיצור יותר מידי סיפורים לא גמורים קצת מבאס אבל בכללי סדרה אחת מהחזקות שראיתי

מה עדיף?

אחי נמלטים זה חור בהשכלה אם לא ראית,זה חובה.

ספרטקוס זאת סדרה ענקית שרק מלפני כמה ימים סיימתי אותה ממליץ בחום.

האוס האמת לא שמעתי עליה כ"כ הרבה אם למישהו יש המלצה אני גם אשמח.

ואבודים רק העונה הראשונה מעניינת ולאחר מכן זה נהיה לא מובן והזוי לחלוטין פשוט הפסקתי בתחילת העונה השניה.

אני אף פעם לא אבין אנשים שרואים סדרה פעמיים. מילא סרט אבל סדרה?

הפוך גוטה.

בסרט של שעה-שעה וחצי אתה יכול יחסית בקלות לעקוב אחרי ניואנסים קטנים. חוץ מטוויסט מטורף בעלילה אין סיבה שלא תצפה מה יבוא בעוד רגע.

לראות לעומת זאת סדרה שבעונה 2-3 היו כל מיני אירועים קטנים שבסוף התחברו לכדי משהו רציני בעונה 6 - זה היופי. לראות סדרה טובה בפעם השניה בדרך כלל נותן לך המון נקודות מבט על דברים שלא שמת לב אליהם ובדיעבד היו חשובים. בסופרנוס רואים את זה, בשובר שורות רואים את זה, באמפריית הטיילת וכו'. חוץ מזה שבלי קשר אם סדרה טובה - אז היא תהיה טובה גם בפעם השניה. זה כמו שתשאל למה לא לראות שוב דרבי שניצחת בו...

הפוך גוטה.

בסרט של שעה-שעה וחצי אתה יכול יחסית בקלות לעקוב אחרי ניואנסים קטנים. חוץ מטוויסט מטורף בעלילה אין סיבה שלא תצפה מה יבוא בעוד רגע.

לראות לעומת זאת סדרה שבעונה 2-3 היו כל מיני אירועים קטנים שבסוף התחברו לכדי משהו רציני בעונה 6 - זה היופי. לראות סדרה טובה בפעם השניה בדרך כלל נותן לך המון נקודות מבט על דברים שלא שמת לב אליהם ובדיעבד היו חשובים. בסופרנוס רואים את זה, בשובר שורות רואים את זה, באמפריית הטיילת וכו'. חוץ מזה שבלי קשר אם סדרה טובה - אז היא תהיה טובה גם בפעם השניה. זה כמו שתשאל למה לא לראות שוב דרבי שניצחת בו...

ההשוואה לדרבי לא נכונה...

בכל מקרה סרט הוא קצר ולעניין. לצורך העניין אני יכול לראות "300" כל פעם שמשודר בהוט.

סדרה היא ארוכה ואין טעם למשוך כמה עונות כשאתה יודע מה קורה בכל כמה שניות קדימה אין לך את המתח...

סדרות קומיות אין לי בעיה לראות כמה פעמים, כמו חברים, שנות ה-70 וכד'

הפוך גוטה.

יש משהו מדויק במה שאתה אומר, אבל יש גם משהו במה שהוא אומר

שהסדרה לא מוצלחת ומלוקקת אז נחמד לראות פעם אחת כי יש קטעים נחמדים

שהסדרה היא מבריקה וגאונית, פעם שנייה עושה הבדל אדיר, אצלי לפחות זה קרה פעמיים, גם בסופרנוס וגם בסמויה.

יש סדרות שהן כמו ספר עם עלילה איטית בלי שום ?פיצוצים? ובלי מתח אינסטנט, אבל עדיין בגלל שהסיפור כל כך איכותי ועשוי טוב אז זה תופס אותך מהדקה הראשונה ועד האחרונה. אני מתכוון לסדרות כמו הסופראנוס והסמויה , אלה סדרות שאפשר לראות יותר מפעמיים ועדיין להינות ?כמעט? כמו בפעם הראשונה. ויש סדרות שאין ספק שהן מאד מהנות ומותחות אבל אתה תמיד מבין שהן עושות עלייך מניפולאציות בקטע של המתח ייענו כל הסדרות האלה בנויות על מעשים של דמויות שהן תמיד בסכנה וכול החלטה שלהם מהותית ומותחת , הבעיה שאחרי שאתה רואה את זה פעם אחת , אין סיכוי להינות בפעם השנייה כי כל ההנאה הייתה בנויה על ?מה יקרה עוד רגע...? ואחרי שאתה כבר וודע מה יקרה , כל ההנאה מתפוגגת ואתה רק חושבעל הסוף ההזוי של הסדרה שגרם לך לבחילה במשך שבוע, ראה נמלטים, אבודים.

לאחרונה התחלתי לראות את הסדרה "נקמה"

מסופר על אחת שחוזרת לנקום באנשים שהרסו לה את הילדות והפלילו את אביה בקשירת קשר לנפילת מטוס שבו נהרגו 200 נוסעים, הילדה לא ראתה את האבא מאז, נכנסה למוסד, ישבה בכלא וחזרה למקום מגוריה (שכונת המפטונס של העשירים) כשאף אחד לא מזהה אותה ולא יודע על כוונותיה, לאט לאט היא נכנסת למשפחה שהרסה לא את החיים והורסת אותם אחד אחד.

שווה לראות, סדרה טובה להעביר את הזמן אם כבר ראית כל סדרה שיש.