Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

לפני20 שעות , אקיטה said:

בית הדרקון סדרה משעממת ביותר, אין בה כמעט כלום, אין דמות אחת שהתחברתי אליה או שנראית באמת מעניינת. אולי אולי דיימון.

אמשיך כנראה לראות מאנרציה אבל באמת שזה לא מדגדג אפילו את משחקי הכס.

מרוב שהדמויות שם משמימות ואין להם באמת עלילה ראויה הם עשו קפיצת זמן של 30 שנה החליפו חצי מהשחקנים, לא עושים את זה.

החלק שבו הלורד הנכה ההוא מאונן על הרגליים של אליסנט אחד הקרינג'ים שראיתי והרס דמות מהיחידות שיכלו להיות שוות משהו, מה זה היה לעזאזל ואיך זה תורם לעלילה??

עריכה: עוד משהו ששכחתי לציין פחות קשור לאיכות הסדרה אבל יש שם כל כך הרבה סצנות שהם אחד לאחד מהסרטים של שרק אני מוכן להישבע, היה לי קשה לקחת ברצינות.

לא מסכים, התחיל משעמם אבל בשלושת הפרקים האחרונים תפס תאוצה. דיימון מסתמן כדמות אדירה גם ביחס למשחקי הכס.

לפני11 שעות , AvielMaccabi4 said:

לא מסכים, התחיל משעמם אבל בשלושת הפרקים האחרונים תפס תאוצה. דיימון מסתמן כדמות אדירה גם ביחס למשחקי הכס.

עוד לא ראיתי את הפרק האחרון.

אבל דיימון קצת לא ברור, בהתחלה היה נראה שהוא הולך על הכתר ומאז לקח הרבה צעדים אחורה

יש לבית הדרקון קטעים נחמדים, הפוליטיקה נחמדה

אבל כל הקפיצות זמן האלה עם מלא חסרונות

החליפו שחקנים לילדים בערך כל פרק אבל יש דמויות שנשארו אותו דבר במשך 20 שנה

קשה להתחבר ככה לעלילה

העלילה של בית הדרקון מבוססת על הספר (המעולה) 'אש ודם' שנכתב כמו ספר היסטוריה של הטארגריאנס.

מסכים עם הביקורת שקשה להתחבר עם הדמויות בגלל כל הקפיצות בזמן ושחקנים שמתחלפים, אבל כל העונה הראשונה הוא בעצם הרקע ההיסטורי למה שהולך לקרות בהמשך, ומהעונה הבאה לא יהיו קפיצות בזמן ויהיה הרבה יותר מעניין.

דיימון דמות גדולה והשחקן מאט סמית' שחקן אדיר. התגובות שלו לאוטו הייטאואר בפרק האחרון זה הדבר הכי טוב בפרק.

לי קצת קשה עם זה שלא העמיקו בדמויות מסוימות מספיק ואז אירועים שאמורים להיות דרמטיים (למשל סצינת הסיום) לא לגמרי מרגישים כאלה. גם השחקנית של ראהינירה מרגישה לי קצת חצי כוח כזה (היא גם נודניקית אמיתית במציאות, א-בינארית שמבקשת שיפנו אליה ברבים ונראית כמו מרילין מנסון), בניגוד לשחקנים שמגלמים את וייסריז, רייניס, אליסנט ואוטו.

לפני12 שעות , Krishi said:

טכנית הוא אמור להיות שם גם, לא?

כן, מבחינת תסריט הגיוני להחזיר אותו, הייתי אומר שהוא דמות שיכולה להחזיק סדרה בפני עצמה. 

On 25.10.2022 at 12:14, סלבה said:

דיימון דמות גדולה והשחקן מאט סמית' שחקן אדיר. התגובות שלו לאוטו הייטאואר בפרק האחרון זה הדבר הכי טוב בפרק.

לי קצת קשה עם זה שלא העמיקו בדמויות מסוימות מספיק ואז אירועים שאמורים להיות דרמטיים (למשל סצינת הסיום) לא לגמרי מרגישים כאלה. גם השחקנית של ראהינירה מרגישה לי קצת חצי כוח כזה (היא גם נודניקית אמיתית במציאות, א-בינארית שמבקשת שיפנו אליה ברבים ונראית כמו מרילין מנסון), בניגוד לשחקנים שמגלמים את וייסריז, רייניס, אליסנט ואוטו.

דיימון זה היחיד שם שיכול להיכנס לסגל של עונות 1-4

לפני2 שעות , סטלן בטלן השמן said:

אמזון עושה סדרה על פולאאוט :o

https://twitter.com/primevideo/status/1584953052401848321

לא חדש :-)

כבר לפני שנה היה על זה דיבורים/שמועות

יש כתבה על זה מינואר 22

‘Fallout’: Kilter Films’ Series Based On Games Moving Forward At Prime Video With Jonathan Nolan Directing – Deadline

הלוואי וזה יצא לפועל...יחד עם הסדר על היילו זה מעלה זכרונות

עריכה - מצאתי את זה עכשיו

Fallout (TV Series 2022– ) - IMDb

34 דקות לפני, duss21 said:

טרם. רואה? מה איתכם @פנחס שוף @Dalembert?

התחיל די משעמם, אבל פרקים אחרונים כבר נהיה נחמד.

ראיתי 3 פרקים ראשונים, דווקא סבבה לדעתי עד כה

לפני4 שעות , Dalembert said:

ראיתי 3 פרקים ראשונים, דווקא סבבה לדעתי עד כה

יופי, זה עוד ישתפר :)

מה הרשמים שלך בינתיים? פייבוריטים? שנואים?

לפני20 שעות , duss21 said:

יופי, זה עוד ישתפר :)

מה הרשמים שלך בינתיים? פייבוריטים? שנואים?

Spoiler

קצת מוקדם להגיד, עוד לא ממש נכנסתי לזה. סתם מרושם ראשוני - הסטלן שהכין את הכובע נראה לי חמוד, הבחור שהיה בכנופייה מעצבן. עושה רושם שגם גייבלר יעוף בקרוב כי הוא קצת דביל. סמי גם נראה שחקן לא רע. 

מאוד מקווה שהסדרה החדשה של בקהאם 'הצילו את הנבחרת שלנו' שעלתה בדיסני לא רק 4 פרקים בעונה ראשונה. יש פה פוטנציאל לדוקו ריאליטי אחד הטובים שנעשו. 

בקהאם מגיע להיות עוזר מאמן בקבוצת נערים שנמצאת בליגה שהוא שיחק כנער. 

• 1 month later...