Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

12 דקות לפני, Dalembert said:

@פנחס שוף שמע איזה טוב זה 

רגע רגע אני בפרק 7 עדין. אני דיברתי על תרגום לעברית.

להוריד את הפרקים לא בעיה גם מ- https://www.pirateproxy-bay.com/

אני יכול בתכלס לראות בלי תרגום, אבל עם תרגום לא מפספסים כלום

On 26.11.2021 at 12:35, פנחס שוף said:

רגע רגע אני בפרק 7 עדין. אני דיברתי על תרגום לעברית.

להוריד את הפרקים לא בעיה גם מ- https://www.pirateproxy-bay.com/

אני יכול בתכלס לראות בלי תרגום, אבל עם תרגום לא מפספסים כלום

אההה הבנתי אותך

דווח כשתשלים, אני רותה לטנף על השחקנים השנואים עלי

• 2 weeks later...
31 דקות לפני, Dalembert said:

@פנחס שוףיש לך את כל הפרקים בסדרות אבא מתי אפשר לטנף

עונה סבירה מינוס סהכ

Spoiler

היה נחמד מאוד לראות את ברית השחורים מתפרקת. מקווה שריקארד ייקח למרות הפאדיחה שלו בתחילת העונה. רק לא אריקה.

37 דקות לפני, Dalembert said:

צפיתי עד פרק 9. נשאר לי 3 היום אראה עוד פרק אחרי מכבי סל

Spoiler

בפרק האחרון נאסיר ואווי הודחו. כרגע אני בעד זנדר, גם כי הוא היחיד שמייצג אותי בתור לבן פריבילג(למרות שאני לא יפה כמוהו) וגם כי הוא היחיד שנורמלי שם

רייקארד גם סבבה אבל הבעיה שהוא חייל של ציר הרשע שאן-ליאנה

25 דקות לפני, duss21 said:

עונה סבירה מינוס סהכ

Reveal hidden contents

היה נחמד מאוד לראות את ברית השחורים מתפרקת. מקווה שריקארד ייקח למרות הפאדיחה שלו בתחילת העונה. רק לא אריקה.

אני דווקא נהנה האמת

Spoiler

תענוג של החיים ששאן וליאנה עפו. יצא לי יש של אחרי גול. גם אני בעד ריקארד או זנדר, בתכלס ריקארד השחקן הכי טוב אבל גם זנדר לא רע. סוחב פסלון שכולם יודעים עליו מהפרקים הראשונים ועדיין מחזיק בו כשנשארו 5. האמת שגם דשון סבבה למרות כל הblm. 

אריקה והת'ר מיותרות מאוד. 

25 דקות לפני, פנחס שוף said:

צפיתי עד פרק 9. נשאר לי 3 היום אראה עוד פרק אחרי מכבי סל

Reveal hidden contents

בפרק האחרון נאסיר ואווי הודחו. כרגע אני בעד זנדר, גם כי הוא היחיד שמייצג אותי בתור לבן פריבילג(למרות שאני לא יפה כמוהו) וגם כי הוא היחיד שנורמלי שם

רייקארד גם סבבה אבל הבעיה שהוא חייל של ציר הרשע שאן-ליאנה

Spoiler

אין שנאה כמו שאן. ליאנה בהחלט מקום שני. מעבר לכך סותם את פי שלא אקלקל לך. 

25 דקות לפני, Dalembert said:

אני דווקא נהנה האמת

Hide contents

תענוג של החיים ששאן וליאנה עפו. יצא לי יש של אחרי גול. גם אני בעד ריקארד או זנדר, בתכלס ריקארד השחקן הכי טוב אבל גם זנדר לא רע. סוחב פסלון שכולם יודעים עליו מהפרקים הראשונים ועדיין מחזיק בו כשנשארו 5. האמת שגם דשון סבבה למרות כל הblm. 

אריקה והת'ר מיותרות מאוד. 

פנחס לא להיכנס

Spoiler

מגיע לריקארד כי הוא פירק את ברית השחורים. זאנדר בסדר למרות שיש בו משהו ממש מעצבן. בכל מקרה לא נראה לי שיש לו סיכוי כי הוא גם לבן וגם גבר.

בכלל, עונה של דמויות מעצבנות. 

וליאנה הרבה יותר גרועה משאן

לפני8 שעות , Dalembert said:

ראיתי הרגע את פרק 10

Spoiler

וואלה לא ציפיתי להדחה של שאן. במבט לאחור חבל לי קצת כי היא די הייתה דומיננטית ונשארו את הת'ר ואריקה שלא מועילות.

אני מעריך את שאן כשחקנית, ככה שהייתי שמח אם הייתה נשארת עוד איזה פרק או 2 אבל המינון שהם דחפו לנו אותה היה גבוה מידי. גם מבחינת ריקארד ההדחה של שאן לא מובנת ב-100 אחוז כי אין לו בני ברית עכשיו והוא קול צף

אריקה עשתה מהלך ביטוח יפה לעצמה, ככה שהיא מקבלת כמה נקודות זכות.

ליאנה באמת נודניקית מקווה שהיא הבאה בתור.

עם כל הזמן מסך שהיא קיבלה הייתה בטוח שאן כבר בגמר אבל יפה, אני גם הופעתי שזה יצא לפועל

ריקארד הראה שהחיבה המוקדמת שלי אליו הייתה בכיוון הנכון

מקווה שהוא וזאנדר יגיעו רחוק, אהבתי גם סידני שהודחה לפני כמה פרקים בעיקר כי היא הייתה עסיסית אבל לא נורא

אה ואכלו לי את הראש על זה שהם שחורים, יאללה כוס אמא שלכם

לפני8 שעות , פנחס שוף said:

ראיתי הרגע את פרק 10

Reveal hidden contents

וואלה לא ציפיתי להדחה של שאן. במבט לאחור חבל לי קצת כי היא די הייתה דומיננטית ונשארו את הת'ר ואריקה שלא מועילות.

אני מעריך את שאן כשחקנית, ככה שהייתי שמח אם הייתה נשארת עוד איזה פרק או 2 אבל המינון שהם דחפו לנו אותה היה גבוה מידי. גם מבחינת ריקארד ההדחה של שאן לא מובנת ב-100 אחוז כי אין לו בני ברית עכשיו והוא קול צף

אריקה עשתה מהלך ביטוח יפה לעצמה, ככה שהיא מקבלת כמה נקודות זכות.

ליאנה באמת נודניקית מקווה שהיא הבאה בתור.

עם כל הזמן מסך שהיא קיבלה הייתה בטוח שאן כבר בגמר אבל יפה, אני גם הופעתי שזה יצא לפועל

ריקארד הראה שהחיבה המוקדמת שלי אליו הייתה בכיוון הנכון

מקווה שהוא וזאנדר יגיעו רחוק, אהבתי גם סידני שהודחה לפני כמה פרקים בעיקר כי היא הייתה עסיסית אבל לא נורא

אה ואכלו לי את הראש על זה שהם שחורים, יאללה כוס אמא שלכם

Spoiler

אין זונה כמו שאן, כשהיא עפה פתחתי אבוקה. כל פעם שהיא עשתה את הזמזום הזה שלה רציתי להתאבד. וכן, ליאנה זו הסגנית שלה ואני מסכים עם דאס שלעתים אף גרועה ממנה. על הפייבוריטים אנחנו מסכימים. וסותם את הפה עד שתעדכן שראית הכל

@Dalembert

Spoiler

photo-2021-12-15-23-43-42

יאללה ביי

Spoiler

איזה פרק מעצבן, היה קצת קשה לצפייה עם כל הבכי של הכושים. אני יהודי עם שיער ידיים מה אני לא מסומן לכל מקום שאני הולך אליו?

אכלו לי את הראש, סעמק 

הטוויסט עם ה-"do or die" היה גרוע, מקווה שלא יהיה את החרא הזה יותר. הורס את המשחק

פרק חלש לעומת הפרק הקודם.

בעיה שנשארו יותר מידי אנשים שהם מ' לשלב מתקדם של העונה כמו הת'ר, אריקה וגם דשון שבעונה הזאת יש לו את הציצי הגדול ביותר מבין כל המתחרים.ות

עוד פרק אחד אני מיישר קו(אבל מחר בלילה יש עוד פרק)

לפני11 שעות , פנחס שוף said:

@Dalembert

Reveal hidden contents

photo-2021-12-15-23-43-42

יאללה ביי

Reveal hidden contents

איזה פרק מעצבן, היה קצת קשה לצפייה עם כל הבכי של הכושים. אני יהודי עם שיער ידיים מה אני לא מסומן לכל מקום שאני הולך אליו?

אכלו לי את הראש, סעמק 

הטוויסט עם ה-"do or die" היה גרוע, מקווה שלא יהיה את החרא הזה יותר. הורס את המשחק

פרק חלש לעומת הפרק הקודם.

בעיה שנשארו יותר מידי אנשים שהם מ' לשלב מתקדם של העונה כמו הת'ר, אריקה וגם דשון שבעונה הזאת יש לו את הציצי הגדול ביותר מבין כל המתחרים.ות

עוד פרק אחד אני מיישר קו(אבל מחר בלילה יש עוד פרק)

Spoiler

הופה, ליאנה זונה. 

גם אני שנאתי את ה-do or die. גם את ה-shot in the dark אני לא אוהב. טוויסטים שמזיינים את מה שכיף בהישרדות, מרגיש מתאים יותר לגרסה הישראלית האיומה. 

חייב לציין שדווקא מכל צוות הכושים את דשון אני דווקא מחבב, לא יודע למה. ואכן, יש לו ציצים שובבים. 

51 דקות לפני, Dalembert said:

Hide contents

הופה, ליאנה זונה. 

גם אני שנאתי את ה-do or die. גם את ה-shot in the dark אני לא אוהב. טוויסטים שמזיינים את מה שכיף בהישרדות, מרגיש מתאים יותר לגרסה הישראלית האיומה. 

חייב לציין שדווקא מכל צוות הכושים את דשון אני דווקא מחבב, לא יודע למה. ואכן, יש לו ציצים שובבים. 

ה-shot in the dark מילא כי יש שיקול אסטרטגי אם אתה מוותר על הקול כי אתה לא סומך על אף אחד

@הנדוןויתרת על העונה?

1 דקה לפני, turgi said:

לא מבין את הבכי אני ממש נהנה.

וכן שני הפרקים ששודרו היום הם האחרונים.

גם אני ממש נהנה, כתבתי. אחלה עונה. ספציפית הטוויסט של ה-do or die לא מצא חן בעיניי. 

4 דקות לפני, Dalembert said:

גם אני ממש נהנה, כתבתי. אחלה עונה. ספציפית הטוויסט של ה-do or die לא מצא חן בעיניי. 

לא יודע מי בכה ומתי. הסתבכתי עם כל ההודעות המוחבאות פה.

בכו על ברית השחורים ואנערף.

מודה שזה הציק לי בערך לחמש דקות אבל אם לא היו מפמפמים את זה פה לא הייתי זוכר שזה קרה בכלל.

לפני5 שעות , פנחס שוף said:

ה-shot in the dark מילא כי יש שיקול אסטרטגי אם אתה מוותר על הקול כי אתה לא סומך על אף אחד

@הנדוןויתרת על העונה?

מחכה שיהיה תרגום לכל הפרקים.

רשמים

Spoiler

ממש באסה שאריקה ניצחה. היא דיברה יפה במועצה וניפחה בטירוף את הדרך שלה, כאילו שהיא שלטה בהכל. לא ברור לי למה היא קיבלה כזה קרדיט מהמושבעים. זאנדר שיחק משחק טוב מאוד, וגם חברתית הוא לא היה כזה רע כמו שעשו ממנו. כמו שאמר, אם במשך ככ הרבה מועצות הוא לא השתמש בפסלון, כנראה שהיה לו משחק חברתי טוב. גם דאשון היה בחור הרבה יותר חביב. אריקה ממש מעצבנת ואני מקווה שהיא לא תחזור. בעונות קודמות, בלי כל הלחץ שאישה תזכה סוף סוף, היא גם לא היתה זוכה.

מבחן אש וואו, היה מטורף.

הכי מעצבן שמאז ששאן הודחה חצי מהמועצות המצלמה על הפרצוף הממורמר שלה. לצערי בטוח היא תחזור.

הכי מעצבנים: אריקה, שאן, ליאנה וכל מיני ריגנים שהודחו לפני האיחוד.

הכי נחמדים, דאשון, גם דני היה סבבה, סידני ואלה מהשבט הצהוב שחבל שהודחו בתחילת האיחוד.

@Dalembert תחלוק גם אתה רשמים

לפני20 שעות , duss21 said:

רשמים

Reveal hidden contents

ממש באסה שאריקה ניצחה. היא דיברה יפה במועצה וניפחה בטירוף את הדרך שלה, כאילו שהיא שלטה בהכל. לא ברור לי למה היא קיבלה כזה קרדיט מהמושבעים. זאנדר שיחק משחק טוב מאוד, וגם חברתית הוא לא היה כזה רע כמו שעשו ממנו. כמו שאמר, אם במשך ככ הרבה מועצות הוא לא השתמש בפסלון, כנראה שהיה לו משחק חברתי טוב. גם דאשון היה בחור הרבה יותר חביב. אריקה ממש מעצבנת ואני מקווה שהיא לא תחזור. בעונות קודמות, בלי כל הלחץ שאישה תזכה סוף סוף, היא גם לא היתה זוכה.

מבחן אש וואו, היה מטורף.

הכי מעצבן שמאז ששאן הודחה חצי מהמועצות המצלמה על הפרצוף הממורמר שלה. לצערי בטוח היא תחזור.

הכי מעצבנים: אריקה, שאן, ליאנה וכל מיני ריגנים שהודחו לפני האיחוד.

הכי נחמדים, דאשון, גם דני היה סבבה, סידני ואלה מהשבט הצהוב שחבל שהודחו בתחילת האיחוד.

@Dalembert תחלוק גם אתה רשמים

Spoiler

ואללה לא כזה התבאסתי שניצחה. היו עונות עם מנצחים הרבה יותר מבאסים. כן הופתעתי שזה היה כזה חד משמעי, וזנדר לא היה בכלל בכיוון. לסיכום, אחלה עונה בעיניי. נהניתי. גם אווי קיבלה הרבה פוקוס מהמושבעים, לפחות כמו שאן. אני לא בטוח כמוך שזו אינדיקציה שהן יחזרו, אבל אשמח לראות שוב את אווי, היא הייתה אחלה. 

אגב, מדהים שהעונה התחילה אחרי הישראלי והסתיימה הרבה לפני שהישראלי יסתיים. מי המזוכיסט שרואה את הצואה הזאת. 

בשורה התחתונה - הצליחו לייצר יופי של עונה בעיניי, אחרי ששתי האחרונות לפני עונה 40 (שהייתה אגדית בגלל המשתתפים) היו פחות מוצלחות. 

נקודה נוספת - לעונה 42 פותחים נושא ייעודי, לכתוב בתצוגת דסקטופ זה מעצבן לאללה ולא נכנסתי לפורום מהמחשב שנים. 

2 דקות לפני, Dalembert said:

Reveal hidden contents

ואללה לא כזה התבאסתי שניצחה. היו עונות עם מנצחים הרבה יותר מבאסים. כן הופתעתי שזה היה כזה חד משמעי, וזנדר לא היה בכלל בכיוון. לסיכום, אחלה עונה בעיניי. נהניתי. גם אווי קיבלה הרבה פוקוס מהמושבעים, לפחות כמו שאן. אני לא בטוח כמוך שזו אינדיקציה שהן יחזרו, אבל אשמח לראות שוב את אווי, היא הייתה אחלה. 

אגב, מדהים שהעונה התחילה אחרי הישראלי והסתיימה הרבה לפני שהישראלי יסתיים. מי המזוכיסט שרואה את הצואה הזאת. 

נקודה נוספת - לעונה 42 פותחים נושא ייעודי, לכתוב בתצוגת דסקטופ זה מעצבן לאללה ולא נכנסתי לפורום מהמחשב שנים. 

למה אתה מזלזל?

הישראלית ממש עוד מעט נגמרת באפריל, רק עוד 5 חודשים