Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

1 hour ago, Krishi said:

למי שראה את הסדרה הישראלית "כבודו" שהייתה לדעתי אחלה סדרה. מסתבר שהם מכרו אותה לאמריקאים כאשר מי שמשחק את השופט זה בריאן קרנסטון (וולטר ווייט משובר שורות) ועכשיו יצא הפרק הראשון. עוד לא ראיתי אותו אבל יכול להיות מעניין. 

הביקורות קוטלות

On 5.12.2020 at 11:33, Krishi said:

זאת נראה לי הסדרה שניסיתי לראות הכי הרבה פעמים כי המליצו לי עליה מאוד ופרשתי באמצע חח 

הצלחתי להגיע עד אמצע העונה השניה. אני יודע שיש שם הרבה דו משמעויות וסאבטקסט ורפרנסים וסיפור שלם מעבר אבל לא הצלחתי להתחבר לזה כל כך. 

לא יודע אם אתה זוכר משהו מהסדרה אבל אני מהמר שויתרת בפרק של המלון והבאר, הרגע סיימתי אותו.

הפרק הזה זה הטלויזיה הכי מוזרה שראיתי ושהכי נהנתי ממנה מכל סדרה או סרט, פשוט נונסנס, מצד שני אני קצת משוגע.

@turgi חייב שתגיד לי מה דעתך על הפרק הזה אם אתה זוכר אותו, ואם שרדת אותו אני גאה בך.

הרגיש לי כמו לראות מטריקס בפעם הראשונה.

לפני4 שעות , Naor23 said:

לא יודע אם אתה זוכר משהו מהסדרה אבל אני מהמר שויתרת בפרק של המלון והבאר, הרגע סיימתי אותו.

הפרק הזה זה הטלויזיה הכי מוזרה שראיתי ושהכי נהנתי ממנה מכל סדרה או סרט, פשוט נונסנס, מצד שני אני קצת משוגע.

@turgi חייב שתגיד לי מה דעתך על הפרק הזה אם אתה זוכר אותו, ואם שרדת אותו אני גאה בך.

הרגיש לי כמו לראות מטריקס בפעם הראשונה.

זוכר במעומעם.

שרדתי בוודאות כי ראיתי הכל.

• 2 weeks later...
On 4.12.2020 at 22:44, Naor23 said:

לאנשים שאוהבים מיסתורין ופילוסופיה ומתחברים לעל טבעי, תעשו לעצמכם טובה ותראו את הנותרים אם לא ראיתם, חתיכת יצירת מופת, אני מסיים כל פרק עם דמעה ומחיאות כפיים. לא רק מעניין גם עשוי מדהים.

תשמע סיימתי עכשיו את העונה הראשונה .

מדהים. זה מזכיר לי את "אבודים" באיזשהו מקום, רק הרבה הרבה יותר מיינדפאק + האיכות שרק HBO יודעים לעשות. 

36 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

תשמע סיימתי עכשיו את העונה הראשונה.

מדהים. זה מזכיר לי את "אבודים" באיזשהו מקום, רק הרבה הרבה יותר מיינדפאק + האיכות שרק HBO יודעים לעשות. 

איזה אח! זה אותם יוצרים של אבודים, זה אבודים על אסיד בערך.

אני בתחילת עונה 3, אני צופה בקצב ממש איטי. אומרים שעונה 1 היא הכי פחות טובה ועד עכשיו אני גם חושב ככה אז יש לך עוד למה לצפות.

שמח שאתה נהנה, תעדכן כשתסיים את עונה 2 פרק 8.

לפני5 שעות , Naor23 said:

אני בתחילת עונה 3, אני צופה בקצב ממש איטי. אומרים שעונה 1 היא הכי פחות טובה ועד עכשיו אני גם חושב ככה אז יש לך עוד למה לצפות.

אחת מהסדרות הטובות שראיתי.

• 2 weeks later...
לפני13 שעות , Krishi said:

יצאו כל הפרקים של החלק השני של עונה 6 של הויקינגים למי שרואה

אני במצב שאני כבר לא זוכר את הסוף של מה שראיתי, צריך לחזור איזה 2-3 פרקים אחורה

On 17.12.2020 at 17:59, Naor23 said:

אחת מ-5 הגדולות שלי הנותרים. סדרה שגורמת לך לתהות ממש, כמו שאף סדרה לא גרמה לי, סיימתי 3 פעמים וכל צפייה הוסיפה לי משהו.

בנוסף לכך, מה שקונה אותי תמיד זה פסקול ולא היה כפסקול של הנותרים בעיניי באף סדרה (אבודים האחות הגדולה ראויה לציון לשבח ++, גם בין הגדולות בתחום הפסקול), מקס ריכטר המופלא!

ראיתי גם שכתבו פה על watchmen, מעבר לזה שאני גם בדעה שהסרט מהגדולים (או לפחות מהאהובים עליי) במילניום, אז כמובן שישר אצתי רצתי לצפות בסדרה כשיצאה, שילוב של היוצרים (אותו דיימון לינדולף מאבודים והנותרים), הסרט ובכללי הז'אנר. אמנם כמו שכתבו היו קטעי PC מעיקים תוך כדי, אבל אני אוהב מדי את העולם הזה מכדי שיפריע לי, פלוס כמו שכתבתי - פסקול קונה אותי וכמובן שידעתי שסדרה כזאת לא יכולה לאכזב בפן הזה. בקיצור חבל מאוד שלא יצאה עוד עונה.

On 1.1.2021 at 10:40, Krishi said:

יצאו כל הפרקים של החלק השני של עונה 6 של הויקינגים למי שרואה

גמרתי את הכל בחמישי, שישי שבת.

On 17.12.2020 at 17:59, Naor23 said:

איפה אפשר לראות את זה?

לפני2 שעות , Adir12 said:

איפה אפשר למצוא את הסדרה של הנער מעין כרם?

חיפשתי באתר סדרות ולא העלו לשם

בטלגרם, למרות שלא חידשו שם כלום, תראה תכתבה של איילה חסון עדיף .