Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

2 hours ago, החתול הצהוב said:

הבעיה היחידה שלי עם קופה ראשית זו הדמות של כוכבה. בעונה 1 היא הייתה מותק, בעונה ה-2 הקצינו אותה מאוד והפכו אותה לצרחנית וזה מעצבן אותי.

אותו הדבר רק שירה

On 15.3.2020 at 08:30, החתול הצהוב said:

הבעיה היחידה שלי עם קופה ראשית זו הדמות של כוכבה. בעונה 1 היא הייתה מותק, בעונה ה-2 הקצינו אותה מאוד והפכו אותה לצרחנית וזה מעצבן אותי.

העונה השנייה מאכזבת מאד.

2 hours ago, Dalembert said:

לא ראיתי שכתבו פה - המתים המהלכים חזרה. שומרים על הקו המוצלח של שתי העונות האחרונות.

חזרה מצוין מהפגרה והשני פרקים האחרונים אדירים.

"הזר", מיני סדרת בלשות של HBO.

היא ע"פ ספר של סטיבן קינג ככה שתקחו בחשבון שיש גם אספקטים מוזרים ומפחידים בסדרה.

23 hours ago, nirc2 said:

המשחק האנגלי בנטפליקס, משני הפרקים הראשונים נראה סבבה לגמרי

מעולה וזה גם סיפור אמיתי ששווה להכיר. אמנם לא מדויק במאה אחוז (בלי ספוילרים אבל בלקבורן הרלוונטית לסיפור של הדמויות הייתה רוברס ובסדרה זו אתלטיק, שרלוונטית לסוף של הסדרה. איחדו סיפורים).

ארתור קיניירד אחד האנשים המשמעותיים בתולדות הענף, במיוחד הכדורגל האנגלי, וזה לא שם כל כך מוכר משום מה.

20 דקות לפני, סלבה said:

מעולה וזה גם סיפור אמיתי ששווה להכיר. אמנם לא מדויק במאה אחוז (בלי ספוילרים אבל בלקבורן הרלוונטית לסיפור של הדמויות הייתה רוברס ובסדרה זו אתלטיק, שרלוונטית לסוף של הסדרה. איחדו סיפורים).

ארתור קיניירד אחד האנשים המשמעותיים בתולדות הענף, במיוחד הכדורגל האנגלי, וזה לא שם כל כך מוכר משום מה.

אחרי הפרק הרביעי אני חושש שזה מתחיל להיות קצת טלנובלה ספרדית, בבקשה תרגיע אותי שזה לא המצב בהמשך הסדרה