Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

• 2 weeks later...

איפה אפשר להוריד היום סדרות? או להיות יותר ספציפי - ראיתי את הפרק הראשון של שנאת מוות (סדרה מהוט 8), אבל אין לי מושג איך רואים את שני הפרקים האחרים

ממלכת החיות אחלה סדרה להעברת זמן. 

מייקל מפיקי בליינדרז בתפקיד ראשי נתקע בדיוק על אותה דמות אבל הוא שחקן טוב. 

דיברו פה על inside number 9?

הזכיר לי קצת את מראה שחורה רק שבמראה שחורה נהניתי באיזה שישה פרקים מתוך כל העונות והשאר היו ממש לא טובים לדעתי וב inside number 9 בינתיים 2/3 היו סבבה (ראשון היה קקי). 

גם חדר 104 העביר זמן בסבבה בשני הפרקים שראיתי. 

אז אחרי שסיימת את העונות של 'ממלכה החיות' סדרה ממש נחמדה לבינג'. מזכירה את פיקי בליינדרז בצורה מודרנית אבל הרבה פחות איכותית. בכל זאת סדרה זורמת ששווה צפייה. 

הייתי ממליץ קודם כל לראות את הסרט האוסטרלי (באותו שם שעליו מבוססת הסדרה) למרות שאין שום קשר ישיר עם סרט. 

אגב מישהו יודע אם היא חודשה לעוד עונה? 

2 hours ago, Maximus said:

סיימתי גומורה. סדרת פשע ברמה גבוהה יש?

מצטער, אבל זה לא מגיע גבוה יותר מגומורה. לפחות לא בשנים האחרונות.

תנסה סובורה (יש בנטפליקס) שזו סדרה ממש ממש לא רעה ואפילו טובה, לא גומורה אבל עדיין מאוד מעניינת

למי שקרא מלכוד 22 - מיני סדרה באותו שם שיצאה ברשת HULU השנה , ג'ורג' קלוני בתור שייסקופף.
יכול להבין למה חלק ממי שקרא את הספר ישנא אותה, אני לעומת זאת ממש נהנתי ממנה והרגשתי לרגע בתוך הספר שוב.
ממליץ ממש.

On 22.9.2019 at 03:07, הנדון said:

אז אחרי שסיימת את העונות של 'ממלכה החיות' סדרה ממש נחמדה לבינג'. מזכירה את פיקי בליינדרז בצורה מודרנית אבל הרבה פחות איכותית. בכל זאת סדרה זורמת ששווה צפייה. 

הייתי ממליץ קודם כל לראות את הסרט האוסטרלי (באותו שם שעליו מבוססת הסדרה) למרות שאין שום קשר ישיר עם סרט. 

אגב מישהו יודע אם היא חודשה לעוד עונה? 

חשבתי שאני היחיד בארץ שראה ממלכת החיות.התחברתי ממש ממש. 

אגב, בטיול שלי בקליפורניה פתאום קלטתי שאני עובר באושנסייד (איפה שצולמה הסדרה), עצרתי שם לגלוש יומיים, מקום ממש אנדרייטד ולא מוכר לתיירים. 

פגשתי באיזה דינר בערב חבורת אמריקאים ששאלו עליי, אמרתי להם שאני כאן בעיקר בגלל הסדרה, התלהבו ממש ואימא של אחת מהבנות הייתה ניצב בסדרה. 

On 30.9.2019 at 00:29, טוני said:

מצטער, אבל זה לא מגיע גבוה יותר מגומורה. לפחות לא בשנים האחרונות.

תנסה סובורה (יש בנטפליקס) שזו סדרה ממש ממש לא רעה ואפילו טובה, לא גומורה אבל עדיין מאוד מעניינת

אגב, עונה 4 של גומורה פשוט עונה ענקית. ג'נארו נהיה רציני

On 29.9.2019 at 19:12, Mario said:

למי שקרא מלכוד 22 - מיני סדרה באותו שם שיצאה ברשת HULU השנה , ג'ורג' קלוני בתור שייסקופף.
יכול להבין למה חלק ממי שקרא את הספר ישנא אותה, אני לעומת זאת ממש נהנתי ממנה והרגשתי לרגע בתוך הספר שוב.
ממליץ ממש.

סדרה לא רעה, אבל לדעתי לא הצליחו לתפוס מספיק את הטירוף והכאוס של הספר, ובנוסף היא פשוט פחות מצחיקה מהספר.

כן יש בספר פרקים כבדים, אבל נראה שהם בכוח רצו לסיים כל פרק בנימה של 'מלחמה זה רע'.

On 1.10.2019 at 20:58, Zizou said:

סדרה לא רעה, אבל לדעתי לא הצליחו לתפוס מספיק את הטירוף והכאוס של הספר, ובנוסף היא פשוט פחות מצחיקה מהספר.

כן יש בספר פרקים כבדים, אבל נראה שהם בכוח רצו לסיים כל פרק בנימה של 'מלחמה זה רע'.

אני בדעה שיש דברים שיש דברים שאי אפשר להעביר אותם ממדיה אחת לאחרת בשלמותם, מלכוד 22 הוא ממש מהיצירות האלה. זה כמו להפוך שיר לציור, הרבה מאוד יאבד בדרך.

מהגישה הזו אני הצלחתי מאוד להנות מהסדרה - מה גם שלדעתי היא לא עומדת בפני עצמה ורק מי שקרא את הספר יכול להנות ממנה (שזה גם חסרון וגם יתרון).

היו פה כמה המלצות על הסדרה דזיגנייטד סורבייבור ואני רוצה לבקש מאותם יוזרים הבהרות

סוג של ספויילר אבל אני חייב לרשום אותו כדי להעביר את הנקודה שלי

באחד הפרקים יש עיתונאית שדופקת קטע מסריח לדמות הראשית

הוא נפגש איתה ובמקום לקבור לה את הקריירה או להראות לה תמונה של המאבטח שלו מסניף תחתונים שהוא גנב לה מהמגירה כמו שציפיתי מתחליף זול של קווין ספייסי, הוא מחייך אליה ואומר לה להמשיך לעשות את העבודה שלה

מה אתם רואים בסדרה הזאת שאני מפספס 

סיימתי ילדי האנרכיה. באמת סדרה ממש טובה.

לא בדקתי, אבל אני בטוח שהיא מאותם יוצרים של "המגן". גם הרבה שחקנים משותפים, וגם אווירה דומה (וסצנות עצובות שגורמות לך לרצות למות).

בקיצור, אני ממליץ על המגן לכל מי שאהב את ילדי האנרכיה