Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

1 hour ago, eliran ben ezri said:

הנערים של HBO מרגישה מוטה ולא הכי מאוזנת. אבל קשה לשפוט בעיניים לא אובייקטיביות, כל אחד והנרטיב שלו

מוטה אחושילינג בצורה הכי אובייקטיבית שקיימת, לא נראטיב ולא נעליים.

במציאות האובייקטיבית היו רצח וחטיפה מאורגנים של שלושה נערים על ידי חמאס שהתגלגל למבצע חיפוש מקיף, הסלמה של ירי טילים ויציאה למלחמה, כדור שלג גדול שגרר עשרות הרוגים מהצד הישראלי והרבה יותר מזה בצד השני. הסדרה לא מתעסקת בזה מעבר לסיפור רקע קצר, אלא ברצח בודד כנקמה על הרצח של היהודים, כל הזווית היא פלסטינית באופן מוטה להחריד.

זה כמו שיעשו סרט שואה בו יספרו על משפחות של נאצים שמתמודדות עם האובדן של בניהם הנאצים שנהרגו על ידי פרטיזנים.

3 hours ago, סלבה said:

מוטה אחושילינג בצורה הכי אובייקטיבית שקיימת, לא נראטיב ולא נעליים.

במציאות האובייקטיבית היו רצח וחטיפה מאורגנים של שלושה נערים על ידי חמאס שהתגלגל למבצע חיפוש מקיף, הסלמה של ירי טילים ויציאה למלחמה, כדור שלג גדול שגרר עשרות הרוגים מהצד הישראלי והרבה יותר מזה בצד השני. הסדרה לא מתעסקת בזה מעבר לסיפור רקע קצר, אלא ברצח בודד כנקמה על הרצח של היהודים, כל הזווית היא פלסטינית באופן מוטה להחריד.

זה כמו שיעשו סרט שואה בו יספרו על משפחות של נאצים שמתמודדות עם האובדן של בניהם הנאצים שנהרגו על ידי פרטיזנים.

זה מה שאני אומר, כשאני רואה את היוצרים שעבדו על הסדרה אני מבין למה זה כזה מוטה. הייתה שם סצינה שכל כך מצוצה מהאצבע, כאילו שלערבים מסוכן לדבר בעברית ליד יהודים ולא, יאונה להם רע. 

On 21.8.2019 at 22:23, eliran ben ezri said:

זה מה שאני אומר, כשאני רואה את היוצרים שעבדו על הסדרה אני מבין למה זה כזה מוטה. הייתה שם סצינה שכל כך מצוצה מהאצבע, כאילו שלערבים מסוכן לדבר בעברית ליד יהודים ולא, יאונה להם רע. 

מה שאתה אומר, זו הזווית המוטת. כי זה מדבר רק על הנרטיב שלך, שהוא אמנם נכון, אבל הוא לא אובייקטיבי והוא לא היחיד.

בדיוק באותה תקופה מדוברת, אחרי החטיפות, אני סדקתי צלע מבעיטות כשהגנתי בגופי על נער ערבי בכיכר ציון, שקבוצת נערים יהודים שמעו אותו מדבר ערבית אל הבת זוג שלו והתחילו לרדוף אחריו. והיה שם שוטר (כמו שתמיד יש שם בערבי חמישי) שהסתכל חצי דקה על זה בשקט לפני שעצר אותם.

אז, במקביל לנרטיב שלנו, שהוא נכון ואמיתי, גם הנרטיב של ערבים רבים, שהיה מסוכן לדבר בערבית ליד יהודים, גם היה נכון ואמיתי.

3 hours ago, hairy2hell said:

מה שאתה אומר, זו הזווית המוטת. כי זה מדבר רק על הנרטיב שלך, שהוא אמנם נכון, אבל הוא לא אובייקטיבי והוא לא היחיד.

בדיוק באותה תקופה מדוברת, אחרי החטיפות, אני סדקתי צלע מבעיטות כשהגנתי בגופי על נער ערבי בכיכר ציון, שקבוצת נערים יהודים שמעו אותו מדבר ערבית אל הבת זוג שלו והתחילו לרדוף אחריו. והיה שם שוטר (כמו שתמיד יש שם בערבי חמישי) שהסתכל חצי דקה על זה בשקט לפני שעצר אותם.

אז, במקביל לנרטיב שלנו, שהוא נכון ואמיתי, גם הנרטיב של ערבים רבים, שהיה מסוכן לדבר בערבית ליד יהודים, גם היה נכון ואמיתי.

שכנעת אותי אני מתפקד לבלד

5 hours ago, hairy2hell said:

יש לך מזל, במומנט אחר לגמרי הוא וחברה שלו היו יכולים להוציא סכין ולדקור אותך בצוואר, ואז לא היה מי שיציע לדב חנין.

20 hours ago, avielmaccabi4 said:

תשמע אתה חתיכת מכה, מנותק מהמציאות.

מה בדיוק מנותק מהמציאות?

זה עובדתי מה שכתבתי. פחד יכול לפעול לכל הכיוונים. היו נערים שנחטפו ונרצחו, וזו הייתה פעולת תקיפה נגד ישראל. זה עובדתי ונכון. וגם היה מסוכן לערבים לדבר ערבית ליד יהודים, אפילו בסביבת שוטרים. גם זה עובדתי ונכון. זה לא סותר.

2 hours ago, hairy2hell said:

מה בדיוק מנותק מהמציאות?

זה עובדתי מה שכתבתי. פחד יכול לפעול לכל הכיוונים. היו נערים שנחטפו ונרצחו, וזו הייתה פעולת תקיפה נגד ישראל. זה עובדתי ונכון. וגם היה מסוכן לערבים לדבר ערבית ליד יהודים, אפילו בסביבת שוטרים. גם זה עובדתי ונכון. זה לא סותר.

אתה מאמין לעצמך? באמת אני שואל

התחלתי לראות את 'הנערים' שאין קשר לשם הסדרה לסדרה עצמה. 

סדרה נחמדה אם מנתקים את הסיפור האמיתי מהעלילה. 

אבל לא אפשרי לראות סדרה ישראלית אחרי שראיתי when they see us  ההבדלי רמות במשחק גדולים מדי. 

ולכן כרגע מחפש עוד סדרה טובה, אוהב כאלו שמבוססות על סיפור אמיתי. 

2 hours ago, Meron's said:

התחלתי לראות את 'הנערים' שאין קשר לשם הסדרה לסדרה עצמה. 

סדרה נחמדה אם מנתקים את הסיפור האמיתי מהעלילה. 

אבל לא אפשרי לראות סדרה ישראלית אחרי שראיתי when they see us  ההבדלי רמות במשחק גדולים מדי. 

ולכן כרגע מחפש עוד סדרה טובה, אוהב כאלו שמבוססות על סיפור אמיתי. 

זה לא רק הבדלי רמות במשחק.

כשמדובר על סדרה ישראלית, אני תמיד יכול לרדת למכולת ולראות שם במקרה את הכוכב של הסדרה שאני רואה עכשיו. זה לחלוטין שובר את ההרגשה שמדובר במשהו אמיתי בסדרה, אני מרגיש שאני מכיר את השחקנים טוב מדי וזה הורס. אחד הצדדים השליליים של זה שאנחנו מדינה כל כך שבטית וקהילתית, שאיכשהו כולם מכירים את כולם.

אני תמיד אתחבר משמעותית יותר לתוכניות זרות, זה ירגיש לי שאני באמת צופה במשהו אמיתי.

זה קורה: סרט ההמשך של "שובר שורות", שייקרא "אל קאמינו", יעלה בנטפליקס באוקטובר הקרוב ולפי הדיווחים יתמקד בג'סי פינקמן ובחייו לאחר מאורעות הסדרה

למי מפה שראה/המליץ על The Boys, מאיפה הורדתם+תרגום?

פרק 1 הצליח לי סבבה, פרק 2 הורדתי 2 גירסאות שונות דרך טורנטים + תרגום וזה לא מסונכרן, אני ממש גרוע בדברים האלו, עזרה!

4 hours ago, turgi said:
A Breaking Bad movie hits Netflix in October
The much-teased follow-up to the hit AMC series officially has a release date and is titled El Camino: A Breaking Bad Movie

מפחד שזה יהיה אכזבה.

מצד שני, בא לי לרוץ להתחיל לראות הכל מההתחלה.

אפשר להוריד מפה את כל העונה (או שתחפשו גרסה אחרת פחות כבדה)

https://rarbgtor.org/torrent/tvaw2s7

ותרגום מאחד משני אלו:

https://www.screwzira.com/
https://wizdom.xyz/#/

מה אומרים על אופוריה? אני עפתי על זה לגמרי. העלילה די בנאלית, כיאה לסדרת נעורים אמריקאית, אבל כל המסביב פשוט וואו. בית ספר לסינמטוגרפיה. היה לי קשה להוריד את העיניים מהמסך.

1 hour ago, Augustus said:

מה אומרים על אופוריה? אני עפתי על זה לגמרי. העלילה די בנאלית, כיאה לסדרת נעורים אמריקאית, אבל כל המסביב פשוט וואו. בית ספר לסינמטוגרפיה. היה לי קשה להוריד את העיניים מהמסך.

בגלל הציצים?

1 hour ago, Augustus said:

איזה עלילה בכלל היתה לסדרה הזו?

סדרה מדהימה, אבל לא בגלל העלילה..כמו שאמרת המסביב פשוט מושלם צילום ברמה הגבוהה ביותר ות'כלס רק בגלל קאסי הסדרה שווה צפייה

29 minutes ago, DoW said:

בגלל הציצים?

הציצים והצילום היו שילוב מהפנט, אין ספק.

21 minutes ago, Mike said:

איזה עלילה בכלל היתה לסדרה הזו?

סדרה מדהימה, אבל לא בגלל העלילה..כמו שאמרת המסביב פשוט מושלם צילום ברמה הגבוהה ביותר ות'כלס רק בגלל קאסי הסדרה שווה צפייה

איזה דבר