Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

מישהו כאן רואה ממלכת החיות ?

עוד לא ראיתי את הסדרה אבל הסרט שעליו הסדרה מבוססת ממש טוב (אותו שם).

ראיתי אתמול את שני הפרקים הראשונים של אופוריה, רמה גבוהה עד כה.

ה20 דקות הראשונות בערך של כל פרק, שמספרים על אדם ספציפי מדהימות.

צילום ומוזיקה ברמה גבוהה

בלי ספוילריים אני עוד מתכוון לראות אותה. יש איזו הקבלה לסדרה הישראלית? בדרך כלל בסדרות כאלו אמריקאים הולכים על דרמטיות מוגזמת ובישראלית היה איזון טוב בין זה להומור וגם דברים שאנחנו מתחברים אליהם כישראלים.

בלי ספוילריים אני עוד מתכוון לראות אותה. יש איזו הקבלה לסדרה הישראלית? בדרך כלל בסדרות כאלו אמריקאים הולכים על דרמטיות מוגזמת ובישראלית היה איזון טוב בין זה להומור וגם דברים שאנחנו מתחברים אליהם כישראלים.

בקושי

ראיתי גם את הישראלית, בינתיים יותר אהבתי את האמריקאית. עשויה הרבה יותר טוב.

הרעיון הכללי די דומה אבל תכלס אין קשר בין הסיפורים, והאמת שהגרסה הישראלית מופרכת ממש בהשוואה לאמריקאית.

אין אפילו רבע הומור.

סדרה קודרת ואפלה.

אני רואה אותה אבל היא עושה הרבה תחושות רעות. היא מזעזעת (חוץ מקאסי כפרה עליה ציצמושלם).

ראיתי גם את הישראלית, בינתיים יותר אהבתי את האמריקאית. עשויה הרבה יותר טוב.

הרעיון הכללי די דומה אבל תכלס אין קשר בין הסיפורים, והאמת שהגרסה הישראלית מופרכת ממש בהשוואה לאמריקאית.

האמת שהאירוע המרכזי שעליו מתבססת הגרסה הישראלית (הרצח של רענן במסיבה) מבוסס על הרצח של רענן לוי, והדמות של רוני דלומי מבוססת על רעות רובין שהייתה ברכב שבו רדפו משפחת אבוטבול אחרי רענן.

האמת שהאירוע המרכזי שעליו מתבססת הגרסה הישראלית (הרצח של רענן במסיבה) מבוסס על הרצח של רענן לוי, והדמות של רוני דלומי מבוססת על רעות רובין שהייתה ברכב שבו רדפו משפחת אבוטבול אחרי רענן.

אני יודע, אבל אפשר לבסס הרבה דברים על אירועים אמיתיים ושזה יהיה מצוץ מהאצבע. זו די נטייה של תסריטאים בארץ, כמו שהשחקנים משחקים מוגזם (בעיה כללית בסדרות ישראליות) לפעמים גם התסריטאים כותבים מוגזם.

אין אפילו רבע הומור.

סדרה קודרת ואפלה.

אני רואה אותה אבל היא עושה הרבה תחושות רעות. היא מזעזעת (חוץ מקאסי כפרה עליה ציצמושלם).

יש נגיעות הומור קטנות ומאוד מדודות.

הסדרה מעוררת תחושות רעות כי היא עשויה ממש ממש טוב, אתה נשאב לזה. לא חסרות סדרות שעוסקות בסוגיות דומות ברמה כזאת או אחרת אבל אתה לא נכנס לזה ככה.

היא קצת כמו 13 סיבות עם יותר פלפל ורקע פחות מדכא, רמה מאוד גבוהה.