Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

המאיאנז מצולם אבל עד כמה שהבנתי זה הספין אוף היחיד. איפה שמעת על הפירסט 9? חלום שלי

הטענה לגבי שנה הבאה מאיזה בלוג כלשהו ואני לא מוצא עכשיו, אבל קורט סאטר אישר שיהיה:

https://www.google.co.il/amp/s/www.inquisitr.com/3905993/sons-of-anarchy-creator-kurt-sutter-finally-reveals-plans-for-prequel-the-first-9/amp/

העונה החדשה של המתים המהלכים מכילה יותר מדי דרמה אמריקאית. מבאס

בקשר לאמריקן ונדל. ראיתי פרק אחד וזה היה קצת מוזר..שווה לחזור לזה?

העונה החדשה של המתים המהלכים מכילה יותר מדי דרמה אמריקאית. מבאס

בקשר לאמריקן ונדל. ראיתי פרק אחד וזה היה קצת מוזר..שווה לחזור לזה?

סדרה אדירה, תנסה עוד פרק, אני מאמין שהמתח לדעת מי צייר את הבולבולים ינצח אותך

the Vietnam war , סדרת דוקו חדשה שעלתה ביס לפני שבוע בערך.

ממליץ בחום, נותנת מבט לא רק על הלחימה עצמה, אלא גם על כל המסביב.

סגנון אחים לנשק או דוקומנטרית בלבד?

סגנון אחים לנשק או דוקומנטרית בלבד?

לא בסגנון אחים לנשק.

זה דוקו על המלחמה , מספר על שלבים בלחימה וה וכל מיני נגיעות של עדויות מקרבות ספציפים.

קצת אנטי המלחמה, מה שב99% היה מוריד לי לגמרי מסרט/סדרה על מלחמה , אבל וייטנאם, שהייתה המלחמה כנראה השנויה במחלוקת בהיסטוריה המודרנית זה די מתבקש.

יש לי ווידוי: בחיים לא ראיתי סאות'פארק...

הורדתי כמה מהעונות האחרונות והבנתי שיש 20 ומשהו. חייבים לראות מההתחלה? יש התקדמות עלילתית?

או שזה כמו הסימפסונס.

הורדתי כמה מהעונות האחרונות והבנתי שיש 20 ומשהו. חייבים לראות מההתחלה? יש התקדמות עלילתית?

או שזה כמו הסימפסונס.

גם אני לא ראיתי אף פעם סאות'פארק, ראיתי רק פרק אחד שבו איזה מישהו מחמם את הזין במיקרו כדי שהוא יקבל **** אשכים או משהו כזה.. אף פעם לא הרגשתי צורך להמשיך לראות את זה

או שזה כמו הסימפסונס.

רק בעונות האחרונות יש התקדמות עלילתית, אבל יש פה ושם דמויות ודברים כאלה שצריך להבין מעונות מוקדמות יותר

לדעתי אם תתחיל מהעונה הראשונה אתה לא תקבל את ה "full southpark treatment", הייתי ממליץ לך להתחיל מעונה 11, אחת העונות הטובות שלהן, לראות אם אתה אוהב ולחזור להתחלה.

או לחלופין לראות כמה פרקי מפתח של הסדרה ולראות אם זה הסגנון שלך:

עונה 5 פרק 3 - סקוט טינורמן מאסט דיי, יש מצב שזה הפרק הכי טוב של הסדרה הזאת אי פעם

עונה 9 פרק 2

עונה 11 פרק 8

עונה 12 פרק 3

העונות הראשונות בלתי ניתנות לצפיה היום לדעתי. אפשר להתחיל מאזור 10 ולהשלים פרקים נבחרים פה ושם.

אבל חשוב להדגיש שחלק מהעניין בסאות'פארק זה סאטירה על מה שקורה ממש עכשיו, אז לא מעט מהבדיחות יאבדו מהרלוונטיות שלהן (אם כי בטוח שרובן עדיין מצחיקות כיום)

העונות הראשונות בלתי ניתנות לצפיה היום לדעתי. אפשר להתחיל מאזור 10 ולהשלים פרקים נבחרים פה ושם.

אבל חשוב להדגיש שחלק מהעניין בסאות'פארק זה סאטירה על מה שקורה ממש עכשיו, אז לא מעט מהבדיחות יאבדו מהרלוונטיות שלהן (אם כי בטוח שרובן עדיין מצחיקות כיום)

גם בעונות הראשונות יש מלא פרקים אדירים, אני חושב שבסקוט טינארמן מאסט דיי הסדרה נהיית גדולה מהחיים

גם בעונות הראשונות יש מלא פרקים אדירים, אני חושב שבסקוט טינארמן מאסט דיי הסדרה נהיית גדולה מהחיים

כן, אבל האנימציה מזעזעת, בטח עם האיכות שנשארה ברשת (אפילו לא DVDRIP אאל"ט)

העונה השנייה של אל צאפו יצאה אבל אני לא מוצא שום פרק באינטרנט

היא קודם משודרת באמריקה הלטינית ואז משוחררת בנטפליקס בכל העולם.

משהו כמו חודש ויש לנו.