Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

טוב קחו סדרה הכי מוזרה אבל טובה שתראו

אמריקן ואנדל

הקונספט נראה הזיה אבל אני אחרי 4 פרקים ולא יכול להפסיק לצפות, מי צייר את כל הבולבולים?????????

סיימתי את הסדרה ביום אחד, אני חוזר ואומר, תנסו פרק אחד לפחות, סדרת מיינד פאק מצוינת

ביום שישי יוצא The Punisher בנטפליקס

קומיקס אומנם אבל זה דמות אדירה וממש לא סיפור על גיבור על בתחפושת.

מחכה לזה ממש עוד כשהוא היה בעונה השנייה של דרדוויל.

אמזון הולכים להוציא סדרה שתתבסס על עולם ההוביט ושר הטבעות בשביל להתחרות במשחקי הכס. שילמו על הזכויות רבע מיליארד דולר, נראה לי שלקחו פה סיכון אדיר למה חרשו מספיק על הסיפור הזה. כבר בסרטי ההוביט הרגיש לי שמיצו את העניין.

אמזון הולכים להוציא סדרה שתתבסס על עולם ההוביט ושר הטבעות בשביל להתחרות במשחקי הכס. שילמו על הזכויות רבע מיליון דולר, נראה לי שלקחו פה סיכון אדיר למה חרשו מספיק על הסיפור הזה. כבר בסרטי ההוביט הרגיש לי שמיצו את העניין.

רבע מיליארד דולר.

מטורף.

אמזון הולכים להוציא סדרה שתתבסס על עולם ההוביט ושר הטבעות בשביל להתחרות במשחקי הכס. שילמו על הזכויות רבע מיליון דולר, נראה לי שלקחו פה סיכון אדיר למה חרשו מספיק על הסיפור הזה. כבר בסרטי ההוביט הרגיש לי שמיצו את העניין.

לא חושב שזה כתחרות, פשוט נכנסים לז'אנר. הרי משחקי הכס ייגמר בערך יחד עם העונה הראשונה של זה בערך ולך תדע מה יהיה עם ספין אוף.

ואפרופו ספין אוף, לאור זה שרואה עם ילדי האנרכיה (התחלתי עונה רביעית, באמת אחלה) קראתי קצת ומסתבר שמצלמים כרגע על סדרה על המאיאנז, ובשנה הבאה אמורים לעבוד על סדרה על תשעת הראשונים.

ואפרופו ספין אוף, לאור זה שרואה עם ילדי האנרכיה (התחלתי עונה רביעית, באמת אחלה) קראתי קצת ומסתבר שמצלמים כרגע על סדרה על המאיאנז, ובשנה הבאה אמורים לעבוד על סדרה על תשעת הראשונים.

המאיאנז מצולם אבל עד כמה שהבנתי זה הספין אוף היחיד. איפה שמעת על הפירסט 9? חלום שלי