Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

הנותרים על קו התפר בין גאונות להזיה, אני בוחר בגאונות עדיין.

הנותרים על קו התפר בין גאונות להזיה, אני בוחר בגאונות עדיין.

התחלתי בעקבות ההמלצות פה וראיתי 4 פרקים. בדרכ אני אוהב דברים בסגנון אבל זה מרגיש wtf גדול ולא "מסבירים" אפילו חלק מהדברים רק עוד שאלות.

להפסיק אם יכול?

באיחור לא אופנתי בכלל התחלתי לראות (לראשונה) הסופרנוס (טוני אל תכעסׂׂ).

אני כרגע בעונה 1 פרק 10 (מתוך 13)

אני לא יכול להגיד שהסדרה לא טובה, אבל מצד שני היא לא שואבת אותי כמו נרקוס.

ייתכן וזה נובע מכך שהיא הרבה יותר ארוכה כך שבעונות הבאות ה'בום' יגיע (בלי ספויילרים בבקשה) , או שזה 'הקצב' שלה עד סוף הסדרה?

כך או כך אני אסיים אותה.

לא בדיוק הקצב, בעונה 5 ו 6 הסדרה טיפה צוברת תאוצה, קשה להסביר ללא ספויילרים, סדרה שעומדת במקום הראשון בצוותא עם הסמויה בשבילי, רואה אותה עכשיו ב HOT בפעם הרביעית

פארגו עונה 3 , שווה להתחיל?

( בלי ספויילרים)

אם אהבת את הראשונה והשנייה, אין סיבה שלא תאהב את זאת.

לדעתי בימוי, משחק וצילום ברמה גבוהה מאוד.

אין ספק, היא בטופ 5 שלי (הסוף היה מעפן קצת, אבל כל הסדרה הייתה אדירה).

ועדיין..

אצלי.אפילו טופ 3, אבל נופלת מהסופרנוס והסמויה. בכל מקרה, התכוונתי ספציפית למה שאמרת - יש בה את הדמויות הכי שואבות. התחברתי לכל אחד כאילו הוא חבר שלי.

התחלתי בעקבות ההמלצות פה וראיתי 4 פרקים. בדרכ אני אוהב דברים בסגנון אבל זה מרגיש wtf גדול ולא "מסבירים" אפילו חלק מהדברים רק עוד שאלות.

להפסיק אם יכול?

הם אמרו מתחילת הסדרה שהם לא יתנו הסבר להעלמות, ככה שאם זה מה שאתה מחפש אין לך מה לראות.

אבל עזוב אני משוחד, גם אם הנותרים הייתה סדרה עם מסך לבן כל הפרק אבל עדיין שומרת על הפסקול גם הייתי רואה. אבל הסדרה טובה בפני עצמה והפסקול מחשמל בגאוניותו.

הם אמרו מתחילת הסדרה שהם לא יתנו הסבר להעלמות, ככה שאם זה מה שאתה מחפש אין לך מה לראות.

עזוב אני משוחד אבל גם אם הנותרים הייתה סדרה עם מסך לבן כל הפרק אבל עדיין שומרת על הפסקול הייתי רואה. אבל הסדרה טובה בפני עצמה והפסקול מחשמל בגאוניותו.

וואלה לא ידעתי, די מבאס האמת

יכול להיות שהפסקול המעולה מגיע בהמשך? לא ממש שמתי לב לזה בפרקים הראשונים

וואלה לא ידעתי, די מבאס האמת

יכול להיות שהפסקול המעולה מגיע בהמשך? לא ממש שמתי לב לזה בפרקים הראשונים

מתחילת הסדרה הקסים אותי, אבל ככל שהיא ממשיכה הוא נהיה עילאי, באמת אין לי עוד מילים לתאר.

וככל שהסדרה התקדמה גם די קיבלתי ואימצתי את זה שלא נדע למה נעלמו, זה חלק ממה שעושה את הסדרה למה שהיא בסוף אחרי הכל בשורש שלה, על אמונה לטמי.

מתחילת הסדרה הקסים אותי, אבל ככל שהיא ממשיכה הוא נהיה עילאי, באמת אין לי מילים עוד מילים לתאר.

וככל שהסדרה התקדמה גם די קיבלתי ואימצתי את זה שלא נדע למה נעלמו, זה חלק ממה שעושה את הסדרה למה שהיא בסוף אחרי הכל בשורש שלה, על אמונה לטמי.

יש שם סצנות שרק הפס קול מחזיק אותך מרותק.

יש שם סצנות שרק הפס קול מחזיק אותך מרותק.

אני בקטע כבר שהמוזיקה שאני שומע ביום יום בחודשיים האחרונים זה נעימות ושירים שהתוודעתי אליהם דרך הסדרה.

באיחור לא אופנתי בכלל התחלתי לראות (לראשונה) הסופרנוס (טוני אל תכעסׂׂ).

אני כרגע בעונה 1 פרק 10 (מתוך 13)

אני לא יכול להגיד שהסדרה לא טובה, אבל מצד שני היא לא שואבת אותי כמו נרקוס.

ייתכן וזה נובע מכך שהיא הרבה יותר ארוכה כך שבעונות הבאות ה'בום' יגיע (בלי ספויילרים בבקשה) , או שזה 'הקצב' שלה עד סוף הסדרה?

כך או כך אני אסיים אותה.

אחת הסדרות הכי גדולות שיש אם לא הכי גדולה. מה שבטוח זה שאצלי היא בטופ 3.

להפסיק אם יכול?

תפסיק. לא יודע מה הדיבור פה על פסקול כי לא הגעתי עד כדי כל רחוק, אבל הפרקים הראשונים שברו לי את המוח. אחת הסדרות הכי מוזרות שראיתי, ולדעתי קיבלה הכי הרבה צ׳אנסים אי פעם.