Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

טוב בנאשי סדרה גדולה..אבל.(עונה 3 פרק 6)

למה היא כזאת צפויה ולמה יש כל כך הרבה קיצ אמריקאי? זה מה שמונע מהסדרה הזאת ללהיות משוגעת

כבר מזמן שאני לא רואה סדרה באופן עקבי (חוץ ממשחקי הכס).

הסדרות האחרונות שראיתי הם הומלנד(לדעתי סדרה גדולה) וצווארון לבן שהייתה ממש נחמדה והזכירה לי את חליפות.

יש סדרה עם כמה עונות שתעביר לי את הזמן?

ראיתי דקסטר,שובר שורות,ילדי האנרכיה,סופורנוס,חליפות,נמלטים,עונה ראשונה של הויקינגים(התחיל טוב ודעך מהר מאוד).

חסרי בושה סדרה מאוד כיפית להעביר את הזמן, 7 עונות ולפי הביקורות רק משתפרת מעונה לעונה, תראה פרק אחד ותחליט אם אתה אוהב את הקטע. הסמויה זו סדרה מעולה אבל הרבה יותר כבדה, תחליט מה בא לך יותר כרגע.

תגידו, איך אתם עם כתוביות? אני באופן אישי כבר שנים לא צריך כי הסדרות האלה באמת שיפרו לי את האוזן לאנגלית לרמה מאוד גבוהה, ולהורים שלי אני מוצא כתוביות באנגלית שלטעמי הן עדיפות עשרות מונים על כתוביות בעברית. הסדרה היחידה שהייתי חייב כתוביות גם בשביל עצמי היא הסמויה. הסלנג שם הוא משהו שלא נתקלתי בו ברמה הזאת לפני כן והאמת שגם את הקטעים עם השוטרים עם כל הדיבור המקצועי-משפטי לא הבנתי במאה אחוז, אז אחרי פעמיים שכבר ראיתי חצי עונה ונטשתי הסקתי מסקנות ובפעם השלישית ראיתי עם כתוביות באנגלית ונתפסתי.

אני לקראת סיום עונה 2 של מד מן אחרי שבשני הניסיונות הראשונים שניסיתי לראות את הסדרה פרשתי בפרקים 1-5. כרגע נראה שאמשיך עד הסוף, מרוצה מהסדרה אם כי היא די איטית ודורשת הסתגלות.

הסדרות האחרונות שראיתי הם הומלנד(לדעתי סדרה גדולה) וצווארון לבן שהייתה ממש נחמדה והזכירה לי את חליפות.

ראיתי דקסטר,שובר שורות,ילדי האנרכיה,סופורנוס,חליפות,נמלטים,עונה ראשונה של הויקינגים(התחיל טוב ודעך מהר מאוד).

person of interest ממליץ בחום...

אדיר תראה Peaky Blinedrs כמו שתורג׳י אמר, בעברית זה נקרא כנופיית בירנינגהאם, יש את 2 העונות ב-VOD של הוט בחינם.

מומלץ מאוד תפרתי את זה בסופ״ש.

המתים המהלכים.

לדעתי ולדעת עוד כמה חברה הסדרה הכי טובה שיש.(כן. יותר ממשחקי הכס ויותר משובר שורות)

המתים המהלכים.

לדעתי ולדעת עוד כמה חברה הסדרה הכי טובה שיש.(כן. יותר ממשחקי הכס ויותר משובר שורות)

אני אוהב אותה פי מיליון מ'משחקי הכס' (אוברייטד מטורף לטעמי), אבל היא רחוקה שנות אור מהאיכות של 'שובר שורות'. אחרי הכל, מדובר בסדרה עם עלילה לא ממש עמוקה, אבל האקשן שם מצוין והם תמיד מצליחים לשמור על רמת מתח גבוהה.

אני אוהב אותה פי מיליון מ'משחקי הכס' (אוברייטד מטורף לטעמי), אבל היא רחוקה שנות אור מהאיכות של 'שובר שורות'. אחרי הכל, מדובר בסדרה עם עלילה לא ממש עמוקה, אבל האקשן שם מצוין והם תמיד מצליחים לשמור על רמת מתח גבוהה.

כמו בכל סדרה ארוכה יש עונות ויש עונות..מה שקרה לי בפרק האחרון אני בספק אם יקרה שוב..לא ראיתי בימוי ומתח ברמה כזאת בשום סדרה אחרת(הכי קרוב שהיה לזה היה בסדרת האנימה מחברת המוות- יצירת מופת גאונית ולמרות שזה אנימה..מטורף)

משחקי הכס שורדת על אדים של עונות 1-4 שהיו כתובות מצויין עם בימוי סבבה (הכתיבה הרבה בזכות הסופר שכתב את הספרים, שלקחו לסדרה טקסטים שלמים מהספר, והפסיקו עם זה כמעט לחלוטין בעונה 5 כשהכותבים חשבו שיש להם כישרון כלשהו).

שובר שורות סדרה מצויינת, שכתובה טוב ומשחקים בה שחקנים מצויינים שהבליטו את הדמויות.

המתים המהלכים סדרה שלדעתי משעממת בטירוף, עם אקשן שנדחף כדי ליצור מתח מלאכותי בסדרה, וכתובה באופן נורא שטחי. ניסיתי לראות אותה כמה פעמים ופשוט לא הצלחתי לעבור את הפרקים הראשונים.

ויקינגים לעומת זאת יצירת מופת. עונה ראשונה סבבה למרות תקציב מזערי יחסית לסדרה בסדר גודל שלה, וכשגדל התקציב הצליחו להביא את הסדרה לרמה אדירה, באמת רמה מעל כל השאר בתחום. בימוי, כתיבה ומשחק ברמה הגבוהה ביותר. אחת האנדרייטד בהסטוריה (תרתי משמע).

מבוקש לחקירה - פרק אחרון לסדרה

כמה דמויות גדולות בסדרה אחת, נקווה ששום דבר ממה שהלך שם לא יגיע אלינו בצורה אגרסיבית שכזו.

העונה האחרונה של המתים הייתה יצירת מופת. בימוי מדהים (פרק אחרון הגוף שלי היה בקריסה)

מלבד הפרק האחרון שבאמת היה עשוי טוב רוב העונה הייתה משעממת

ויקינגים לעומת זאת יצירת מופת. עונה ראשונה סבבה למרות תקציב מזערי יחסית לסדרה בסדר גודל שלה, וכשגדל התקציב הצליחו להביא את הסדרה לרמה אדירה, באמת רמה מעל כל השאר בתחום. בימוי, כתיבה ומשחק ברמה הגבוהה ביותר. אחת האנדרייטד בהסטוריה (תרתי משמע).

מסכים איתך לגבי החלק הזה. אם זאת הייתה סידרה של HBO כבר ממזמן היו מדברים עליה בצורה אחרת

מסכים איתך לגבי החלק הזה. אם זאת הייתה סידרה של HBO כבר ממזמן היו מדברים עליה בצורה אחרת

עם ויקינגים הייתה סדרה של HBO היא הייתה נהנית מהרים של ביקורת על זה שהיא לא מדוייקת היסטורית, שהכתיבה בה לא מספיק חדה ועוד כל מיני שטויות כאלה.