Jump to content

המלצת סדרה

idan8

Recommended Posts

YES תעלה בקרוב 2 סדרות חדשות - "השוטר הטוב" (15.8) עם יובל סמו ו"ג'וני ואבירי הגליל" (2.9) עם עוז זהבי ואושרי כהן.

"השוטר הטוב": קומדיה חדשה שיצרו תומר וארז אבירם ובמרכזה יעמוד יובל סמו שיגלם שוטר מלא מוטיבציה שמצליח בעבודתו אולם בחייו הפרטיים הוא חוזר לגור עם הוהרים, בגילומם של משה אבגי וליאורה רבלין, שעל הדרך גם שולטים לו בחיים.

"ג'וני ואבירי הגליל": דרמה קומית שנדחתה מלוח שידורי החורף ועברה לחודשי הקיץ. הסדרה מגוללת את סיפורם של ארבעה צעירים שנקלעים לקשיים כלכליים ואישיים, ופותחים משרד ליווי להנאתן של עקרות הבית הנואשות של הגליל. בסדרה מככבים בין היתר, עוז זהבי, אושרי כהן ויוסף סוויד, ויוצריה הם דני רוזנברג ותום שובל.

סדרה בשם ZOO (גן חיות), סדרה מעולה

מיני סדרת מתח עפ"י רומן רב מכר. פעם, בעלי החיים שלטו בכדור הארץ. מה יקרה אם הם יחליטו להשתלט עליו שוב? גל תקיפות של חיות על בני אדם מתרחש בכל העולם, וזואולוג אמריקני וחוקרת צרפתייה מנסים למצוא פתרון לפני שיהיה מאוחר מדי.

ראיתי את ה4 פרקים הראשונים של zoo ואהבתי,נראה סדרה מצויינת.

לגבי מר רובוט אולי זה בגלל שאני לא אוהב את השחקן הראשי אבל אחרי 4 פרקים ירד לי מזה לגמרי,אבל רואים שיש לה פוטנציאל

אני סבבה עם Ballers בסה"כ, סדרה קלילה. אבל היא רחוקה מלהיות 'הפמליה', גם מבחינת קומדיה וגם מבחינת עניין. מה גם שאני אוהב מאוד את דה רוק, אבל יש בו משהו קצת מעצבן בסדרה הזאת והוא בערך הדמות היחידה שאתה יכול להתחבר אליה.

לא רואה את הסדרה מחזיקה לאורך זמן.

פעם שלישית לדעתי שאני מתחיל את הסמויה.

העונה הראשונה אדירה, התחלתי היום את העונה השניה והיא הזכירה לי למה אף פעם לא סיימתי את הסדרה הזאת.

זה רק אני או שזה ידוע שהעונה השניה חלשה?

הרבה אומרים שהשנייה חלשה. לדעתי היא משובחת. הסיפור של היוונים מעולה ובכלל, העונה הזו הרימה את הסמויה להיות הסמויה ולא סתם עוד סדרת משטרה מצויינת

אני בהחלט הרגשתי שהשנייה יותר חלשה מהראשונה, למרות שהיא תפסה תאוצה לקראת הסוף. נראה לי שאחת הסיבות לכך היא כי יש עוד כל כך הרבה להתעסק איתו מהעונה הקודמת שלא ברור למה צריך להיות אכפת לי מהרבה מהדמויות החדשות, חוץ מזה שגם הרגיש לי כאילו גם החקירה עצמה לא באותו הלבל של החקירה מהעונה הקודמת. כרגע אני באמצע השלישית והעונה הראשונה עדיין מרגישה כמו הטובה ביותר באופן ניכר.

אין לסמויה עונה חלשה, לדעתי האחרונה הייתה הכי פחות טובה (שזה עדיין קילומטר מעל השיא של עונות של סדרות אחרות ) לגבי העונה השנייה - היא הייתה משובחת.

רשת פוקס מאשרת רשמית, "נמלטים" חוזרת לעונה חמישית - https://twitter.com/OfficialTCA/status/629323482367528961

לא הספיק להם שהעונה האחרונה והסרט נראו כמו פארודיה על הסדרה? היו צריכים להפסיק אותה כבר אחרי העונה השלישית שגם לא התקרבה ל-2 עונות הראשונות