Jump to content

עוכרי ישראל בלאציו, צ'לסי ואוסישקין

MaTa

Recommended Posts

תתי אדם

מי שאומר שזה רק כמה אנשים טועה ובגדול להפועל ת"א יש את הקהל הכי מגעיל בארץ. זה כבר מעבר לספורט. מתבייש שאני והם תחת אותו לאום.

שימו לב שרואים ברור שההוא שהצדיע במועל יד מככב גם בסרטון הזה.

כנראה שהוא גבר שם שהוא במגרש מאחורי משטרה ובין אוהדים של הפועל...בנתיים הוא מחק את הפייסבוק וירד למחתרת.

Boaz Hervitz - היום בסדר, מחר סביר שגם הוא יהיה. העתיד שלך לוט בערפל כי הקארמה מחפשת מטרה ואין בה רחמים.

"כנראה שאתה גבר כשאתה מאחורי מחסום ובין אוהדי הפועל או שלא כי מיד שהתפרסמו התמונות ירדת למחתרת. אני לא אקלל אותך, כי אתה לא שווה את זה וגם כי אני בטוח שקיבלת כמות קללות כזאת שכל המוסיף גורע. אני כן יכול לומר לך משהו - הקארמה לא פוסחת על אף אחד. אני רק מקווה, שכשהאסון יפקוד אותך, והוא יגיע, לא תתאבל ולא תבכה, תרים את הראש ותכיר בכך שאתה חלאת המין האנושי והתנהגת כמיץ של הזבל, תקום, תתעשת עד שהאסון הבא יגיע גם הוא. דברים לא נעלמים, הם פשוט מחפשים את העיתוי הנכון לצוף. בהצלחה".

עלובים.

עכשיו הם העלו איזה תמונה של אוהדת כדורסל מסמנת זין.

כאילו כמה עלוב יותר אפשר לרדת? כאילו אין אוהד כדורגל\ כדורסל שלא עושה את התנועה הזאת לפחות פעם במשחק.

אנרכיסטים, ניאו נאצים, להעמיד אותם לדין.

לא אנרכיסטים ולא ניאו נאצים

אנשים פאתטיים שנתקעו בקטע של לעשות דברים כדי להרגיש קצת שונים ומגניבים . זה פשוט לא עבר להם בטיבעיות בגילאים 12-16 . בגלל זה הם צועקים נאצים , בגלל זה הם מעודדים בהפסדים ובגלל זה הם במשבר זהות מיני .

נגמרו המילים... חבורה של פחי זבל אחד אחד צריך לשבור להם ת'ידיים ות'רגליים שיבינו בכלל מה הם עושים. ילדים מושפעים שאין להם כבוד לשום דבר שקיים בעולם הזה לא משנה אם זה אנשים מתים או חולים או שעברו אסון או האסון הכי גדול שקרה ליהודים השואה. זבלים.

ככה זה כשאתה הכי קטן וחלש וממורמר על מצבך הקיים

הם קטנים, הם נואשים לתשומת לב, אין להם דבר להיאחז בו

לכן הם פונים לכיוון כזה של לנסות לזעזע ולמשוך תשומת לב ותקשורת

קשה להיות סוליה של נעל של מישהו וזו הדרך שלהם להתמודד עם זה

איזה מזל שיש שם מחסום מטורף, כי אם הייתי שם הייתי מביא להם אחד אחד שפיץ לאף.

יא גברי

למה לא עשית את זה עד עכשיו?