Jump to content

הכי הרבה מנויים וממוצע קהל

Recommended Posts

בית"ר נגדנו הביאו 18000 בגלל זה הממוצע שלהם גבוהה בכללי לא יותר מ-5000 אוהדים למשחק , חיפה השנה באמת מביאים הרבה קהל אבל בלי קשר אנחנו הבאנו יותר מהם .. מאמין שאחרי יום ראשון מכבי תיהיה עם הממוצע הגבוה

אחרי המשחק מול בית"ר נוביל גם את הטבלה הזו .

חיפה בתחילת העונה עם עטר הביאו כל משחק 11-12 אלף ממה שזכור לי

אני זוכר שאנחנו גם פתחנו את העונה עם בלומפילד מלא מול חיפה , ואחרי זה עם בערך 12 אלף מול ק"ש ואשדוד

אבל אחרי זה באה ירידה עם 6.5 מול בני יהודה , בערך 8 מול סכנין ונתניה . ואפילו מול רהמ"ש שדיברנו על מגרש מלא היה רק 10 אלף .

קיצור זה המצב .

להוציא את המחזור הראשון מול חיפה ועד הדרבי לא חושב שעברנו 9000 צופים העונה. זה אולי נראה שיש יותר אבל תשימו לב שהקיבולת של בלומפילד ירדה ל-14,500 אז כשיש קצת יותר מחצי איצטדיון זה 8000-8500.

גם במשחקים שבלומפילד היה מלא נכנסו רק 13,500.

לגבי מנויים ב10 שנים האחרונות אנחנו מעל כולם בטוח, חיפה השנה שברה שיא אם כמעט 7000 מנויים אחרי כל השנים הטובות שלהם הפועל רק שנה שעברה הביא יותר וביתר זה לא קהל של מנויים.. לגבי קהל ממוצע חסר לנו משחק בבית אחד השנה אז לא שווה הטבלה הזאת כלום בנתיים רק סוף סיבוב וסוף עונה..

העניין הוא שלא צריך להסתכל על נטו ממוצע קהל, אלא על מהלך השנים ומה קרה שם מבחינת כדורגל/הנהלה/מחירים.

אם אתה נכנס לזה אתה יכול להכנס למילארד דברים אחרים

אני לדוגמא מחיפה , כל מי שגדלתי איתו אוהד מכבי חיפה , וכל מי שאני זוכר כולל שכבה מעליי ומתחתיי עבר לת"א .

אז הם בטח לא באים למשחקים , אבל שיש משחקים במרכז אני חושב שחלק מהם הולכים .

הנתונים האלו צריכים לשמש את המועדון לדעת על כמה קהל הם יכולים לבנות , בקטע הזה אין שינוי גדול בנינו לחיפה שברור שהפועל בשנים האחרונות הגיעו למספרים יפים בגלל העונות הטובות שלהם אבל כצפוי זה מתחיל להסתיים .

אם אתה נכנס לזה אתה יכול להכנס למילארד דברים אחרים

אני לדוגמא מחיפה , כל מי שגדלתי איתו אוהד מכבי חיפה , וכל מי שאני זוכר שכבה מעליי ומתחתיי עבר לת"א .

אבל שיש משחקים במרכז אני חושב שחלק מהם הולכים .

הנתונים האלו צריכים לשמש את המועדון לדעת על כמה קהל הם יכולים לבנות , בקטע הזה אין שינוי גדול בנינו לחיפה שברור שהפועל בשנים האחרונות הגיעו למספרים יפים בגלל העונות הטובות שלהם אבל כצפוי זה מתחיל להסתיים .

לא רואה למה צריך להכנס למיליארד דברים אחרים, לא צריך להכנס למאיפה כל אוהד ואם יש לו דרך להגיע לאיצטדיון, כי זה יותר שולי. צריך להסתכל על איך העונות של כל קבוצה נראתה.

צריך לקחת את הממוצעים המפורסמים בעירבון מוגבל.

בית"ר ירושלים, למשל, "נפגעה קשות" מאירוח המשחק מולנו בר"ג - 30000 צופים.

מכבי, מנגד, שיחקה מול בני יהודה, כששעה לפני המשחק יורט טיל שעשה דרכו לת"א. התוצאה - 6000 צופים בלבד.

עד סוף העונה הנתון הזה ישתפר וניהיה ראשונים כי מכרנו את כל המנויים לפלייאוף זאת אומרת 6 משחקים ביתיים יהיה לנו איצטדיון מלא, תוסיפו לזה שנגד הקטנות יפתחו את שער 4 גם הוא יהיה מלא, לגבי חיפה הקופים יחזרו לחורים אחרי שיבינו שלא תיהיה להם אליפות ובית?ר לא תביא הרבה אוהדים כשהם מדשדשים בפלייאוף התחתון.

Guest MTA Or DEAD

טוב שלא שבחיפה מחלקים כרטיסים בבתי ספר העיקר שיבואו למשחקים

בדרבי(!!) שלהם האיצטדיון שלהם לא היה מלא אפילו

ומנויים כאלה זולים,איך לא יהיה להם ממוצע כזה?

אליפות העונה ובלומפילד עונה הבאה סולד אאוט

חכמה גדולה, הרי בקיץ מגדילים אותו ל-12 אלף.

בקיץ הבא יגדילו ל-9, ואז בכלל אנשים יישארו בלי כרטיסים.

זה היה הרבה יותר פשוט אם היו בבלומפילד מערכות אלקטרוניות.

סתם לדוגמא, באולד טראפורד מכריזים תוך כדי המשחק בדיוק כמה צופים נמצאים באיצטדיון היום.

אפשר להקים מערכת מאוד פשוטה שקוראת מנויים וכרטיסים. זה גם יהיה יותר מהיר מלנקב מנויים ולקרוע ספחים של כרטיסים(כי צריך לאמת אותם ויזואלית).

סתם לדוגמא, באולד טראפורד מכריזים תוך כדי המשחק בדיוק כמה צופים נמצאים באיצטדיון היום.

אפשר להקים מערכת מאוד פשוטה שקוראת מנויים וכרטיסים. זה גם יהיה יותר מהיר מלנקב מנויים ולקרוע ספחים של כרטיסים(כי צריך לאמת אותם ויזואלית).

פשוט וקל, אבל אתה יודע אנחנו נמצאים מאחור, אולי יום אחד יקבלו פה שכל.

יש בבלומפילד "מערכת" של סדרן שעומד בכניסה לכל שער עם קליקר כזה שסופר כמה אנשים נכנסו. הנתונים של המשטרה מדוייקים עם סטיה קטנה מאוד.

פשוט כואב לכם הלב לראות שאנחנו לא מקום ראשון גם בזה אה...?

אל תתרגשו יש לנו קהל שרובו מורכב מטרמפיסטים בגלל זה הממוצע הדל.

טוב שלא שבחיפה מחלקים כרטיסים בבתי ספר העיקר שיבואו למשחקים

בדרבי(!!) שלהם האיצטדיון שלהם לא היה מלא אפילו

ומנויים כאלה זולים,איך לא יהיה להם ממוצע כזה?

חיילים המשרתים בבסיסי חיל הים בחיפה מקבלים עשרות (ואפילו מאות) כרטיסים למשחקים שלהם בדרך קבע.

פשוט כואב לכם הלב לראות שאנחנו לא מקום ראשון גם בזה אה...?

אל תתרגשו יש לנו קהל שרובו מורכב מטרמפיסטים בגלל זה הממוצע הדל.

ממש כואב עוד שנייה אני מתאבד.....אתם מתעסקים בקקה בפיפי במקום בדבר האמיתי וחבל.

עזבו שטויות, נכון שאין מספיק תרבות של כדורגל בארץ, אבל ביחס לאוהד כדורגל הממוצע, שיושב בבית ומקלל את השחקנים, הקהל שלנו הרע במיעוטו, גם מבחינת הכמות וגם מבחינת האיכות.

ממש כואב עוד שנייה אני מתאבד.....אתם מתעסקים בקקה בפיפי במקום בדבר האמיתי וחבל.

בינתיים כל מה שאני רואה זה רק תירוצים על למה ואיך.

אף אחד לא יכול להסכים עם העובדה שהקהל שלנו זה קהל שבא עם הצלחות. זהו.

ולי זה מעניין תביצה.