Jump to content

רוברטו קולאוטי

melody

Recommended Posts

שנה הבאה הוא ישב עונה שלמה על הספסל בחיפה, רק כדי לעלות מחליף בדקה ה85 בשמינית גמר גביע...

לצערנו, בחמש דקות האלה הוא יתן גול, שימשיך את קללת הגביע שלנו...

ברק יצחקי לוקח בפער, קיבל סכום דומה ולא רק שלא תרם במגרש, הוא גם דפק חדר הלבשה.

יכול להיות שהתואר מגיע ליצחקי , ואולי זה מדוניאנין .

ראוי שנימני יחליט בסוגיה הזו .

גם בתקופות הטובות של מכבי ( הפתיחת עונה עם נימני עד מחזור 7 בערך, הפתיחת עונה עם איווניר עד סוף הסיבוב הראשון בערך והעונה הזו) לקולאוטי לא היה חלק משמעותי . תמיד הוא הגיח פעם בחודשיים עם שער או משחק סביר .

ביחס לשכר זה הפלופ של כל הזמנים .

אולי. אבל לא מתכוון לתקופה, אלא למשחקים ספציפיים.

יפה לכם לצייר מציאות שבה ברק יצחקי הרס את מכבי של שנה שעברה , כשהאמת היא שחברו של פרימו יקירכם, גדי כרמלי הרס את העונה שנה שעברה.

עוד דברים שגדי כרמלי עשה : ניסה לסכסך בין הצעירים לעטר ויצחקי, גרם לסכסוך של עטר ויצחקי עם בוזגלו שלא רצה לדבר עם שניהם.

תמשיכו לחשוב, לדבר ולדון עוד 20 דפים....

שנה הבאה ברק במכבי.

יפה לכם לצייר מציאות שבה ברק יצחקי הרס את מכבי של שנה שעברה , כשהאמת היא שחברו של פרימו יקירכם, גדי כרמלי הרס את העונה שנה שעברה.

עוד דברים שגדי כרמלי עשה : ניסה לסכסך בין הצעירים לעטר ויצחקי, גרם לסכסוך של עטר ויצחקי עם בוזגלו שלא רצה לדבר עם שניהם.

שנה הבאה ברק במכבי.

ברק יצחקי לא חף מפשע. רק הזלזול שלו במקצוע והמשקל שלו זה עילה מספיק טובה בשביל להאשים אותו

אין אשם אחד. היו הרבה מאוד גורמים שהפריעו למכבי שנה שעברה (ובכלל, בשנים האחרונות).

אם ברק חוזר למכבי שנה הבאה בכושר שהוא נמצא היום (כושר גופני וכושר משחק), ועם הצוות שיש לנו היום, אני חושב שזה יעשה לנו טוב מבחינה מקצועית.

אגב כרמלי - מדהים איך הוא כל פעם מנסה להידחף בתקשורת ולזיין את השכל על מכבי. אני בטוח שמאוד כואב לו לראות את מכבי מצליחה השנה.

ודור זאן מסיים גיל נוער אם אני לא טועה

אתה טועה, הוא מאוד צעיר רק עכשיו 18. יש לו עוד שתי עונות נוער שנה שעברה הוא היה מוקפץ מהנערים.

שנה הבאה ברק במכבי.

בזכות גד כרמלי צ'אצנסקי במכבי

אני כבר רואה תסרט שברק חוזר וכל אלה מקללים אותו היום ימצצו לו בסוף העונה כמו שקורה עם עטר עכשיו שכל הצבועים יתהפכו

תקשיב אף אחד לא צבוע

כל האוהדים מונעים מדבר אחד בלבד - טובת המועדון

אם יצחקי פוגע במועדון הוא לא יהיה במכבי חד וחלק

במידה והוא או עטר או כל שחקן אחר יחליט לשים את טובת המועדון לפני טובתו האישית, להשקיע כל שנייה מחייו לקבוצה ולאוהדים, יחזרו לאהוב אותו

זו נוסחה פשוטה, לא כל כך קשה להבין אותה

אף אחד לא שונא את יצחקי

שונאים את היחס המזלזל שלו כלפי המעמד שלו במועדון המעוטר בישראל

אי אפשר לפסול את יצחקי על סמך שמועות

גם עטר נכלל בשמועות האלה ותראו כמה הוא תורם לקבוצה

לדעתי ליצחקי מגיעה הזדמנות שנייה

לגבי קולואטי כבר לפני שהוא חתם במכבי הוא הציע את עצמו לחיפה ואין לי ספק שהוא בעצמו רוצה לעזוב

"אני זוכר איך שאנשים פה דיברו על עטר ואכלו את הכובע", אז זהו שאני לא זוכר כי לא הייתי פה אבל כל המלעיזים אני מציע לכם להיזהר.

"אני זוכר איך שאנשים פה דיברו על עטר ואכלו את הכובע", אז זהו שאני לא זוכר כי לא הייתי פה אבל כל המלעיזים אני מציע לכם להיזהר.

להיזהר ממה?

שום כובע ושום נעליים, יצקקי הוא מבחינתי הסמל לחרא שאכלנו בעשור הזה, רק לראות את השמן הזה עולה למגרש עם המשקל המיותר היה עושה לי בחילה.

גם אם הוא יבוא שנה הבאה ויתן 20 גולים זה לא ישנה את הדעה שלי, שחקן שמעלה תמונות שלו עם ואן גוך וכולו שמן זה לא שחקן שאני אישית יכול להתחבר אליו.

להיזהר ממה?

שום כובע ושום נעליים, יצקקי הוא מבחינתי הסמל לחרא שאכלנו בעשור הזה, רק לראות את השמן הזה עולה למגרש עם המשקל המיותר היה עושה לי בחילה.

גם אם הוא יבוא שנה הבאה ויתן 20 גולים זה לא ישנה את הדעה שלי, שחקן שמעלה תמונות שלו עם ואן גוך וכולו שמן זה לא שחקן שאני אישית יכול להתחבר אליו.

לכל שחקן צריך לתת את האפשרות להתחרט ולהשתנות

גם עטר היה בעייתי מאוד בגישה שלו כשהגיע, ותראה אותו היום

אם יצחקי ישחק במכבי ויתן מעצמו 200% לקבוצה ובאמת יראה שהוא עשה סוויץ' בראש, אין לי בעיה לקבל אותו (כל עוד הוא ברמה שמצופה מחלוץ מכבי ת"א)

חלק מהתהליך שאלירן עשה נגרם מזה שיצחקי לא בקבוצה.

אין לו אחרי מי להיגרר החבר הכי טוב שלו זה שרן שהוא אחראי ודווקא ימשוך אותו למקומות טובים ויכוון אותו. לא רוצה את יצחקי בקבוצה וגם מקצועית אני לא חושב שיש לו מקום. רק כמחליף.

ביחס לשכר זה הפלופ של כל הזמנים .

תיירים אתם, יניב עזרן לוקח בפער.

כן, הוא נפצע וזה אבל אם תחשבו את השכר שלו פר דקת משחק במכבי זה מפחיד.

לכל שחקן צריך לתת את האפשרות להתחרט ולהשתנות

גם עטר היה בעייתי מאוד בגישה שלו כשהגיע, ותראה אותו היום

אם יצחקי ישחק במכבי ויתן מעצמו 200% לקבוצה ובאמת יראה שהוא עשה סוויץ' בראש, אין לי בעיה לקבל אותו (כל עוד הוא ברמה שמצופה מחלוץ מכבי ת"א)

אתה משווה את עטר ילד בן 21 שהגיע למכבי ליצחקי שהיה בן 25 לכאורה בן אדם שאמור לקחת קצת אחריות וראינו כמה היה אכפת לו..

למרות שלי היה הרבה ציפיות מעזרן הייתי בטוח שילמד מהטעויות של משה ביטון ואופיר חיים שהיו חלוצי ליגה טובים והתבזבזו במכבי אבל הפציעה הרסה הכל.

אני חושב שזה שחקן הרכש היחיד שהביאו האוהדים כמה ציפו ממנו...חבל!

שנימני יחליט , הוא בישל את הדייסה הזו .

אתה משווה את עטר ילד בן 21 שהגיע למכבי ליצחקי שהיה בן 25 לכאורה בן אדם שאמור לקחת קצת אחריות וראינו כמה היה אכפת לו..

עטר לא הגיע למכבי בגיל 21