Jump to content

מה שקורה ברשת

MyLord

Recommended Posts

שני המקרים לא אנושיים ולא הגיוניים,

אבל לדעתי עם שהאנשים שלו משתמשים באותם סממנים של האנשים שרצו להכחיד אותו השתמשו, כלפי עצמו (מתוך רצון לא בצחוק!) זה יותר גרוע,

עזוב בוא פשוט נהרוג אחד את השני וזהו, למה לקלל לאיים וללכת מכות בוא נעשה התאבדות המונית ונסגור את הבסטה,

לטעמי זה יותר גרוע...

זה לא יותר גרוע, זה אולי יותר טיפשי.

אני באמת חושב שגזענות עלולה להיות הרבה יותר מסוכנת מזילות השואה, אבל מבחינת מוסריות המעשה אין הרבה הבדל, וכמו שמגנים את זה צריך לגנות גזענות. אי אפשר לשיר שער 5 הם מוסלמים ולכעוס על "שתהיה שואה למכבי".

ואני מדבר פה נטו עלינו שיהיה ברור, מרגיש לי שביציע (בפורום פחות) שגזענות בעינינו זה לא כך כך נורא אבל שירי שואה? השם ישמור ויציל.

טוב סבבה אחי שימשיך לעשות את זה, הוא לא יודע מה הוא עושה, מסכן(גם בלי ציניות הוא מסכן)...

מה הקשר בין מה שכתבתי למה שענית ?

אני פשוט תוהה כיצד מגיע בנאדם יהודי למצב שהוא משתמש בסמלים האלה.

אתה חושב שהוא באמת רוצה לרצוח יהודים ? אני לא.

אתה חושב שהוא לא יודע מה הוא עושה? אני חושב שהוא יודע מצוין מה הוא עושה.

מה לעזאזל מוביל אותו לזה ? לצאת מגניב ?

מגעיל אותי כמעט כמו אותו אידיוט נאצ*

הם בני אדם, חלאס עם אלימות מפגרת שלא תוביל לשום מקום

הרי רובם המוחלט אנשים בדיוק כמונו שאם תפגשו בנסיבות שהם לא ספורט יש סיכוי טוב שתתידדו

ואם תגלוש בשדים תראה ש100% שם מגנים אותו וחושבים שהוא צריך ללכת לכלא

למה אוהד שרוצה לראות משחק צריך לאבד את הראיה מאיזה שיכור פולני?!

שמע, בגדול מסכים איתך 200%.

אבל האמת שכשלחבר הכי טוב שלך עשו ביום ראשון ככה וככה(אין צורך לפרט) אחרי המשחק אוהדי הפועל ותאמין לי שהככה וככה הזה לא היה נעים בכלל שיקרה לאף אחד פה.

ולא, תאמין לי שאני לא התידד בחיים עם איזה יורי טאליבן או לא יודע מה השם של המטורפים שמה החלאות אדם.

מה הקשר בין מה שכתבתי למה שענית ?

אני פשוט תוהה כיצד מגיע בנאדם יהודי למצב שהוא משתמש בסמלים האלה.

אתה חושב שהוא באמת רוצה לרצוח יהודים ? אני לא.

אתה חושב שהוא לא יודע מה הוא עושה? אני חושב שהוא יודע מצוין מה הוא עושה.

מה לעזאזל מוביל אותו לזה ? לצאת מגניב ?

אם לזה התכוונת אז מחילה, אני חשבתי שאתה שאלת למה עושים מזה כזה עניין, שזו כבר שאלה שלא לעניין...

הרי רובם המוחלט אנשים בדיוק כמונו שאם תפגשו בנסיבות שהם לא ספורט יש סיכוי טוב שתתידדו

אתה רציני?

אולטראס הפועל קבעו עם הפירמה של לגיה (טופ 5 באירופה ללא ספק) בחוף הים ללכת מכות. הגיעו לשם בהכרה מלאה תוך כדי שהם יודעים מה הם עושים. הבחור הזה, מסכן והכל (למרות שהוא בטח מאלה שעושים לנו את כל הדברים שאתה מדברים פה) אכל את מה שבישל. זה בטח לא היה מארב מתוכנן לכמה אוהדי הפועל שחזרו הביתה מהמשחק ונקלעו למקום הלא נכון בזמן הלא נכון. הדבר היחיד שמבאס אותי בכל העניין הוא שהאוהדים של לגיה ששונאים יהודים ויצאו מבסוטים מכל העניין, היה יותר נחמד אם זה סתם היו אוהדים של קבוצה "רגילה" ולא נאצים אנטישמיים כמוהם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה הקטע הזה עם השואה? כאילו, מה הם מנסים להביע בזה שהם קוראים לנו "גרמנים"? ולמה הם עושים "זיג הייל" אחד לשני וכאלה? אני באמת שואל ומצפה לתשובה אמיתית, לא "כי הם מטומטמים". גם את "שתהיה שואה למכבי" אני מסוגל להבין, זה בערך כמו "מוות להפועל" (אולי לא בטרמינולוגיה, אבל במסר). אבל מה הקטע עם השאר? מאיפה הגיעה האובססיה הזו?

לפי איך שאני רואה את זה:

הפועל(קבוצת הכדורסל) הפכו להיות לא רלוונטים כבר שנים ארוכות(עשרות אולי?), מבחינה ספורטיבית כמעט ואין להם ערך.

אז מוצאים תחליפים- להראות שהם כאן, להפגין נוכחות ולעורר פרובקציות. הרי הם לא הפועל אילת או אשדוד, הם חייבים להיות באור הזרקורים.

עכשיו, בהעדר יכולות ספורטיביות, זה מה שנשאר- הקונטרה למכבי... כמה שיותר קיצוני יותר בולט. זה הסיפוק- הרי קשה להתרצות מנצחון אחד בעשור.

וואלה כפרה בדר"כ אני מסכיםאיתך, הפעם פשוט לא.

הוא הלך לשם בידיעה שהוא רוצה לריב מכות, מה הוא חשב? שהפולנים ייתנו לו להרביץ?

מי שבא לריב, שיידע שהוא גם יחטוף.

ולגבי הילד הזה? הוא וכל החברים המטומטמים שלו? אלוהים ישלם להם, והלוואי שהפגישה תהיה עכשיו גם.

אנשים בדיוק כמונו? מתי בפעם האחרונה היית בדרבי נוער ונשמת לידם את אותו אוויר?

יש גם הרבה מהם שלא ילדים כבר אבל ההתנהגות לא השתנתה.

היו לי כמה היתקלויות עם החסרי חיים האלה גם בתור בן אדם בוגר, בהתחלה אתה לא מתייחס, אחרי כמה שניות אתה לא מבין איך בן אדם יכול להיות עד כדי כך חסר חיים שהוא מחפש בכוח לריב והוא בגיל שלך או יותר גדול אפילו, מתגרה בך מקלל אותך מול הפנים אבל זה עובר ליד האוזן, אחרי כמה שניות זה נגרר לידיים ובן אדם שמרים ידיים שלא יתפלא אם אני יפרק לו את הפנים, גם לי יש גבולות.

כולם מדברים על גוש ספציפי נגוע בהפועל ולא על הקהל שלהם בכלליות כי הם לא הנושא.

צריך לעקור את האנשים שם מהשורש בדיוק מה שבית"ר מנסים לעשות עם לה פמיליה.

ואגב האחרון שניסה לטפל בבעיה הזאת אחרי שכל שער 11 היה מלא בצלבי קרס הוא אלי טביב, והמחאה של האוהדים התחילה כי הוא רצה לטפל בהם, לאט לאט שאר האוהדים "הטובים" שלהם נגררו לזה ונהיתה מחאה ענקית.

אף אחד בתקשורת לא דיבר איך זה התחיל, למה הם התחילו במחאה, הם היו עסוקים בלשאול מתי הוא הולך כי לא רוצים אותו.

העונש שלהם שהקבוצת כדורגל שלהם על סף פירוק עכשיו, מעניין אם עכשיו הם מבינים איזה טעות הם עשו הם טביב? כי שורה תחתונה הוא רצה להילחם באולטראס והאולטראס ניצחו אותו ומי שהפסידה זאת הפועל, אני כמובן שמח מזה.

אבל עד שהקהל של הפועל לא יפרק אותם וזה תהליך של שנים (מה שאוהדי בית"ר מנסים לעשות) הם ימשיכו להיות נוער היטלראי, דורות על גבי דורות.

אני רק רוצה להגיד שהנושא היה על התקשורת,שאם תמונות כאלה היו מצולמות בכל מדינה נידחית בעולם,בכל קהל פאשיסטי(כמו לאציו) כל התקשורת בארץ הייתה מתלהמת ועושה פרובוקציות.

אם פניני עמד לדין על מה שעשה אז גם הפועל צריכה.

*אם היה אפשר להעניש רק את הילד חרא הזה (ואנשים כמוהו) אז לא הייתי אומר שצריכים לפגוע בכל המועדון אבל אולי רק אם הדברים שהוא עושה יפגעו במועדון שלו יגרמו לו להפסיק.

תכל'ס עצוב מאוד שרק עכשיו התקשורת נותנת לזה במה, וגם כן בעירבון מוגבל. ציפיתי מהתקשורת שתתגייס למלחמה הזאת (העיקר לכתוב ביקורות כל שבוע על מצב ניצולי השואה יודעים), כי היא חשובה (בעיניי) פי אלף יותר מהמלחמה בגזענות. זה משהו פנימי, של העם שלנו, שהוא ברמה הכי בסיסית של הקיום שלנו כאן.

שמעתי את הראיון עם אוהדת מכבי ואוהד הפועל שמישהו פרסם פה (ב103) ופשוט בושה מה שהלך שם, לא התייחסו נקודתית לדום דבר שהיא העלתה.

א) עם כמה ששניהם גרועים אי אפשר להשוות קריאות מחבל לקריאות שואה.

ב) העובדה של הפועל יש חרא קהל זה ידוע,הבעיה היא שההנהלה שלהם לא עושה שום דבר לגבי זה,ניסו להשוות את הקריאות לטועמה בכדורגל אבל שכחו שמכבי יצאה נגד זה בקמפיין וגם ייני באמצע משחק,

לעומת זאת לא ראיתי שום גורם רשמי של הפועל עושה שום דבר נגד זה(אפילו לא מגנה!) כולל אורי שלף ביציע שבאמת ביזיון איך שנתנו לו לעבור את הראיון הזה בשלום.

אני לא רואה שום בעיה בלפרסם את השמות של כל המפגרים כמו הילד הזה שפורסם פה ,זה לגיטימי מאוד בהתחשב בעובדה שאף גורם רשמי מהענף לא פועל נגד זה.

זה נפוץ בעולם לעשות צלב קרס עם הידיים?

יעני אנשים באמת עושים את זה או שזה המצאה של היצור הזה?

יעני מילא להצדיע במועל יד, כולה יד ישרה קדימה, נראה אסתטי,

הייתה לו קצת בריחה לסאות'פארק עם השפם היטלר הזה, די מפגר, חייב להוריד לו ציון על זה

אבל הצלב קרס עם הידיים, זה פשוט נראה לא טוב, מגוחך, לא מתאים לרמות האלה

נראה כאילו יש לילד האומלל בעיה מוטורית לא פשוטה, ואני בטוח שלא ככה הוא רצה להצטייר.

שאוהדי הפועל יעשו מה שהם רוצים

קראתי שהם מצפים מקבוצת הכדורגל לקבל השראה מהניצחון - ואני דורש שקבוצת הכדורגל שלנו גם תקבל השראה

מיץ גולדהאר צריך לשכור אולם קולנוע , להביא לשם את כל ההנהלה הצוות המקצועי וכל המאמנים ממחלקות הנוער

הם צריכים לצפות בדרבי סל הזה . בלי מצגות בלי נאומים ודיבורים על דרך וחזון .

שיראו את כל המשחק , כולל כמובן החגיגות בסוף , והתמונות ידברו בעד עצמן - זה בידיוק המטרה שלנו , זה בידיוק היעוד של המועדון כדורגל שלנו

שנגיע ליום שגם בכדורגל האדומים הפאתטים והמאגניבים יחגגו ניצחון בדרבי ,פעם בעשור , אי שם מתחתית הליגה , שאנחנו עם הראש בצמפיונס ליג , שההפסד לא מגדג את האבק שהשארנו לליגה ושהכוכב הצעיר והאלמוני אותו הרימו על הכתפיים יחזור הביתה יכנס למיטה וירדם עם חיוך של אושר על שהרוויח את הזכות לחלום על לשחק יום אחד במכבי תל אביב .

יש לי איזה בן זונה בבסיס אוהד הפועל שמצוויר לו צלב קרס על הנעל זה כמו סמל בשבילהם הבני זונות האלהההה

יש לי איזה בן זונה בבסיס אוהד הפועל שמצוויר לו צלב קרס על הנעל זה כמו סמל בשבילהם הבני זונות האלהההה

שב לראות איתו את הסרט american x

התקשורת לא מספיק אגרסיבית איתם וההנהלה שלהם מגבה אותם (כלומר חברים שלהם מגבים אותם).

הם מנסים להציג את זה כאילו אנחנו בכיינים, הם פשוט לא מבינים.

התקשורת לא מספיק אגרסיבית איתם וההנהלה שלהם מגבה אותם (כלומר חברים שלהם מגבים אותם).

הם מנסים להציג את זה כאילו אנחנו בכיינים, הם פשוט לא מבינים.

הם חיים בבועה שהם מושלמים וכולם נגדם,חבל ככה הם לא יפתרו שום בעיה. וההתנהגות שלהם כבר מחליאה את כולם.

במחצית התקבצו סביב היציע שלנו אוהדי הפועל ועשו רעש של גז, זה כבר היה השיא. חבל שנתנו להם את התענוג לנצח אותנו ועוד לחגוג אחרי כל החרא שהוציאו מהפה באותו ערב. לפחות הקירבה של התקשורת לקהל קצת מתחילה להראות ניצוצות מההתנהגות המגעילה שלהם.