Jump to content

המצדיע במועל יד

tomkovacsi

Recommended Posts

האמת שאני יכול לחפש קצת בחוק העונשין ולנסות לבדוק אם יש דרך לדאוג שיוגש נגדו כתב אישום, או לנסות להגיש קובלנה פלילית בעצמנו.

אבל אולי יש פה מישהו שיש לו טיפה יותר רקע משפטי ממני ויכול לשלוף מהשרוול משהו?

ביסטר? מנג'ר יונייטד?

אני לא מבין גדול בפלילים ובבתי משפט, והאמת שהכי עורך דין בפורום זה בכלל קסטור.

בכל אופן, צריך לבדוק בחוק אם יש סעיף כזה (לגבי גזענות למשל יש סעיפים קונקרטיים).

http://m.sport5.co.i...rticleId=138749

זה טור של עידן עמיאל-מביך, שערורייה.

http://m.sport5.co.i...rticleId=138730

זה טור של ניצן פלד-מדהים,להפיץ.

בכלל כל מי שברשתות החברתיות-להפיץ שיגיע עד להוריו ומשפחתו שיתביישו בו.

מה נסגר אתכם אנשים? מה אתם משטרה?

אלוהים יטפל בבן שרמוטה הזה

יותר גרוע מהמשטרה,חשוה שההורים שלו יראו את זה,זה הכי חשוב

תפסיקו להפיץ את השם שלו, תפסיקו לדבר איתו, לא הוא הבעיה

הוא סימפטום של קהל שבמקרה תפסה המצלמה, תפסיקו לנטפל אליו ותמחקו את השם שלו. זה לא התפקיד שלנו למצוא אותו כאינדבידואל בנושא הזה. בבקשה ממכם די אתם מביכים את הקהל כולו.

ואיי אני קורא את התגובות כאן ונכנס לעצבים אחושרמוטה

צאו מהסרט שאתם חיים בו, הבן אלף זונות הזה הוא מראה של החברה הישראלית וצריך להילחם בתופעות האלה בראס בן אמקום

אם הייתי יכול הייתי מגיש נגדו תביעה ומזיין את אבא שלו. חתיכת אפס מאופס

אחי היקר, לא הכל מתחיל ונגמר בקהל שלנו

לפעמים צריך לצאת מהמסגרת של "הקהל של מכבי" ולחשוב על שאר החברה שלנו.

הבן אדם הזה, כמו שאר החברים השרמוטות שלו, עושה נזק לכולנו ופוגע בזיכרון הכי כואב של העם שלנו ומי שחושב שצריך לדפדף הלאה ולהטיל את האחריות על המשטרה הכלומניקית שלנו פשוט חי בסרט ושלא יתפלא אם בעוד כמה שנים השימוש ציני בהיסטוריה של העם שלנו יעשה לנורמה. צריך להילחם בתופעות האלה ולמגר אותם לחלוטין נקודה.

לעשות לו האוטינג בפורום ובכלל להתעסק באפס הקטן הזה רק מגדיל אותו ומוריד מהמעשה. תתמקדו בבעיה, הוא לא הבעיה, העובדה שבדברים שהוא עשה לגיטימיים במדינה שלנו, זאת הבעיה.

סבתא שלי ז"ל ניצלה בנס מהשואה, בזכותה אני קיים, לא מעניין אותי איך את הזבל הזה צריך להעניש!

מביך את הקהל? אתם מאפיה? "לא מלשינים", מי זה? אברג'יל? יותר מביך זה שהזונות האלה ממשיכים להתנהג כמו נאצים ולא עושים כלום!

פלג הוא רק מראה של החברה, לא צריכים ליפול עליו ובטח שלא להפיץ את השם שלו.

זאת לא הדרך להלחם בתופעה הזאת

את השם ברור שצריך להפיץ,מגיע לו שכל המדינה תדע מיהו.

מביך אותי התגובות כאן על משטרה

לא אכפת להם? זה מרתיח אותי לראות ולשמוע דברים כאלה, ואני לא מאמין שאתם יכולים לעבור על זה בשתיקה.

כמו שהיה עליהום בתקשורת למצוא ולהעניש את מחזיקי השלט "בית"ר טהורה לעד", כך צריך להיות כאן עליהום גדול פי 1000, ואני מקווה שהפרחח הזה ייענש על מה שעשה.

אתם לא מבינים עד כמה זה מביך

אשכרה תראו מה אתם עושים מילד

אתם הופכים אותנו למלשינים תפסיקו עם זה!!!

אין חוק שממש אוסר עליו לעשות את זה, אז כל מה יענש? הבעיה יותר גדולה מהילד עצמו.

צריך להתחיל במשהו, לא? ואם יש פה אנשים שלומדים משפטים ואומרים שאפשר למצוא משהו זה מבורך.

למה לשתוק? תגיד לי מה אתה מתכנן לעשות כדי למגר את התופעה המזוויעה הזאת?

לנעול ומהר

צריך לנעול לך את המקלדת ואת הפה, ויפה שעה אחת קודם.

תפסיק לשחק אותה עבריין דה-מי-קולו. לי לא מספיק לאחל לו "גידול בראש" או "שימות" או "שההורים שלו יראו ויתביישו".

אני רוצה שהדין איתו ימוצה. הידע המשפטי שלי מסתכם בשנה וחצי של לימודי משפטים בינתיים, והידע הפלילי שלי מסתכם בקורס אחד בדיני עונשין וקורס נוסף שקשור לעבירות המתה (רצח, הריגה וכו', שפחות קשורים לענייננו). אני אברר את העניין הזה עם חבר'ה מהפקולטה שקצת יותר מכירים וגם אפנה למרצה שלי בעונשין משנה שעברה ואשאל לדעתו.

אעדכן כשיהיו התפתחויות, ואם למישהו יש הצעות יותר קונקרטיות מ"מה אתם מלשינים", אתם מוזמנים לשתף

לעשות לו האוטינג בפורום ובכלל להתעסק באפס הקטן הזה רק מגדיל אותו ומוריד מהמעשה. תתמקדו בבעיה, הוא לא הבעיה, העובדה שבדברים שהוא עשה לגיטימיים במדינה שלנו, זאת הבעיה.

אי אפשר להילחם בבעיה באופן כללי כי היא מורכבת מאלף ואחד גורמים כמו מערכת החינוך, החינוך מהבית, הסביבה שאתה גדל ועוד. אבל כן אפשר להילחם נקודתית בבעיה ע"י הרתעה ממערכת המשפט, מבוכה ולחץ של התקשורת. מי שחושב שהתופעות האלה פשוט ייעלמו מעצמן אם נמשיך להתעלם ולשחק אותה כאילו הכל בסדר, טועה טעות מרה, כי הן רק ילכו ויתגברו.

אתם לא מבינים עד כמה זה מביך

אשכרה תראו מה אתם עושים מילד

אתם הופכים אותנו למלשינים תפסיקו עם זה!!!

אוי לא מלשינים!!!

אתה מביך אחי...

טום, אני באמת מבקש , יש חוק שאוסר על דברים כאלה באופן ברור. לא חוק שמרמז או משהו אחר, חוק נטו שאומר שלהצדיע זה אסור.

עד אז אין בכלל מה לדבר על הילד.

בידיוק כמו ?בעיית? הגזענות, אם אין חוק אין מקום להתלונן, זה מה שאתם אמרתם. לא אני.