Jump to content

אופירה בזיון שכל חדש: מכבי תעבור למושבה

Recommended Posts

ממס? שיחות עם שכטר בעודו משחק בנתניה הוא אמר לי אישית שאלי דריקס אשם בכך שהוא לא במכבי ושהוא היה מת להגיע. ולפני ההגעה להפועל דיברנו פעם אחת והוא אמר שמבחינתו אין הבדל בין השתיים, ושהפועל הייתה יותר רצינית בעוד במכבי הייתה אי ודאות גדולה בזמנו.

ממס? שיחות עם שכטר בעודו משחק בנתניה הוא אמר לי אישית שאלי דריקס אשם בכך שהוא לא במכבי ושהוא היה מת להגיע. ולפני ההגעה להפועל דיברנו פעם אחת והוא אמר שמבחינתו אין הבדל בין השתיים, ושהפועל הייתה יותר רצינית בעוד במכבי הייתה אי ודאות גדולה בזמנו.

מה שכתבת פה היה ידוע לכולם, בלי שיחות עם אף אחד.

אם אני לא טועה, שכטר עצמו אפילו אמר את זה בשידור כלשהו. שמכבי אמורה לתת לו הצעה אבל לא שמע ממנה כבר הרבה זמן

המושבה עלתה 200 מיליון שקל , מתוכם 50 מיליון השקיע הטוטו . בניית יציעים בלי גג מאחורי השערים תעלה עוד 50 מיליון לפחות וצריך להוסיף עוד 1000 מקומות חניה במקרה כזה . לא זוכר מתי מבנה ציבורי בישראל אי פעם נמכר לגוף פרטי , נשמע מורכב ויקר .

לא רואה את שכטר מגיע. הוא הגיע פעם-פעמיים השנה לאימונים של הפועל כדי לתמוך בשחקנים.

אבל יכול להיות שאני סתם נאיבי.

בראיון פעם עם גילי ורמוט גילי טען שאיתי רצה לחכות איפה יובל אבידור יחתום בשביל ללכת לקבוצה השנייה.

בסוף אכלנו זיין לפה

לא רואה את שכטר מגיע. הוא הגיע פעם-פעמיים השנה לאימונים של הפועל כדי לתמוך בשחקנים.

אבל יכול להיות שאני סתם נאיבי.

נראה לי הוא התאמן איתם כשהוא לא נסע למחנה אימונים בדובאי.

בראיון פעם עם גילי ורמוט גילי טען שאיתי רצה לחכות איפה יובל אבידור יחתום בשביל ללכת לקבוצה השנייה.

בסוף אכלנו זיין לפה

אני גם זוכר משהו על זה שמכבי העדיפה את אבידור.

מאוד מאוד מאוד מקווה שהעניין עם הקנייה של המושבה זה חרטא כי זה מנפץ את החלום שגולדאהר יבנה איצטדיון למכבי בת"א...

או מצד שני,הקבוצות האחרונות שירדו ליגה קיבלו איצטדיון חדש.בשנה הבאה בירושלים (חיפה) הבנויה? :whistling:

וברצינות,אם החיפאיות יורדות ליגה,לא לבנות לעצמנו בחיים איצטדיון.לא ירדנו לעולם ואין סיבה שנרד לעולם.

או שאני סתם מדבר מתוך שיעמום כרגע. :unsure:

בסוף אכלנו זיין לפה

מה יש לך אבידור הענק נתן פה עונה גדולה נתן איזה 3 גולים לא?

:oops:

טוב שהתחלתי ללכת לחדר כושר , עונה הבאה לפני הדרבי אני יוכל להרים את שכטר על הכתפיים ולבקש מלוגסי לצלם אותנו

בוא נראה אותך מרים את יצחקי

טוב שהתחלתי ללכת לחדר כושר , עונה הבאה לפני הדרבי אני יוכל להרים את שכטר על הכתפיים ולבקש מלוגסי לצלם אותנו

בוא נראה אותך מרים את יצחקי

• 2 weeks later...

להחזיר את הפסטה!

במכבי היו שמצאו את הסיבה לירידה ביכולת בשבת בכך שלראשונה העונה לא אכלו השחקנים פסטה שלפני המשחק. שחקנים סיפרו בחדר ההלבשה שהרגישו כי השרירים שלהם תפוסים בגלל השינוי בתזונה.

הסיבה היחידה שאני לא רוצה איצטדיון חדש זה כי עד עכשיו הסטטיסטיקה מראה שכשהתחילו הפועל פתח תקווה ומכבי פתח תקווה לשחק במושבה הן ירדו,

נתניה בדרך

קיצור,העניין מתחיל להפחיד וזה נהיה מוזר מאוד.

טוכמן מדווח הבוקר שמכבי מתקרבת לאיצטדיון המושבה:

המגעים להעברת הביתיות של הצהובים לאיצטדיון בפ"ת נמצאים בשלבים מתקדמים.

די בבקשה שלא נעבור לפ"ת

מה הקשר למושבה ואלינו לעזאזל למה אנחנו צריכים לחלוק איצטדיון שאין לנו שמץ של זיקה אליו עם 2 קבוצות מסריחות בעיר הזו?

מה יש לך אבידור הענק נתן פה עונה גדולה נתן איזה 3 גולים לא?

:oops:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב שלא שמת את המשחק המלא, שי אתה אחד המצחיקים (מאלה שמצחיקים בלי להתכוון כמובן)...

לנושא:

כאינטרס אישי אתם ממש לא מעניינים אותי-המושבה זה הבית!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב שלא שמת את המשחק המלא, שי אתה אחד המצחיקים (מאלה שמצחיקים בלי להתכוון כמובן)...

אתה מדבר על האווטאר?

הסיבה היחידה שאני לא רוצה איצטדיון חדש זה כי עד עכשיו הסטטיסטיקה מראה שכשהתחילו הפועל פתח תקווה ומכבי פתח תקווה לשחק במושבה הן ירדו,

נתניה בדרך

קיצור,העניין מתחיל להפחיד וזה נהיה מוזר מאוד.

איזו תמונה כושלת

אני מסתכל איזה 15 שניות, רק כדי שבהילוך החוזר ה GIF יעצור לפני שהכדור פוגש את הרשת? נו באמת.

למרות שזה יכול קצת להציק, עדיין לא מה שמפריע זה שנשחק בעיר אחרת.

אלא שזה אצטדיון עם פחות מושבים.

בכל מקרה, לעניות דעתי כל פרסום שלא יהיה(אלא אם סופי) הוא כמו בכל שנה, כחלק ממשא ומתן מול בלומפילד