Jump to content

אופירה בזיון שכל חדש: מכבי תעבור למושבה

Recommended Posts

אז שתדע

ששער 5 בשנה הבאה יהיה זהה ל11

כמו שב8 לא יהיה יציע תחתון כמו שביטלו ב7

בנוסף ב8 ו11 ו7 ו5 מתכננים להוסיף קומה נוספת גבוהה יותר

תהליך ההרחבה ל25 אלף מקומות

בגלל זה הקטינו את האיצטדיון עשו עליו את השיפוצים המתאימים כדי להרחיב לגובה את היציעים

אני לא מהנדס מהעירייה אבל מכיר אחד כזה(;

אגב גם לאן מודעים לשיפוצים האלה אתם יכולים להתקשר ויעדכנו אתכם

אם ככה אחלה,

אבל מה שמעצבן בעיקר את מיטש ואת מכבי זה המחיר פר משחק שהיכלי הספורט הזונות האלה גובים ממנו,

אם זה נכון מה שאתה אומר-למרות שלא נראה לי, אז אין לי מושג איך קבוצות מתכננות להרוויח כסף מכרטיסים בלי להעלות מחירים...

רק לא לעבור לפ"ת

איצטדיון חדש והכל אבל הוא בנוי בלי יציעים מאחורי השערים, שזה זוועה

בנוסף קבוצה כמו מכבי ת"א צריכה שיהיה לה איצטדיון משלה ושיהיה בת"א

זה שבנו איצטדיון בפ"ת זה אחלה, מה זה קשור אלינו?

אף אחד לא יכול לדרוש מגולדהאר לבנות איצטדיון.

מה שכן אפשר לנסות להרחיב את בלומפילד משמעותית - קרי להוסיף קומה נוספת מסביב כל האיצטדיון וגג על היציעים

זה דבר שבאמת בר ביצוע ובטח בעלות הרבה יותר נמוכה מאשר לבנות איצטדיון חדש

אחי במתניה אין יציעים מאחורי השערים איך אתה בכלל משווה אותו לאיצטדיון סגור

היית במשחק מולם בגביע? חוויה גדולה המגרש הזה

גדולה ככל שתהיה אחי, איצטדיון בלי יציעים מאחורי השער זה כבר מינוס ענק לאיצטדיון.

אני מעריך שהתלהבת בעיקר מהגג שנתן אקוסטיקה אבל איפה זה ואיפה בלומפילד

אז שתדע

ששער 5 בשנה הבאה יהיה זהה ל11

כמו שב8 לא יהיה יציע תחתון כמו שביטלו ב7

בנוסף ב8 ו11 ו7 ו5 מתכננים להוסיף קומה נוספת גבוהה יותר

תהליך ההרחבה ל25 אלף מקומות

בגלל זה הקטינו את האיצטדיון עשו עליו את השיפוצים המתאימים כדי להרחיב לגובה את היציעים

אני לא מהנדס מהעירייה אבל מכיר אחד כזה(;

אגב גם לאן מודעים לשיפוצים האלה אתם יכולים להתקשר ויעדכנו אתכם

למה ששער 5 יהיה זהה ל-11? חדרי ההלבשה של הקבוצות נמצאים מתחת לשער 5. מה גם שאין בזה צורך, כיוון שכל השינוי בשער 11 נובע מהתקנה שחובה שתהיה עוד כניסה ויציאת חירום לרכבים גדולים (כבאיות וכו') מהמגרש, בנוסף לזו שמתחת לשלט התוצאה האלקטרוני, בין שערים 7 ו-8. לא צריך עוד אחת כזו. בכל אופן, עד שהתוכניות הללו יתממשו מכבי תסיים 5 שנים במושבה ותוכל לעבור בחזרה. בינתיים בלומפילד רק קטן וקטן עד שעוד מעט הוא יצטמק ויעלם ברצף הזמן-חלל.

האמת שאני בשוק מהתגובות כאן.

הייתי בטוח שתהיה התנגדות נחרצת לעבור למושבה.

איפה אתם חיים חברה? בלומפילד האיצטדיון הכי ביתי בארץ, זה האיצטדיון שלנו מאז ומעולם.

מה קרה שצריך לעבור למושבה? אין איצטדיון בארץ כמו בלומפילד שהקהל שמאחורי השער יושב כל כך קרוב לדשא, אפילו לא טדי.

המושבה איצטדיון נחמד, אבל זה בכלל לא קשור, גם אם הוא היה איצטדיון סגור לא הייתי רוצה לעבור אליו כי אני לא מרגיש הזדהות איתו.

מכבי רוצים לשחק באיצטדיון חדש? אין בעיה, שיבנו איצטדיון במיוחד עבורנו כמו שבונים לחיפה, וגם אז הפרידה מבלומפילד תהיה קשה, אבל לפחות תהיה מובנת ולגיטימית.

מקווה מאוד שזה "תחזיקו אותי" כדי להוריד את השכירות בבלומפילד ו/או כדי לקדם בניית אצטדיון חדש.

איפה אתם חיים חברה? בלומפילד האיצטדיון הכי ביתי בארץ, זה האיצטדיון שלנו מאז ומעולם.

מה קרה שצריך לעבור למושבה? אין איצטדיון בארץ כמו בלומפילד שהקהל שמאחורי השער יושב כל כך קרוב לדשא, אפילו לא טדי.

המושבה איצטדיון נחמד, אבל זה בכלל לא קשור, גם אם הוא היה איצטדיון סגור לא הייתי רוצה לעבור אליו כי אני לא מרגיש הזדהות איתו.

מכבי רוצים לשחק באיצטדיון חדש? אין בעיה, שיבנו איצטדיון במיוחד עבורנו כמו שבונים לחיפה, וגם אז הפרידה מבלומפילד תהיה קשה, אבל לפחות תהיה מובנת ולגיטימית.

!!!!!!!!!

גדולה ככל שתהיה אחי, איצטדיון בלי יציעים מאחורי השער זה כבר מינוס ענק לאיצטדיון.

אני מעריך שהתלהבת בעיקר מהגג שנתן אקוסטיקה אבל איפה זה ואיפה בלומפילד

כולם אומרים שטדי אחלה אצטדיון(והוא באמת כזה), אומרים לך שיבנו יציע מאחורי אחד השערים, עד כמה שזכור לי בטדי זה המצב

בלומפילד אצטדיון מעולה, אבל חייב לעבור מתיחת פנים רצינית

1) הסדרת חנייה - מגרש חנייה עם יציאה אחת ורמזור שאיזה שוטרת בת 18 מכוונת.

צריך לסדר את כל נושא החנייה בצורה רצינית יותר. לפתוח עוד יציאה (נורמלית) שלא מפנה לאותו כיוון שהיציאה הראשית מובילה.

לווסת את התנועה בצורה הגיונית יותר, ולא רמזור 30 שניות לכל צד. רק בישראל אתה יוצא מהאצטדיון ונתקע בפקק שנמשך יותר זמן מהמשחק עצמו.

הפתרון האידיאלי יותר - שאטלים. מגיעים לסביבת האצטדיון, מחנים את הרכב ואוטובוס עושה הלוך חזור הלוך חזור לאצטדיון.

מי שירצה, ישתמש, מי שלא, שיחנה במגרש חנייה ליד האצטדיון.

כמובן שצריך להכשיר מגרש חנייה נוסף (כמו השטח המת הזה איפה שמתאמנים שם אופנועים, ברחוב הראשי)

2) להגדיל את מספר המושבים במגרש. להפוך את כל האצטדיון לגובה של יציעים 7-8 וגג זה אופציה נוספת.

הבעיה בשער 11 זה הכניסה לרכבי ביטחון שפתחו באמצע היציע, הורס את כל הטוב של היציע ומפריד בין שני גושי העידוד.

אין ברירה, צריך להתמודד עם זה.

3) הסדרת דוכני האוכל לפתוח אותם כלפי חוץ - כלומר - כמו שיש את חנות האוהדים, ככה מתוך האצטדיון מוכרים החוצה.

כמובן טיפול במחירים הבלתי נסבלים ויצירת תחרות. לא הגיוני פיתה עם חומוס ב-10 שקלים שהפיתה עולה 20 אגורות, החומוס קופסה ל10 פיתות עולה 10 שקלים

והמלפפון חמוץ ולא בגלל שהוא בחומץ... וכמובן מכירת בירה מעל גיל 18. בכל העולם זה קיים, הגיע הזמן שיתקיים גם כאן.

וכמובן מכירת בירה מעל גיל 18. בכל העולם זה קיים, הגיע הזמן שיתקיים גם כאן.

לפי מה שאני יודע, בגרמניה מוכרים בירות ללא אלכוהול( בתוך המגרש).

לפי מה שאני יודע, בגרמניה מוכרים בירות ללא אלכוהול( בתוך המגרש).

אז תקרא לזה סיידר, למה בירה :thumbdown:

זה תרכיז בטעם בירה, רק בלי האלכוהול?

אז תקרא לזה סיידר, למה בירה :thumbdown:

זה תרכיז בטעם בירה, רק בלי האלכוהול?

קרא לזה איך שבא לך, השתייה האמיתית היא בדוכנים מחוץ למגרש שם באמת שותים כמו חולים.

**זה עפי מידע שחבר נתן לי שהיה במשחק של שאלקה.

קרא לזה איך שבא לך, השתייה האמיתית היא בדוכנים מחוץ למגרש שם באמת שותים כמו חולים.

**זה עפי מידע שחבר נתן לי שהיה במשחק של שאלקה.

שלא תבין לא נכון, לא התכוונתי אלייך בקטע עם האצבע.

אם אתה אומר שהשתייה היא מחוץ לאצטדיון, ומקבלים את זה יפה ובהבנה, אז סבבה.

פשוט בארץ כל פקח הוא גם ינשוף בפוטנציה שבודק את כמות האלכוהול ששתית.

די עם הקלישאה הזאת כבר , בלומפילד היה הכי ביתי בארץ . יש לך כרגע את נתניה ואת המושבה ש200 אוהדים שם עושים יותר רעש מ2,000 בבלומפילד .

בבלומפילד העידוד מתפזר והאקוסטיקה לא מתקרבת לרמה של המושבה .

כריס? יש אישור לזה?

חזרתי לפני שבועיים מאנגליה, הייתי ב-3 משחקים.

בכולם, בתוך האיצטדיון מכרו בירות אבל- מותר לשתות רק ?למטה? בכניסה ליציע. ביציע עצמו, איפה שיושבים אסור להכניס אלכוהול.

חזרתי לפני שבועיים מאנגליה, הייתי ב-3 משחקים.

בכולם, בתוך האיצטדיון מכרו בירות אבל- מותר לשתות רק ?למטה? בכניסה ליציע. ביציע עצמו, איפה שיושבים אסור להכניס אלכוהול.

טוב כנראה באנגליה מותר כי אין דגלים, בארץ אם מישהו שיכור מתעצבן שמסתירים לו עם הדגל הוא פותח בתגרה רבת משתתפים :blush:

טוב כנראה באנגליה מותר כי אין דגלים, בארץ אם מישהו שיכור מתעצבן שמסתירים לו עם הדגל הוא פותח בתגרה רבת משתתפים :blush:

חחח יש מצב, לא חשבתי על זה ככה.

אבל דע לך שזה תלוי גם לאיזה משחק הלכת, יש קבוצות שזה כמו לצפות בהצגה, כולם יושבים מחיאות כפיים מידי פעם, אין עידוד מטורף.