Jump to content

מוזיקה

שורה

Recommended Posts

תנו המלצות של להקות/זמרים ששמעתם לאחרונה

שלי: muse

לא הכרתי אותם רק עכשיו, אבל חזרתי לשמוע אותם. אחת הלהקות הכי גדולות שנוצרו.

מוסיקה ישראלית ורוק.

במוסיקה ישראלית, הייתי ממליץ בעיקר על אריק ברמן.

ברוק, הייתי ממליץ על (וכשאני אומר 'רוק', אני מתכוון לכל סוגי הרוק): Green day, nickelback, Rise against, The script, היהודים, Tenacious D

מוסיקה ישראלית ורוק.

במוסיקה ישראלית, הייתי ממליץ בעיקר על אריק ברמן.

ברוק, הייתי ממליץ על (וכשאני אומר 'רוק', אני מתכוון לכל סוגי הרוק): Green day, nickelback, Rise against, The script, היהודים, Tenacious D

אריק אדיר

אני בנאדם מוזר כזה... יכול לשמוע את כלללל הסגנונות ולאהוב את כולם, ממזרחית דיכאון ועד ישראלית ישנה ורוק כבד של הניינטיז...

אוהב את בוב מארלי אייל גולן, איזי ואריק ברמן, לצד ג'יסון מארז גרין די, קובי אוז, דני סנדרסון, שלמה ארצי, לד זפלין שייגצ הדג נחש, הביטלס התקווה 6 זוהר ארגוב ודודו טסה...

בנאדם מוזר.... :)

אני בנאדם מוזר כזה... יכול לשמוע את כלללל הסגנונות ולאהוב את כולם, ממזרחית דיכאון ועד ישראלית ישנה ורוק כבד של הניינטיז...

אוהב את בוב מארלי אייל גולן, איזי ואריק ברמן, לצד ג'יסון מארז גרין די, קובי אוז, דני סנדרסון, שלמה ארצי, לד זפלין שייגצ הדג נחש, הביטלס התקווה 6 זוהר ארגוב ודודו טסה...

בנאדם מוזר.... :)

אתה לא מוזר, יש לך יכולת שמיעה מוסיקלית ברמה גבוהה זה הכל.

גם שיר מגניב ;) אני גם מאוד אוהב את הקליפ שלו הוא יפה לאללה

אחי הכותרת של הנושא היא "מוזיקה"

מה קשור החרא הזה ששמת פה לנושא?

בתור אחד שלומד מוזיקה באמת שיש כל כך הרבה... השאלה שאני הכי שונא ששואלים אותי זה "לאיזה מוזיקה אתה מקשיב"?

לא יודע מה הולך פה בפורום אבל לאוהבי האלטרנטיב שמעתי לאחרונה הרכב מאוד לא מוכר בשם Gliss תגידו אם אתם אוהבים אני אמליץ על עוד :flowers:

מי שרוצה לשמוע מוזיקה מאתגרת, , יש להקה שקוראים לה dream theater

בפשטות- הלהקה הכי טובה כיום בעולם. משלבת המון סגנונות, והנגנים שלה מבחינה טכנית הכי טובים בעולם.

תנסו לשמוע קצת , לא תתחרטו.

לא שומע הרבה מוזיקה ישראלית, הבודדים שאני מקשיב להם זה אמיר דדון :king:,הדג נחש ושב"ק ס'.

גם מעבר למוזיקה ישראלית הטעם שלי נע בין רוק לשחורה. ברוק זה בעיקר Kings of Leon, רד הוט וה-Foo Fighters.

במוזיקה שחורה זה קאנייה ווסט, ג'יי זי, דרייק, קיד קאדי ובאולד סקול זה רק ביגי.

מי שרוצה לשמוע מוזיקה מאתגרת, , יש להקה שקוראים לה dream theater

בפשטות- הלהקה הכי טובה כיום בעולם. משלבת המון סגנונות, והנגנים שלה מבחינה טכנית הכי טובים בעולם.

תנסו לשמוע קצת , לא תתחרטו.

הייתה מעולה,

לדעתי עד Train of Thought (האלבום האהוב עליי שלהם) כשהשיר האהוב עליי שלהם הוא The Glass Prison

מוזיקאים ברמה הכי גבוהה שיש.

האלבומים האחרונים שלהם קצת אוננות מוזיקלית אבל הם עדיין גדולים. גם פורטנוי המתופף (ענק) עזב.

אם בז'אנר שלהם - Symphony X מעולים, Opeth (קצת יותר קיצוני) - שמע את Black Rose Immortal זה טירוף. לא שמעתי אותם הרבה זמן אבל אתה תאהב גם את Pagan's Mind שבסגנון שלהם.

מתכנן על גיחה לטור של איירון מיידן באירופה השנה.