Jump to content

עמרי אפק Vs קלינגר--- שבת ביציע - 2.3.13

חןחן

Recommended Posts

You not good player no good coach never go place I see you have the ball until the end

בוני בתגובה: אם כן, אוסקר אומר: שלמה שרף הוא אינטרסנט שלמרות שנכשל במכבי לא מפסיק להתייחס לאימון שלה כדבר קל שכל אחד יכול לעשות. מדבר על הבאת זרים סתם, אבל שוכח שהוא בעצמו הביא הרבה זרים בדיחה. בנוסף, הדגשתי לשחקנים את חשיבות האחזקה בכדור. Thank you Oscar.

אלון חזן: I also want to ask you, it was a good goal

אוסקר: Yes

בוני: אוסקר אומר שהשער הזה יכול להיות שער העונה, אבל הסיפור עדיין לא גמור. חסות, ומיוחד לאחר כך נעבור לאולפן המונפץ.

לא אמין אם זה לא נפתח בשאלה של אלון חזן על בארסה בהתחלה.

OSCAR, MACCABI AGAINST BEITAR LEGUE GAME AFTER A CUP GAME.....LIKE BARCELONA AGAINST REAL . IS IT SOMTHING YOU THINKING OF ?

אוסקר:. YES...NO... WE KH'AVE TO BE VERY STRONG MENTALLY

לא אמין אם זה לא נפתח בשאלה של אלון חזן על בארסה בהתחלה.

OSCAR, MACCABI AGAINST BEITAR LEGUE GAME AFTER A CUP GAME.....LIKE BARCELONA AGAINST REAL . IS IT SOMTHING YOU THINKING OF ?

אוסקר:. YES...NO... WE H'AVE TO BE VERY STRONG MANTELLY

די, נו, אתה לא יודע לשחק. חייבים להוסיף תרגום של בוני אחרי זה.

בוני: אוסקר אומר שהמשחקים האלה מזכירים לו את ברצלונה נגד ריאל גם שם ראינו את השפעת הגביע על משחק הליגה, והוא מצפה מקבוצתו לגלות בגרות מנטלית. THANK U OSCAR....רגע אני יעבור להיות קרוב אליך ??????????

ואל שרון פרי באולפן בועטים (????) - (אבי רצון בינתיים רואה ליגה איטלקית ולא בא לפרומו...)

מה אצלכם בתפריט ?

אנשים פה התבלבלו וחושבים שזה פורום של אוהדי מכבי חיפה.

"כדורגל מגעיל למרות שלקחנו אליפות והיינו בליגת האלופות" זה משהו שאומרים בצפון

כאילו מעבר לשלוש שנים של קלינגר היו לנו הרבה רגעי נחת.

כמו שאמרו פה, קלינגר הביא הישגים בשנים של ניהול מחפיר.

לעומתו, אחרים לא הגיעו לעשירית עם ניהול הרבה יותר נורמלי (נמני, איווניר)

תחשבו טיפה מחוץ לקופסא ומחוץ למה שמכרו לכם ביציע לפני עשר שנים.

אני כבר לא ילד בן 15 ואני מבין כמה דברים אחרת.

אתה לא מבין? תנסה קצת לחשוב.

מן הסתם אני אוטומטית אוהב כל שחקן מכבי גדול (סמל וכ"ו) כי קראתי עליו. אבל אין לי חיבור אמיתי.

כך גם היה עם קלינגר. את נמני אגב גם ראיתי בלא מעט שנים ואהבתי מאוד. היה בו משהו מאוד.. ווינרי. אבל לא ווינר קלאס של אובארוב\ברומר\קלינגר, ווינר של בכוח. בעבודה קשה. בעקשנות.

קצת קשה לי להסביר, אבל אני בטוח שמי שראה אותו משחק יכול להבין על מה אני מדבר.

ואז הגיעו השנים האלו.

בשנים האלו קיבל נמני מספר החלטות שנבעו מטיפשות, עיקשות, אגו ועוד כל מני מרכיבים באישיות שלו. עם השנים למדתי להכיר אותו כבן אדם קטן, ואישיות של אפס. בן אדם שאני מאוד לא מתחבר אליו.

אבל העניין החשוב הוא שבשנים שהוא אימן את מכבי מכבי הייתה חלק גדול בחיים שלי. ולא חלק חיובי, בשנים האלו סבלתי המון ואיבדתי מהתשוקה והרצון שלי למכבי. בין היתר בגלל ההחלטות שלו (שלא נבעו מהיותו מאמן חלש, אלא ממי שהוא) ועל כך אני כועס עליו ולא אוהב אותו.

עם זאת,

אני מכבד אותו ומודה לו על מה שהוא עושה כשחקן.

כמו שאמרתי כאן, אני לא מקלל אותו וגם לא שר לו במשחקים (לא אומר שלא נפלט איזה פעם אחת, אבל בעיקרון אני לא שר)

ומי שלא מסוגל לקבל את זה וממשיך לטעון שהוא היה אלוהים כשחקן ובלע בלע - פשוט אטום.

ויותר מזה. אתם מתעקשים להראות איזה טיפוס של אוהד שלא קיים. אני מונע מרגש. אני סבלתי במשך תקופה שנראתה כמו נצח תחתיו. אין הגיוני מזה שהוא לא יהיה האדם האהוב עליי.

שיניתי בתוך הציטוט בחופשיות, לא כי אני לא מסכים, אלא כדי להראות לך כמה אפשר לעוות את המציאות.

אבי נמני ועבודה קשה לא קיימים בשום מילון הגיוני.

הכדורגל היה מגעיל אבל היו הישגים.

אצל נמני, לא היה כדורגל, אפילו לא מגעיל, פס אחד לא ידעת לתת, ולא היה שום הישג (אלא אם גביע הטוטו נחשב) והיה לו צ'ק פתוח.

אבי נמני היה שחקן ענק, אחד הגדולים שאני ראיתי (אישית לא הכי אהוב עליי, אני מעדיף כאלו שרצים על המגרש) ואחד הגדולים בהיסטוריה של מכבי זה בטוח (לא הכי גדול, לא ראינו לעולם לא נדע), נתן לנו המון רגעי אושר ונחת, ואת זה אף אחד לא ינסה לקחת לו.

מצד שני? עקץ את מכבי יופי יופי בימי קרלוס גרסייה (איזה קטע שהוא צעיר מספיק כדי לשחק היום :)) מאמן כושל ברמות שאי אפשר לתאר ופרשן בינוני במקרה הטוב ביותר, שמרוב אובייקטיביות מאכזב הרבה אוהדים שלו (ותקראו מה תומר כתב).

אתה מסתכל על החיוב, טוני ואני יותר על השלילה.

בעניינים של מכבי, אתה לא מוכן לפתוח עיניים ולא להתבגר....האמת היא שנמני תפר אותך כמו גדול, ועשה נזק גדול יותר מקלינגר, תיזכר מה יורדי אמר בתחילת העונה על חוזים במכבי.

כמה זיוני מח. כל אחד מדבר מי ישמע הוא אח של נמני ובן דוד של קלינגר וחבר ילדות של אפק. אף אחד לא באמת יודע מי איים, מה אמר, איך אמר, מה היה.

כולם פה מתיפייפים מי ישמע הם בחיים לא אמרו למישהו ?0? ושאר קריאות.

ממה שאני שמעתי עד עכשיו מעומרי אפק בתוכנייות הספורט ומשחקי הכדורגל שהוא פירשן לפי דעתי הבן אדם הזה פשוט משדר את מה שקורה ולא מפרשן כלום.

מהלך המשחק: ?ראדה פריצה מוסר לדור מיכה שמעביר בנגיעה לעטר שכובש?

עומרי אפק מפרשן את המהלך: ?כן אנחנו רואים איך פריצה משתלט על הכדור מעביר פס חכם למיכה שבלי להתמהמה מעביר כדור גאוני לעטר ועטר מהמצבים האלה לא מתבלבל מאיר, התקפה מעולה של מכבי ת?א?

פרשן...

melody מה שכתבת כאן זה תיאור של בערך 90% מהפרשנים בארץ. הם פשוט מתארים את המהלך במילים אחרות, ולכל היותר מוסיפים אמירה כמו "טכניקה נפלאה בבעיטה".

ראיתם איך ברקוביץ' בכה אתמול אחרי הנאום של שפיגלר?

הוא היה מבסוט שהוא כל הזמן החמיא לו

שפיגלר:מישהוא יודע מה בובי עושה במן יוניטד? תשאל את אייל הוא שחקן הוא היה שם הוא יודע מה זה!!

מתי ישראל תעלה למודיאל? שפיגלר: כשאייל יאמן ביחד עם בנין נעלה חחחחחחחחחח עשר דקות של צחוק חבל על הזמן

הוא היה מבסוט שהוא כל הזמן החמיא לו

שפיגלר:מישהוא יודע מה בובי עושה במן יוניטד? תשאל את אייל הוא שחקן הוא היה שם הוא יודע מה זה!!

מתי ישראל תעלה למודיאל? שפיגלר: כשאייל יאמן ביחד עם בנין נעלה חחחחחחחחחח עשר דקות של צחוק חבל על הזמן

שפיגלר בן אדם קצת הזוי. הצורה שהוא מתחמק מכל דבר ששואלים אותו..

מדבר בכל מיני דימויים, מצחיק הבן אדם.

שפיגלר בן אדם קצת הזוי. הצורה שהוא מתחמק מכל דבר ששואלים אותו..

מדבר בכל מיני דימויים, מצחיק הבן אדם.

בנוסף למה שכתבת, הוא השתמש יותר מ-20 פעם במילה ״אני״ , ועוד כמה פעמים התייחס לעצמו בגוף שלישי בשביל הגיוון...

הבחור קצת מגלומן...

בנוסף למה שכתבת, הוא השתמש יותר מ-20 פעם במילה ?אני? , ועוד כמה פעמים התייחס לעצמו בגוף שלישי בשביל הגיוון...

הבחור קצת מגלומן...

שכחת להזכיר שכל פעם הוא העיד על עצמו כמה הוא אוהב את נתניה ומיד הרים את הספר יהלומים לנצח..יאאללה הבן אדם חי בסרט ומאוהב בעצמו קשות

וואלה אני מרשה לעצמי להגיב בנושא הזה, כי בניגוד לרוב הקשקשנים פה (לא כולם), הייתי מסתבך בתקופה ההיא כל שני וחמישי בערך וכן ידעתי די טוב מה הולך אז במערכת (דרך אגב אף אחד לא ידע אז והיום הכל והרבה ניזונו משמועות של כל הצדדים).

ניר קלינגר עשה טעות גדולה שהעיף את נמני ובנין ממכבי, כי מקצועית שניהם היו ביי פאר השחקנים הכי טובים בקבוצה, טעה עוד יותר שנדבק לכסא כשהחזירו את נמני, וטעה בענק כשאחרי שהסכים לזה הלך ללכלך אצל אילנה דיין בתקשורת. אבל וזה אבל גדול מאוד, קלינגר היה שחקן גדול ומכביסט וגם בתור מאמן היו לו יותר הצלחות מכשלונות והוביל אותנו להישגים שלעולם לא אשכח, ושום אבל שום דרך להציג את זה אחרת לא תשנה את המציאות.

לכל מי שמסית ומתלהם פה נורא קל, כי לו בחיים לא באו שוטרים לבית לפני כל משחק גדול כמעט, לא עצרו אותו סתם ברגע שהוא הגיע לאיצטדיון ולא היו מזמינים לו ניידת בשנייה שהיה מראה את הפרצוף שלו בקרית שלום.

כבודו של אבי נמני במקומו מונח לנצח, אני בניגוד ל"פנאטים" שיש פה ימשיך תמיד לאהוב אותו גם אם יאמן בהפועל, כמו שאני אוהב את צביקה שרף ורלף קליין ז"ל. אבל מותר להביע ביקורת על כל בנאדם, אם צריך תביעו ביקורת גם על ההורים שלכם, ההתנהגות של נמני היום כפרשן, מעליבה אותי בתור אוהד מכבי שעשה הכל בשבילו באותם ימים, אותי לא מעניין שהוא סוכן שחקנים או פוליטיקאי, אני רוצה שהוא יצעק יש בגולים של מכבי ויהיה משוחד בנוגע אלינו, גם לאבי נמני לא היו את אותם חיים ואת אותו מעמד בלי מכבי ת"א ובייחוד בלי אוהדיה.

המחאה הייתה מוגזמת ותרמה לא מעט להחרבת מכבי באותם ימים, והיא בניגוד לכל השטויות שרשמו פה במהלך השנים קרתה רק כי העיפו את נמני ממכבי וזה שמביאים איזה מסמך מצחיק לא מוכיח אחרת. בפועל מי שעשה בלאגן ומדובר ב100-200 אנשים בערך עשו את זה רק כי העיפו את נמני ולא בגלל שלא היו קולר בשער 11, קאט דה בולשיט.

היום בדיעבד אני מצטער על כל הפעמים ששרתי קלינגר לא רואה (בכל הקשור ללוני האפס אני לא מתחרט על כלום), זה מביך שאוהד מכבי שר את זה.

צריך לשים את הפרק האפל הזה בתולדות מכבי מאחורינו ולזכור רק את הדברים הטובים וההישגים, ובטח ובטח שלא להציף את כל החרא כשהקבוצה כבר הבריאה, ונמצאית במרץ עם פער של 8-11 נקודות במקום הראשון, דבר שלא קרה קרוב לדור. יאללה לנעול ולדפדף...

חבל שאי אפשר לעשות לייק מהאייפון.

בסופו של דבר?קלינגר נתן הישגים גם כשחקן וגם כמאמן.

נמני?נתן המון כשחקן וכמאמן לא נתן כלום.

אלה שמדברים על הכדורגל ששוחק בתקופת קלינגר...למה איזה כדורגל מכבי שיחקה בעידן ה100 מיליון תקציב של נמני?הושפלנו בדרבים ונגד חיפה פעם אחר פעם.

אם אתם שונאים את קלינגר ?רק? בגלל הכדורגל המגעיל ששיחקנו בתקופתו (כמו שאתם טוענים) אז אתם צריכים גם לשנוא את נמני על זה.