Jump to content

עמרי אפק Vs קלינגר--- שבת ביציע - 2.3.13

חןחן

Recommended Posts

אני מסכים עם סוייר לגבי התקופה דווקא. באמת הכדורגל היה מביך. רע. מגעיל.

אבל אני בניגוד אליו מתרץ את זה הרבה במה שמסביב. הבנאדם עבד עם תקציב מסוים ועם דור מסוים של שחקנים שהיה קשה מאוד להצליח (הוא כן העלה המון צעירים כמו שכבר פירטו פה).

ווואלה סוייר - בתקופות של אבי היה לא פחות מגעיל ונורא לבוא למשחקים. להזכיר לך ? "שער 8 זרוק מטוס"..

די נו משחקים נגד אחי נצרת (ומפסידים) שכולם משחקים באייפונים ועושים טיסנים.

גארבג' טיים בדצמבר.. כל עונה.

כנראה שסבל זה משהו אינדיבידואלי...

סבלתי אחושרמוטה בתקופה של נמני

כי הוא העיף את נמני. כל דבר אחר יהיה שמועה ואנחנו יודעים שעל נמני עצמו מסתובבות הרבה יותר שמועות מהסוג הזה. זו תעודת עניות לקהל שלנו שזה היחס לניר קלינגר. הייתי מציע גם לך, כמבקר חריף של הקהל ואחד שללא ספק עושה זאת מאהבה ואכפתיות ולא מרצון להרעיל, לעשות בדק בית בכל מה שקשור לקלינגר. הוא לא ראוי לזה.

תסתכל עליו, בלי קשר למכבי.

על ההתנהלות שלו בהכל. תגיד לי שאתה מתחבר לזה.

הוא מגעיל! סתכל על כל פרשה/ארוע/מקרה שקשור אליו.

אפילו המשחק האחרון שלו.. איך שהוא התנהג לקאלה.. כאילו.. ואוו.

קאלה אפס ומוכר. אבל.. בזמן משחק? יש גבול. גועל נפש.

ואללה סוייר יצאת קוקסינלית.

אוי לא,

רק חסרה לי דודה דליה ואני מסודר.

בוא נסגור את זה ביוון ספרד ועוד כמה "עובדות" חסרות בסיס ונסגור תסיפור

עקשן או לא, טיפוס שנוא או לא, איום או הודעה לגיטימית. לי הכי מפריע שניסו להביא את עמרי אפק 3 פעמים למכבי ת"א. פתאום עבר לי בראש "אה, שחקן פחות טוב משוקי נגר כמעט חיזק אותנו".

מכבי ת"א שיחקה אנטי-כדורגל. לא היית שם, אתה לא זוכר, אתה לא יודע. אתה לא תבין.

מכבי ת"א שיחקה כדורגל שהגעיל את הנשמה. אי אפשר היה לראות את זה.

עונה אחרי האליפות מכבי סיימה מקום שני

ובלי שום קשר המשחק נגד איאקס לדוגמא היה אחד המשחקים שהכי נהנתי בהם בחיים שלי.

זו תקופה שחורה כי עבר משהו לא טוב על המועדון

לדעתי תקופה שחורה יותר היא התקופה של טון קאנן או אלי כהן (20 משחקים ללא הפסד ש17 מתוכם תיקו או משהו הזוי כזה) למשל.

גם פה אתם מלכלכים על אבי? תתביישו, במקום לכבד אותו על כל מה שעשה אתם שונאים אותו כאילו הוא סמל של הפועל.

לא מבין מה נסגר איתכם, מאיפה הזיכרון הסלקטיבי הזה, מחקתם שנים ארוכות ורגעים רבים ויפים של אושר מזוקק ובשביל מה?

עקשן או לא, טיפוס שנוא או לא, איום או הודעה לגיטימית. לי הכי מפריע שניסו להביא את עמרי אפק 3 פעמים למכבי ת"א. פתאום עבר לי בראש "אה, שחקן פחות טוב משוקי נגר כמעט חיזק אותנו".

דווקא בתקופה הזאת הוא נחשב לשחקן לא רע במונחים מקומיים. היה בסגל הנבחרת. שיחק (אפילו הבקיע קצת) בספרד..

בהתחשב במה שהיה במכבי באותה התקופה (קובי מוסא ?) לא נראה כזה הזוי.

נראה לי שמדברים על תקופת הגלאקטיקוס (אולי עונה לפני)

מה שנאמר בניהם, צריך להישאר בניהם.

גם מה שנאמר בזמנו בין נמני לניר(האלה וכאלה). אלא אמ כן האיום מוחשי מידי וגובל ב....

לא נראה לי שזה הגיע לשם בשני המקרים.

ובלי קשר, ניר יזכר מגדולי המכביסטים בזמן המודרני. וגם עונות רעות מיקצועית כמאמן לא ימחקו את זה.

הפרצוף שלו(ושל שורה)-הן תחילת שנות שנות התשעים העליזות. שלא נטעה.

גם פה אתם מלכלכים על אבי? תתביישו, במקום לכבד אותו על כל מה שעשה אתם שונאים אותו כאילו הוא סמל של הפועל.

לא מבין מה נסגר איתכם, מאיפה הזיכרון הסלקטיבי הזה, מחקתם שנים ארוכות ורגעים רבים ויפים של אושר מזוקק ובשביל מה?

וואלה, התגובה ההזויה של הדיון. איפה אתה ואיפה העולם.

אני מסכים עם סוייר לגבי התקופה דווקא. באמת הכדורגל היה מביך. רע. מגעיל.

אבל אני בניגוד אליו מתרץ את זה הרבה במה שמסביב. הבנאדם עבד עם תקציב מסוים ועם דור מסוים של שחקנים שהיה קשה מאוד להצליח (הוא כן העלה המון צעירים כמו שכבר פירטו פה).

ווואלה סוייר - בתקופות של אבי היה לא פחות מגעיל ונורא לבוא למשחקים. להזכיר לך ? "שער 8 זרוק מטוס"..

די נו משחקים נגד אחי נצרת (ומפסידים) שכולם משחקים באייפונים ועושים טיסנים.

גארבג' טיים בדצמבר.. כל עונה.

כנראה שסבל זה משהו אינדיבידואלי...

סבלתי אחושרמוטה בתקופה של נמני

ההבדל הוא שזה הכדורגל שקלינגר כיוון אליו.

נמני? פשוט לא הצליח.

ולפנחס שוף שאומר שאני אוהד נמני מעל מכבי

זיגפלד הגיב בנושא וזה הזכיר לי את זה שעד היום הוא אומר שאני לא באמת אוהב את אבי נמני בגלל שאמרתי שהוא צריך "ללכת" בתקופה שהוא אימן.

כי האמנתי שהוא לא צריך להתחיל את העונה האחרונה שלו (שהוא פוטר) ושחשבתי שצריך להפרד ממנו בסוף העונה ככה או ככה.

מכבי ת"א שיחקה אנטי-כדורגל. לא היית שם, אתה לא זוכר, אתה לא יודע. אתה לא תבין.

מכבי ת"א שיחקה כדורגל שהגעיל את הנשמה. אי אפשר היה לראות את זה.

אבל לקחה תארים? לקחה גביע? אליפות? צ?ימפיונס?

אני זוכר את עצמי כילד קטן בחגיגות אליפות עם דוד שלי מאושר עד הגג ועוד אלפי אנשים

אם ניקח עכשיו אליפות שכל משחק ננצח 1-0 מגול מקרי ובונקר אתה לא תשמח?

תעשה טובה

אם היינו שוכחים והיינו משתמשים בזיכרון סלקטיבי, אני אישית הייתי אוהב אותו מאוד

דווקא בגלל הסיבה שיש לי אינטלקט ואני מסוגל לחשוב ולקרוא תמונה לבד, אני יודע שנמני שחקן גדול שעשה המון צרות למועדון שלנו

ובוא אני אספר לך ככה משהו בינינו, נמני היה שחקן גדול בתקופה שקלינגר שיחק לידו גם דריקס

אחרי הפרישות שלהם, נמני המשיך במכבי עד 2003 בלי שום תואר ואז פתאום כשקלינגר מאמן נמני הוא השחקן האדיר שוב (שכחתם את כמעט 10 השנים בלי אליפות? בלי תואר בלי כלום).

ורק כדי לעדן את הדברים

נמני גרם לי להמון רגעי אושר בחיים שלי

ואני לא שוכח לו כלום, לא את הרע ולא את הטוב בשונה מהמון אנשים כאן ובקהל הרחב

עכשיו רק תחליף את המילה נמני במילה קלינגר והבנת בדיוק מה אנחנו אומרים (וזה לא מה שאתה אומר)

אני אני אעשה את זה בשבילך:

"גם פה אתם מלכלכים על קלינגר? תתביישו, במקום לכבד אותו על כל מה שעשה אתם שונאים אותו כאילו הוא סמל של הפועל. לא מבין מה נסגר איתכם, מאיפה הזיכרון הסלקטיבי הזה, מחקתם שנים ארוכות ורגעים רבים ויפים של אושר מזוקק ובשביל מה? "

ומפנה את השאלה חזרה אליך ?

אתה בכלל יודע למה ?

או שאתה זורם עם "הותיקים" ?

ידידי (הצעיר אני מניח) גם לקלינגר וגם לנמני היו תקופות יפות במכבי. לשניהם גם היו תקופות הרבה פחות יפות.

הסלקטיביות פה היא לצערי רק כנגד אחד מהם.

תסתכל עליו, בלי קשר למכבי.

על ההתנהלות שלו בהכל. תגיד לי שאתה מתחבר לזה.

הוא מגעיל! סתכל על כל פרשה/ארוע/מקרה שקשור אליו.

אפילו המשחק האחרון שלו.. איך שהוא התנהג לקאלה.. כאילו.. ואוו.

קאלה אפס ומוכר. אבל.. בזמן משחק? יש גבול. גועל נפש.

אתה חוזר ואומר שקלינגר בן אדם מגעיל, ומכל הדוגמאות שאתה נותן אני רואה בן אדם ששונא להפסיד.

נכון שלפעמים זה נראה מכוער, אבל שהוא היה מתנהג ככה כשהיה אצלנו כולנו אמרנו שהלוואי שכולם היו שונאים להפסיד כמוהו, ושזה המכביזם.

הדברים שאני הכי זוכר ממנו מהתקופה שאחרי מכבי, זה שלפני אחד הדרבים שאלו אותו מה הוא חושב שיהיה, והוא ענה שהוא רק רוצה שמכבי תנצח.

נמני? פשוט לא הצליח.

זיגפלד הגיב בנושא וזה הזכיר לי את זה שעד היום הוא אומר שאני לא באמת אוהב את אבי נמני בגלל שאמרתי שהוא צריך "ללכת" בתקופה שהוא אימן.

כי האמנתי שהוא לא צריך להתחיל את העונה האחרונה שלו (שהוא פוטר) ושחשבתי שצריך להפרד ממנו בסוף העונה ככה או ככה.

אבי נמני לא היה צריך להתחיל שום קדנציה שקשורה לאימון או ניהול. נדבר על זה מחר אבל נראה לי שאו שלא הבנת אותי או שפספסתי את הבדיחה בשעה כזו.

באטיסטוטה, עמרי אפק היה קשר התקפי שבכל הקריירה שלו כבש בערך את מספר השערים שעטר כבש בחצי השנה האחרונה. אז סבבה, הוא גם שיחק מגן ימני והכל. עוד שחקן שהיה מועמד להגיע לפה אחרי שנתיים משעממות בקבוצות קטנות בספרד. וחוץ מזה, זה היה דיי ציני לגבי הרכש של קלינגר. אתה באמת חושב שיש חיזוק לצ'מפיונז שנחות משוקי נגר?

תעשה טובה

אם היינו שוכחים והיינו משתמשים בזיכרון סלקטיבי, אני אישית הייתי אוהב אותו מאוד

דווקא בגלל הסיבה שיש לי אינטלקט ואני מסוגל לחשוב ולקרוא תמונה לבד, אני יודע שנמני שחקן גדול שעשה המון צרות למועדון שלנו

ובוא אני אספר לך ככה משהו בינינו, נמני היה שחקן גדול בתקופה שקלינגר שיחק לידו גם דריקס

אחרי הפרישות שלהם, נמני המשיך במכבי עד 2003 בלי שום תואר ואז פתאום כשקלינגר מאמן נמני הוא השחקן האדיר שוב (שכחתם את כמעט 10 השנים בלי אליפות? בלי תואר בלי כלום.

אז נמני מצליח רק כשקלינגר לצידו / על הקווים? נו באמת, אתה לא רציני.

זו לא כת, זו קבוצת כדורגל.

נמני? פשוט לא הצליח.

לא אמרתי שאתה אוהד. אמרתי שאהדת. תבדוק.

אם נימני היה חלק מהשנים האלה, היית זוכר אותם כשנים יפות עד מאוד, ככה זה נראה.

מי שלא ראה את ניר מהיום הראשון שלו במכבי, שיוציא את עצמו מהדיון מפחד לעשות בושות. בורות=כח.

מגדולי המכביסטים בזמן המודרני. נקודה. אף אחת מהאליפויות ההן לא מושגות בלעדיו ובלעדי שורה.

חדלו לקשקש.

אבי נמני לא היה צריך להתחיל שום קדנציה שקשורה לאימון או ניהול. נדבר על זה מחר אבל נראה לי שאו שלא הבנת אותי או שפספסתי את הבדיחה בשעה כזו.

באטיסטוטה, עמרי אפק היה קשר התקפי שבכל הקריירה שלו כבש בערך את מספר השערים שעטר כבש בחצי השנה האחרונה. אז סבבה, הוא גם שיחק מגן ימני והכל. עוד שחקן שהיה מועמד להגיע לפה אחרי שנתיים משעממות בקבוצות קטנות בספרד. וחוץ מזה, זה היה דיי ציני לגבי הרכש של קלינגר. אתה באמת חושב שיש חיזוק לצ'מפיונז שנחות משוקי נגר?

אממ... אמבמבה? אלעד בונפלד? אלוהים, איזו קבוצה אפורה.

חחחחחחחחחחחחחחחח

תראה לי בן אדם עם מנוי שזוכר את העונה הזאת לטובה.

אף אחד לא אמר עונה טובה, רחוק מזה. אבל מכאן ועד העונה הכי גרועה ורוויה בסבל זאת הגזמה, בטח אחרי שעוד הנפנו גביע בסופה.

היו עונות גרועות יותר...

ושלא תבין לא נכון, אני לא חושב שקלינגר היה מאמן טוב, אבל את ההישגים שלו אי אפשר לקחת.

לא זוכר מי אבל מישהו פעם אמר שמראדונה הוא השחקן הכי גדול בכל הזמנים כי קודם הוא נתן את הגול המבחיל עם היד ואז תיקן עם הגול הגדול בהיסטוריה.

קלינגר לקח אליפות ואז חירב דור שלם שהיה אמור להצעיד את מכבי לטופ של הכדורגל הישראלי למשך כמה שנים וזה מה שיזכרו לו.

ואגב גם נמני נכווה בעניין הזה. במשחק פרישה שלו כל בלומפילד השתחווה בפניו ועכשיו, אחרי הפיאסקו שלו בתור מאמן, חצי איצטדיון שורק בוז ששער 11 שר לו.

אז נמני מצליח רק כשקלינגר לצידו / על הקווים? נו באמת, אתה לא רציני.

שמע אלה העובדות, האם הן קשורות לאמת? אני לא מאמין, אבל נמני בלי קלינגר ועם קוביקה, לא הגיע לכלום (סתם דוגמא)

ובכלל היו שנים קשות למכבי בתקופה של אחרי 96, אוהדים היו מגיעים לאיצטדיון בהרגשה חרא ממש כמו שסוייר היה מגיע בשנת 2005

למה לא שונאים את נמני בגלל זה? הרי מכבי שיחקה אנטי כדורגל, צריכה להיות סלידה של 100 אחוז מכל הקבוצה ששיחקה אז.

במציאות, קלינגר הוריד את הראש (הרבה בזכות ברוך דגו ששבר את הרגל, ואני לא אתפלא אם נמני קשור לזה איך שהוא, צוחק). והכניס את נמני שקנה את עולמו.

והנה העונה היו דיבורים על זה שמכבי מעוניינת בשפונגין. זה על אותו משקל. (אמא של הבינוניים)

אני לא טוען שעמרי היה שחקן ענק.

אני אומר שאז כמו היום ליגיונר ושחקן נבחרת נחשב לרכש הגיוני ונחשק. ונכון לאותה התקופה הוא היה נחשב לשחקן ראוי (תשמע הוא בסוף הגיע לבית"ר של ארקדי - הוא לא היה מגיע לשם אם היה נחשב כל כך חלש).

אתה מדבר עכשיו מפרספקטיבה של זמן. נכון לעת ההיא זה היה אפילו יכול להיות רכש טוב לעומת מה שהיה לנו. (כמגן ימני)

שוקי נגר ? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אלעד בנופלד ?

לא זוכר מי אבל מישהו פעם אמר שמראדונה הוא השחקן הכי גדול בכל הזמנים כי קודם הוא נתן את הגול המבחיל עם היד ואז תיקן עם הגול הגדול בהיסטוריה.

קלינגר לקח אליפות ואז חירב דור שלם שהיה אמור להצעיד את מכבי לטופ של הכדורגל הישראלי למשך כמה שנים וזה מה שיזכרו לו.

ואגב גם נמני נכווה בעניין הזה. במשחק פרישה שלו כל בלומפילד השתחווה בפניו ועכשיו, אחרי הפיאסקו שלו בתור מאמן, חצי איצטדיון שורק בוז ששער 11 שר לו.

מצטער אבל ראובן עובד קיבל את רוב ההזדמנויות שהיה יכול לקבל.

חוץ ממנו ומאלי, היה את טל בן חיים שאנחנו יודעים היכן הוא היום ומי עוד הוא חרב?