Jump to content

הערב.. דרבי סל!

אלון מויאל

Recommended Posts

נכונות השמועות שהם התחילו לשיר הבאנו 4 עליכם או שזה סתם חרטא שרצה לה?

בבקשה תגידו לי שזה אמיתי ואז אני יוכל ללכת לישון בשקט.

אתה יכול לישון בשקט...בטוח הם הגיעו לרמה מביכה חדשה

מ2003 אני מגיע כמעט לכל משחק של הכדורסל.

זה כואב אין ספק.

אבל הדבר היחיד שעובר לי בראש עכשיו זה כמה אנחנו אימפריה גדולה שהם תפסו אחת ל.. עם המכנסיים למטה.

ההפסד הזה הוא רק סרטון נחמד עבורם, הפועל לא חזרה, הפועל אף פעם לא הייתה אולי לפני 50 שנה.

שנה הבאה נחזור לסמרטט אותם כמו שצריך.

גם עוד שנתיים..

אולי גם עוד שלוש, תלוי אם הם יהיו בליגה.

ה-1-0 שבר אותם, שכחת את האירועים בסוף?

ממש לא.

אתה שמעת ציוץ של אוהדי הפועל אחרי ה4-0? נעלמו כולם לחורים שלהם מהבושה.

ממש לא.

אתה שמעת ציוץ של אוהדי הפועל אחרי ה4-0? נעלמו כולם לחורים שלהם מהבושה.

בטח

בעיקר נגד אבוקסיס וזה שלא אכפת לשחקנים מלבד אלמוג כהן

מעולה, שיתחילו מורשת קרב על הניצחון הענק, העצום, הכביר ב-4 הפרש על מכבי במגרש הביתי. הדבר היחיד שיותר פתאטי מהחגיגות היום זה חיים רמון. ויוסי אבוקסיס. והקהל שלהם אחרי הגול הרביעי שלנו.

מכבי מול צסק"א או ריאל זה לא כוחות. אתה תקבל מהן בראש מהסיבה הפשוטה שמכבי קבוצה חלשה ביחס אליהו.

בנוסף לכך, זה גם ישכנע את ההנלה שהייתה לנו עונה מוצלחת ולא- מכבי נותנת עונה רעה.

זו הסיבה שאירופה פחות מעניינת אותי ולכן הייתי מעדיף להפסיד בחמישי מאשר היום. מעולם לא הפסדנו להפועל ת"T כשהיא הייתה קבוצה במצב כזה בטבלה. מעולם.

גם מכבי מול הפועל זה לא כוחות כי הפועל קבוצה חלשה ביחס אלינו, אבל ראית מה היה היום.

זה הספורט וזה גם למה אנחנו כ"כ אוהבים אותו, לבוא מראש בגישה לוזרית של "בטח נקבל בראש" זאת לא גישה של קבוצה מקצוענית ובטח לא משהו שאני מצפה מאוהד מכבי תל אביב. אנחנו צריכים לתת את הכי טוב שלנו כל משחק ולקוות שזה יספיק. לא תמיד הקבוצות הכי חזקות על הנייר הן אלה שעוברות שלב או זוכות. אני זוכר איזו פרטיזן בלגראד אחת שכבר כל אוהדי מכבי סגרו דילים לפיינל פור, ובסוף נתנה לנו בראש למרות שעל הנייר היינו אמורים לעבור בקלות...

אפשר גם להגיד להם כל הכבוד ולעשות חשבון נפש

אפילו קצת טוב שזה קרה במיוחד בשביל ששדרת הניהול של מכבי יקבלו איזה כאפה על עצמם ויתחילו להתאפס על עצמם. מכבי השנה בנו קבוצה מביכה מבחינת בניית הסגל.

בסוף הם רצו את המשחק יותר מהשנייה הראשונה. בשבילם מכבי זה משחק העונה ובשביל מכבי לא. וככה זה גם נראה מבחינת אנרגיות.

ניצלו את מכבי הפגיעה של השנה, גררו אותה לסגנון משחק שלהם וניצחו.(אדלשטיין במשחק ענק של מאמן)

אפשר להאשים את השחקנים שהם רצו את המשחק פחות משחקני הפועל - אבל לדעתי זה לא פייר. כי מכבי השנה כל כך קצרה ששחקנים מגיעים למשחקי הליגה עם אפיסת כוחות - ולבוא מול קבוצה שכל השבוע רק אוספת אנרגיות (גופניות ומנטליות) למשחק הזה זה לא פשוט.

זה הצד הפחות טוב בלהיות מכבי..

בשבילם כל פעם שהם תופסים אותך זה כמו לזכות בגביע אירופה,

לנו יש רק מה להפסיד במשחקים האלה - גם אם ננצח 40 (וגם זה הרי יבוא בסוף) אז זה מכבי וזה ברור..

ועדיין..לא הייתי מתחלף איתם

קרה. קורה. עוד יקרה.

רק מוכיח, שכמו בכדורגל, הכל זה ניהול.

4 הפרש :wubyellow3:

אני קורא פה את התגובות ומתחרפן... לא אכפת לכם שהפסדנו דרבי?!

רבאק אתם קוראים לעצמכם אוהדים מכבי לא? גם אם נפסיד דרבי בשש בש זה יהיה קריטי!!

מכבי זה מכבי!!!

פאקינג אם אתם קוראים לכם אוהדי מכבי, תבואו תעודדו או לפחות תתמכו!

אוהדים של קבוצה זה לא רק את מחלקת הכדורגל אלא את כל האגודה לא משנה אם פינג פונג, שש בש, כדורעף,כדוריד,כדורסל או כדורגל..

מדהים ההבדל בין מכבי סל למכבי רגל השנה, פשוט התהפכו היוצרות, אני קורא ושומע על תגובות של אוהדי מכבי כדורסל, נגד השחקנים והקבוצה ואני פשוט מקבל שוק, איך אפשר להגיב ככה נגד שחקנים או נגד קבוצה שהביאה כל כך הרבה אושר? למה ? כי הפסדנו משחק אחד? כי לא הולך קצת באירופה עונה אחת?

איכס, טפי גועל נפש.

האופי המכוער של אוהדי מכבי.

חח פשוט עצוב, אבל למכבי סל יש המון ללמוד מהכדורגל השנה ומהאווירה בכדורגל השנה.

אני קורא פה את התגובות ומתחרפן... לא אכפת לכם שהפסדנו דרבי?!

רבאק אתם קוראים לעצמכם אוהדים מכבי לא? גם אם נפסיד דרבי בשש בש זה יהיה קריטי!!

מכבי זה מכבי!!!

פאקינג אם אתם קוראים לכם אוהדי מכבי, תבואו תעודדו או לפחות תתמכו!

אוהדים של קבוצה זה לא רק את מחלקת הכדורגל אלא את כל האגודה לא משנה אם פינג פונג, שש בש, כדורעף,כדוריד,כדורסל או כדורגל..

מוכן לחתום עכשיו שהפעם הבאה שנפסיד דרבי תהיה עוד 9 שנים ואחרי 16 נצחונות ברציפות.

אין מה לעשות, פעם בכמה שנים אנחנו נפסיד דרבי בכדורסל, ככה זה בספורט.

כולם פה היו מעדיפים לא להפסיד היום, אבל גם יודעים שהמשמעות של ההפסד הזה הוא כקליפת השום.

לא אמרתי שהם לא ינצחו או החשיבות של הניצחון, אני מדבר על הזלזול פה של האנשים שמחרפן, אשכרה כותבים שלא אכפת להם ולא מזיז להם, שיהיה משחק ידידות טרום טרום עונה- דרבי זה דרבי!

מוכן לחתום עכשיו שהפעם הבאה שנפסיד דרבי תהיה עוד 9 שנים ואחרי 16 נצחונות ברציפות.

אין מה לעשות, פעם בכמה שנים אנחנו נפסיד דרבי בכדורסל, ככה זה בספורט.

כולם פה היו מעדיפים לא להפסיד היום, אבל גם יודעים שהמשמעות של ההפסד הזה הוא כקליפת השום.

נכון, אבל יש הבדל אדיר בין להבין שמבחינה מקצועית ההפסד הזה לא קריטי לבין לכתוב בכל האינטרנט לא מעניין/מזיז/למי אכפת.

באמת שלא הורג אותי ההפסד, ההפסד הגיע והוא עוד יגיע, אי אפשר לנצח דרבים לנצח וכמו שכבר כתבו כאן, רק אנחנו יכולים להפסיד מזה.

הורג אותי האדישות של אוהדים, איך הארגון של הכדורגל הולך לכדורעף וכדוריד ומכבי סל לא?!

מדהים ההבדל בין מכבי סל למכבי רגל השנה, פשוט התהפכו היוצרות, אני קורא ושומע על תגובות של אוהדי מכבי כדורסל, נגד השחקנים והקבוצה ואני פשוט מקבל שוק, איך אפשר להגיב ככה נגד שחקנים או נגד קבוצה שהביאה כל כך הרבה אושר? למה ? כי הפסדנו משחק אחד? כי לא הולך קצת באירופה עונה אחת?

איכס, טפי גועל נפש.

האופי המכוער של אוהדי מכבי.

חח פשוט עצוב, אבל למכבי סל יש המון ללמוד מהכדורגל השנה ומהאווירה בכדורגל השנה.

א. מכבי סל ארגון מאוד חזק. הוא ידע לקום מהעונה הזאת. שהיא אחת הפחות טובות מקצועית וגם מבחינת חיבור קבוצה -קהל

ב. הכדורגל השנה הרבה יותר מרגש - כי יש את הראשוניות ואת תחושת התקומה.

ג. ההבדל הכי גדול - הכדורגל השנה מחובר לאוהדים בצורה מדהימה לעומת הכדורסל ששם ההנהלה כבר שנים מרחיקה אוהדים צעירים ושרופים מהקבוצה (אני כבר כמה שנים לא יכול לעשות מנוי למכבי סל אז ברור שאני אהיה יותר מחובר למועדון שיותר מחובר אליי ואני יכול לחוות אותו מקרוב. יש לי יותר שייכות למקום שבו אני חלק - בכדורסל הגיה לאוהדים היא מאוד מתנשאת. המחירים עולים כל שנה (לא ברור למה..כי רמת הקבוצה וההשקעה של הבעלים רק יורדת) - לרוב החברה הצעירים היום פחות אכפת מהכדורסל וזאת עובדה.

ד. בהמשך, לג' הייתי אומר לך ששם ההנהלה צריכה להתמקד -אבל ההנהלה הזאת כל כך עסוקה באוננות עצמית ובפוליטיקה שאני מניח שזה לא הכי מעניין אותם (שירדו להם המנויים ל 7000 בקרוב - זה יתחיל לעניין אותם). אחרי המון שנים אני מסתכל בשנתיים האחורנות על מכבי סל בסוג של סלידה. זאת האמת.

ד. הניהול של מכבי סל כבר כמה שנים קטסטרופה - דיוויד עושה ניסים שם, אבל מתחילת העונה אתה רואה שהשנה זה לא התחבר ולכן יש תסכול (אצלי זה כבר מעבר לזה - זה השלמה - אנחנו קבוצה חלשה במונחים של מכבי - גם האליפות יכולה לברוח העונה וזה לא יפתיע אותי)

נכון, אבל יש הבדל אדיר בין להבין שמבחינה מקצועית ההפסד הזה לא קריטי לבין לכתוב בכל האינטרנט לא מעניין/מזיז/למי אכפת.

בשיא הכנות... מהשניה שסגרתי את הטלוויזיה ההפסד הזה לא מעניין אותי יותר.

אני מבין ומקבל שפעם בכמה שנים זה יקרה, אני גם מבין ומקבל שפעם בכמה שנים תהיה עונה מבאסת כמו העונה הזאת, וכל עוד זה ככה אני לא נכנס לדכאון מההפסד הזה או מהעונה הזאת.

באמת שלא הורג אותי ההפסד, ההפסד הגיע והוא עוד יגיע, אי אפשר לנצח דרבים לנצח וכמו שכבר כתבו כאן, רק אנחנו יכולים להפסיד מזה.

הורג אותי האדישות של אוהדים, איך הארגון של הכדורגל הולך לכדורעף וכדוריד ומכבי סל לא?!

אין פה עניין של אדישות - הגייט קיבלו הקצאה מסויימת של כרטיסים (להזכירך קיבלנו 170 כרטיסים בטוטאל ליציע אורחים, בלי הכמה עשרות הזמנות ליציע מכובדים או וואטאבר) וזה לא השאיר יותר מדי לכדורגל גם אם הפאנאטיקס היו רוצים להגיע כארגון (וטוב שלא, כי יש ארגון מרכזי בסל וארגון מרכזי ברגל). שוב - העידוד היום לא היה הבעיה של מכבי והקהל היה מעולה. אין פה עניין של אדישות אלא מגרש קטן של קבוצה קטנה.

בשיא הכנות... מהשניה שסגרתי את הטלוויזיה ההפסד הזה לא מעניין אותי יותר.

אני מבין ומקבל שפעם בכמה שנים זה יקרה, אני גם מבין ומקבל שפעם בכמה שנים תהיה עונה מבאסת כמו העונה הזאת, וכל עוד זה ככה אני לא נכנס לדכאון מההפסד הזה או מהעונה הזאת.

ושוב,

יש הבדל אדיר בין להרגיש את זה לבין לרשום באינטרנט לא מעניין.

מעניין זה כן. מעניין כמו הפסד דרבי כדורגל? לא. מעניין כמו הפסד גביע אירופה כדורסל? לא.

אבל מעניין, מזיז ואכפת, כן. גם אם זה מכה קלה בכנף.

כואב לי מאוד להפסיד את הדרבי הזה, כמו שכואב להפסיד בגביע בכדורגל

מי שכותב שזה לא מעניין משקר, אחרת למה לטרוח להיכנס לנושא הזה בכלל?

ושוב,

יש הבדל אדיר בין להרגיש את זה לבין לרשום באינטרנט לא מעניין.

מעניין זה כן. מעניין כמו הפסד דרבי כדורגל? לא. מעניין כמו הפסד גביע אירופה כדורסל? לא.

אבל מעניין, מזיז ואכפת, כן. גם אם זה מכה קלה בכנף.

נתת את ההגדרה המדויקת.... מכה קלה בכנף.

אי אפשר לשקר - אם היינו מחוברים לכדורסל כמו שאנחנו מחוברים לכדורגל זה היה מבאס אותנו מאוד.

השאלה היא מה התפספס פה בדרך?

אני לא נראה לי היחיד שהיה פעם פאנאט כדורסל והיום עוקב בעצלתיים אחריהם.

הם פשוט לא מתחברים טוב לקהל צעיר. המחירים שערורייה לא עושים כלום בשביל לחבר אוהדים ההנהלה כל הזמן עסוקה במשחקי חתול ועכבר עם בלאט, בונים שחקנים ולא מצליחים להשאיר אותם - אתה מרגיש כאילו איבדו שם את החשק.

אז אולי יעשה להם טוב להפסיד איזה דרבי או אליפות - שיחזרו קצת להיות מכבי. שיתעוררו על עצמם.

אבל אני מניח שגם לפדרמן זה לא נורא כל כך. גם להפסיד אליפות בשבילו זה לא נורא כל כך. אז גם בשבילי...

א. מכבי סל ארגון מאוד חזק. הוא ידע לקום מהעונה הזאת. שהיא אחת הפחות טובות מקצועית וגם מבחינת חיבור קבוצה -קהל

ב. הכדורגל השנה הרבה יותר מרגש - כי יש את הראשוניות ואת תחושת התקומה.

ג. ההבדל הכי גדול - הכדורגל השנה מחובר לאוהדים בצורה מדהימה לעומת הכדורסל ששם ההנהלה כבר שנים מרחיקה אוהדים צעירים ושרופים מהקבוצה (אני כבר כמה שנים לא יכול לעשות מנוי למכבי סל אז ברור שאני אהיה יותר מחובר למועדון שיותר מחובר אליי ואני יכול לחוות אותו מקרוב. יש לי יותר שייכות למקום שבו אני חלק - בכדורסל הגיה לאוהדים היא מאוד מתנשאת. המחירים עולים כל שנה (לא ברור למה..כי רמת הקבוצה וההשקעה של הבעלים רק יורדת) - לרוב החברה הצעירים היום פחות אכפת מהכדורסל וזאת עובדה.

ד. בהמשך, לג' הייתי אומר לך ששם ההנהלה צריכה להתמקד -אבל ההנהלה הזאת כל כך עסוקה באוננות עצמית ובפוליטיקה שאני מניח שזה לא הכי מעניין אותם (שירדו להם המנויים ל 7000 בקרוב - זה יתחיל לעניין אותם). אחרי המון שנים אני מסתכל בשנתיים האחורנות על מכבי סל בסוג של סלידה. זאת האמת.

ד. הניהול של מכבי סל כבר כמה שנים קטסטרופה - דיוויד עושה ניסים שם, אבל מתחילת העונה אתה רואה שהשנה זה לא התחבר ולכן יש תסכול (אצלי זה כבר מעבר לזה - זה השלמה - אנחנו קבוצה חלשה במונחים של מכבי - גם האליפות יכולה לברוח העונה וזה לא יפתיע אותי)

אתה מציין פה דברים שכבר קיימים שנים, באמת שקיימים שנים, זה היה קיים ב2006 זה היה קיים ב2008 ב2010 וכמובן גם היום,

אני באופן אישי העדתי על עצמי שפשוט הפסקתי לאהוב את הקבוצה הזאת או למצוא קשר ביני לבינה בשנתיים האחרונות ולא הגעתי למשחקים כמו שהייתי מגיע פעם (והייתי מגיע באופן קבוע),

אני לא מבין למה הם פתאום צצים? כי פתאום למכבי יש עונה גרועה באופן קיצוני?

אני לא מאמין בזה או לזה אני חושב שמדובר סתם בתקופה רעה, היפותטית, עוד שבוע מכבי תנצח את חימקי, את ברצלונה ואולימפיאקוס, תעלה לטופ 16 ואולי לפיינל פור ואנשים יישכחו מכל מה שדיברו פה, וכל אותם אנשים שלכלכו היום על היקמן ופלאניניץ' שבאמת לא זכיתי לראות משחקים, ירימו אותם על הכתפיים, וזה בערך הסיפור של המועדון הזה והקהל הזה בשנים האחרונות, מכבי כדורסל היא בסך הכל עוד הצגה טובה של יום חמישי, ולפעמים שיש דרבי או משחק נגד קבוצה משונה מירושלים של באמת מעניינת, אז יש גם הצגה ביום ראשון.

כמו שציינת, החיבור בין הקבוצה לאוהדים כמו שקיים בכדורגל פשוט לא קיים בכדורסל, ולצערי אני כבר מזמן איבדתי תקווה ולדעתי הוא גם לא יהיה קיים בכדורסל

עם כמה שזה נשמע קיצוני, אני באמת לא מצליח למצוא נקודות חיבור בין הקבוצה הזאת לביני, חוץ מזה שפעם ממש אהבתי אותם והיום אני פשוט לא מצליח להתחבר.

אתה מציין פה דברים שכבר קיימים שנים, באמת שקיימים שנים, זה היה קיים ב2006 זה היה קיים ב2008 ב2010 וכמובן גם היום,

אני באופן אישי העדתי על עצמי שפשוט הפסקתי לאהוב את הקבוצה הזאת או למצוא קשר ביני לבינה בשנתיים האחרונות ולא הגעתי למשחקים כמו שהייתי מגיע פעם (והייתי מגיע באופן קבוע),

אני לא מבין למה הם פתאום צצים? כי פתאום למכבי יש עונה גרועה באופן קיצוני?

אני לא מאמין בזה או לזה אני חושב שמדובר סתם בתקופה רעה, היפותטית, עוד שבוע מכבי תנצח את חימקי, את ברצלונה ואולימפיאקוס, תעלה לטופ 16 ואולי לפיינל פור ואנשים יישכחו מכל מה שדיברו פה, וכל אותם אנשים שלכלכו היום על היקמן ופלאניניץ' שבאמת לא זכיתי לראות משחקים, ירימו אותם על הכתפיים, וזה בערך הסיפור של המועדון הזה והקהל הזה בשנים האחרונות, מכבי כדורסל היא בסך הכל עוד הצגה טובה של יום חמישי, ולפעמים שיש דרבי או משחק נגד קבוצה משונה מירושלים של באמת מעניינת, אז יש גם הצגה ביום ראשון.

כמו שציינת, החיבור בין הקבוצה לאוהדים כמו שקיים בכדורגל פשוט לא קיים בכדורסל, ולצערי אני כבר מזמן איבדתי תקווה ולדעתי הוא גם לא יהיה קיים בכדורסל

ממש לא צץ פתאום.

מה שצץ פתאום זה שנכנסתי לפורום כדורסל - שגם זה אני כבר לא ממש טורח - כי הם כבר לא ממש מעניינים אותי.

אני אוהד מכבי בכל רמ"ח איברי. תמיד הייתי תמיד אהיה - אבל מידת החיבור משתנה.

כרגע החיבור שלי אליהם הוא הכי נמוך שהיה (זה באופן אישי). עדיין אכפת לי עדיין אוהד ותמיד אהיה. אבל הרבה פחות.

מקווה שזה ישתנה מתישהו.

אבל בשורה התחתונה תן לי אליפות בכדורגל וקח לי אליפות בכדורסל ? קונה.

ההפך ? לא קונה.

וזה לא רק השנה - זה כבר שנים ככה.

לא הגענו למצב הזה סתם. גם לא נראה שלמישהו שם כל כך אכפת כל עוד הרולקסים קונים מנויים ותאים.