Jump to content

הערב.. דרבי סל!

אלון מויאל

Recommended Posts

תגיעו חברה, צריכים אנשים, גם אם תיכנסו להפועל עם חולצה שחורה ותעברו...

ואני צריך מישו שמגיע מאזור הדרום לטרמפ (בעיקר צריך טרמפ חזור כי המשחק יגמר מאוחר ולא יהיו לי אוטובוסים...)

נגיע, לדעתכם יעבירו אם יש לי כרטיס לשער 5?

ברור שיעבירו. לא יתנו לאוהד מכבי לשבת לבד ביציע של אוהדי הפועל.

ברור שיעבירו. לא יתנו לאוהד מכבי לשבת לבד ביציע של אוהדי הפועל.

אצל הפועל כתבו שאוהדי מכבי לא יוכלו להיכנס עם המיני מנוי שלהם לדרבי. מקווה שזה יהיה כמו בדרבי רגל.

אם יש סיכוי קלוש שמישהו מכיר מישהו שמכיר מישהו שחולה/]פצוע/נדרס ויכול למכור לי כרטיס אשמח... מסיבה לא ברורה אני בבית בהפתעה.

יאללה לזייןן

עד השנה היה לי מנוי כמעט עשור למכביסל, לא פספסתי משחק יורוליג אחד בהיכל מאז שהיה לי מנוי ואת האמת שלמרות שמבחינתי כדורגל הוא הרבה יותר מכדורסל, התחלתי לאהוד מכבי בעיקר מהכדורסל...

אבל אני באמת לא מאמין לאוהדים האלה שמתייחסים לדרבי הזה ברצינות, באמת.. כאילו רושמים סטטוסים בפייסבוק כמו: "רק תביאו ת'דרבי!", "הגיע הזמן אומרת אמי" וכאלה.. כאילו ברצינות, מישו פה חושב שמכבי לא מנצחת היום 20 הפרש ומעלה? מה כאילו יש פה בכלל עניין?!

בסדר סבבה הקהל של הפועל וזה, אבל מכאן ועד להגיד את הביטויים מהכדורגל? אני פשוט חושב שבגלל שאין עניין אז הם בכוח מנסים לייצר כזה לעצמם, אבל בתוך תוכם גם הם אדישים למשחק הזה כמו לכל משחק...

עד השנה היה לי מנוי כמעט עשור למכביסל, לא פספסתי משחק יורוליג אחד בהיכל מאז שהיה לי מנוי ואת האמת שלמרות שמבחינתי כדורגל הוא הרבה יותר מכדורסל, התחלתי לאהוד מכבי בעיקר מהכדורסל...

אבל אני באמת לא מאמין לאוהדים האלה שמתייחסים לדרבי הזה ברצינות, באמת.. כאילו רושמים סטטוסים בפייסבוק כמו: "רק תביאו ת'דרבי!", "הגיע הזמן אומרת אמי" וכאלה.. כאילו ברצינות, מישו פה חושב שמכבי לא מנצחת היום 20 הפרש ומעלה? מה כאילו יש פה בכלל עניין?!

בסדר סבבה הקהל של הפועל וזה, אבל מכאן ועד להגיד את הביטויים מהכדורגל? אני פשוט חושב שבגלל שאין עניין אז הם בכוח מנסים לייצר כזה לעצמם, אבל בתוך תוכם גם הם אדישים למשחק הזה כמו לכל משחק...

ככ נכון.

ואני צריך מישו שמגיע מאזור הדרום לטרמפ (בעיקר צריך טרמפ חזור כי המשחק יגמר מאוחר ולא יהיו לי אוטובוסים...)

בדיוק עכשיו מישהו פרסם פה.

100% שמכבי לא מנצחת ב 20 הפרש ומעלה

אבל אתה צודק, המשחק הזה לא מזיז. שום דבר בעונה הזאת לא חשוב עד לפלייאוף.

קופל-ליג יותר גרוע מלוזון-ליג

כאילו ברצינות, מישו פה חושב שמכבי לא מנצחת היום 20 הפרש ומעלה? מה כאילו יש פה בכלל עניין?!

אם הקבוצה של שאראס, פארקר וניקו הפסידו שני דרבים, כשאחד ב25 הפרש, אז הכל יכול להיות

דרבי בכדורגל, דרבי בכדורסל, דרבי בדוקים ודרבי בבלט - רק תביאו ת'דרבי. מעניין ת'ביצה מה היחס בין הקבוצות עצמן מקצועית.

אין בעיה אתה צודק זה ברור שחייבים להביא כל דרבי ושום הפסד לא נסלח בשום ענף, אבל רבאק אנשים מתייחסים לזה ברצינות כאילו זה מינימום קרב ענקים ראש בראש, ואני בטוח במיליארד אחוז שבתוך תוכם הם לא מרגישים ככה אלא רק כלפי חוץ...

אתה בחור על הכיפאק בדרך כלל, אבל אתה מתחיל לאכול על זה ת'ראש. כמו שכתבו - אחת המכבי הגדולות בהיסטוריה הפסידה ב-25 בדרבי, ככה שכל משחק הוא מלחמה וכלום לא בכיס. בטח לא בחוץ.