Jump to content

שלמה שרף יבן זונה

Sawyer

Recommended Posts

???????????????????????????????????

באייטם על 2 הטעויות האחרונות לטובת הפועל הוא אומר שצריך לזכור שהפועל נפגעה המון מהשופטים העונה. על מה הוא מדבר?

למרות האינטרס שלו להיות נחמד לכולם כדי למכור להם שחקנים שיפסיק כבר עם הרצון להיות אובר-אובייקטיבי, הוא הורס לעצמו.

מכביסט אמיתי לא מדבר ככה. זוהר, קלינגר, שלח, ברומר, כהנים, דריקס לא היו מדברים ככה.

באייטם על 2 הטעויות האחרונות נגד הפועל הוא אומר שצריך לזכור שהפועל נפגעה המון מהשופטים העונה. על מה הוא מדבר?

שיפסיק כבר עם הרצון להיות אובר-אובייקטיבי, הוא הורס לעצמו.

יש דרך להעביר ביקורת, איפה זה ואיפה להגיד שהוא אפס ומגיע לו סרט קפטן אדום???

נמני מנסה להיות אובייקטיבי והוא בניגוד לשאר הזבל לוקח ברצינות את תפקיד הפרשן שלו, אם נתעלם לרגע מניגוד העניינים בגלל היותו סוכן. זה הפרנסה שלו ואין מה לעשות.

זה לא משפיע בגרם אחד על כל מה שהוא נתן למכבי ומה שעשה בתקופתו כשחקן, ועדיין פעם בכמה זמן מגיע מישהו ומקלל אותו וואלק אין אתם פשוט כפויי טובה בלי בושה.

חחחחח נמני לא מכביסט אמיתי, בסדר.. זה שכולם לא אובייקטיביים לא אומר שאסור לו להפגין קצת כבוד למקצוע הנוכחי שלו. אולי אתם תזכרו לו חסד נעורים ותפגינו גם אליו קצת כבוד??

הפרשן השנוא הזה פירשן אותנו בחלק גדול מההדחות בגביע - הפועל ירושלים, ביתר, שמשון. מישהו זוכר אם זה הוא היה נגד הפועל פ"ת, סכנין, עכו, ביתר בפנדלים והפועל ת"א? פשוט מביא אנרגיות רעות ומתפלל שנעוף שוב.

הפרשן השנוא הזה פירשן אותנו בחלק גדול מההדחות בגביע - הפועל ירושלים, ביתר, שמשון. מישהו זוכר אם זה הוא היה נגד הפועל פ"ת, סכנין, עכו, ביתר בפנדלים והפועל ת"א? פשוט מביא אנרגיות רעות ומתפלל שנעוף שוב.

מול סכנין אני זוכר שהבן טיבוגה הזה שידר אותנו.

צריך להגיד לו מה חושבים עליו במשחק האליפות שלנו. היום אנשים שלא אוהדי מכבי אמרו לי שהם היו בהלם מהשידור אתמול.

יש דרך להעביר ביקורת, איפה זה ואיפה להגיד שהוא אפס ומגיע לו סרט קפטן אדום???

הוא כבר פעם שנייה ביציע העיתונות עם חולצה עם סרט קפטן אדום. לא מבין איך הוא יכול ללכת עם דבר כזה.

בכל המשחקים שאמרת הוא פירשן חוץ מהמשחק נגד הפועל עכו שלא שודר בכלל.

מעניין אותי מה היה קורה אם אדם אחר היה אומר את הדברים שנמני אומר, מעניין אותי אז איך הייתם מגיבים. חלקכם מתנהגים בצביעות, כועסים על פרימו ושרף ולא על נמני למרות שדבריהם לא רחוקים. לא אומר שנמני שונא מכבי כמוהם (הוא לא שונא מכבי) אך יש גבול לאובייקטיביות ולדברים הטיפשיים שאפשר לומר לטובת הפועל כלכך ולרעת מכבי בד''כ ("רמת השרון שיחקה טוב נגד מכבי" ועוד שלל משפטים שאם כל אדם אחר היה אומר אותם - הייתם מתחרפנים).

אין ספק שמצופה מהשחקן הכי גדול בכל הזמנים בתולדות המועדון להתבטא בצורה יותר מאופקת על מכבי

קצת מאכזב אותי בתקופה האחרונה בהתבטאויות האלה

עדיין מלך

מעניין, אם הדברים שנמני אומר, אדם אחר היה אומר. מעניין אותי אז איך הייתם מגיבים. חלקכם מתנהגים בצביעות, כועסים על פרימו ושרף ולא על נמני למרות שדבריהם לא רחוקים. לא אומר שנמני שונא מכבי כמוהם (הוא לא שונא מכבי) אך יש גבול לאובייקטיביות ולדברים הטיפשיים שאפשר לומר לטובת הפועל כלכך ולרעת מכבי בד''כ ("רמת השרון שיחקה טוב נגד מכבי").

יאלה, עכשיו אני רוצה שתגיד לי מה נמני אמר היום או בכלל לרעת מכבי.

או שאתה רוצה שאני יפרט לך?

1.קודם כל הוא אמר שרמה"ש הייתה חסרה את שתי הבלמים שלה אז הוא החמיא להם על זה שהם הצליחו לעמוד מולנו, משהו פסול פה?

1.כולם תקפו את האוהד של מכבי אבל שהתור שלו הגיע הוא אמר שצריכים לראות את התמונה המלאה ושגם קאדייב אשם במה שקרה כי הוא זה שהשליך את הנעל, אבל הוסיף שהוא מרחם עליו בגלל מה שעובר עליו בארץ.

3.לטענתו אנחנו עדיין הקבוצה הטובה בארץ והאליפות תלויה רק בנו.

0.4

5.יציע מהמר, הפועל? אמר שיפסידו, מכבי?ינצחו.

יש לי הרגשה שכמה פה מנצלים את זה שלא כולם רואיעם יציע העיתונות ובכוונה מקצינים את הדברים של נמני ובכוח מנסים להוציא אותו שונא מכבי.

תשחרוו,הוא לא חייב לכם כלום, כן הוא אובר אוביקטיבי לפעמים אבל ככה הוא.

לא רציתם אותו במכבי, הוא סוכן ופרשן, תתמודדו.

1.קודם כל הוא אמר שרמה"ש הייתה חסרה את שתי הבלמים שלה אז הוא החמיא להם על זה שהם הצליחו לעמוד מולנו, משהו פסול פה?

1.כולם תקפו את האוהד של מכבי אבל שהתור שלו הגיע הוא אמר שצריכים לראות את התמונה המלאה ושגם קאדייב אשם במה שקרה כי הוא זה שהשליך את הנעל, אבל הוסיף שהוא מרחם עליו בגלל מה שעובר עליו בארץ.

0.4

שמע אני לא שמעתי אותו מתבטא היום

אבל זכור לי משהו שהוא אמר בזמן האחרון שהרתיח אותי

כשהפועל עוד היו בתמונה לאליפות הוא אמר אחרי גול חשוב שלהם "אני שמח שהפועל הבקיעו, הליגה תהיה יותר תחרותית ככה ומכבי לא תברח לליגה" משהו בסגנון הזה

וואי איך התעצבנתי עליו

4.יציע מהמר, הפועל? אמר שיפסידו, מכבי?ינצחו.

1) התכוונתי בכללי, לא היום באופן ספציפי, אם תאמר שאחרי כל הפרשנויות שלו הוא לא אמר דבר אחד רע על מכבי ודבר אחד לטובת הפועל (בצורה מוגזמת) אז אני לא יודע מה לומר לך. אגב, למה הוא לא הזכיר את העברת זן שלהם החל מהדקה הראשונה? יש למטבע שני צדדים.

2)האוהד הזה לא מעניין אותי בכלל, מדבר על מכבי, לא על אוהד טיפש אחד שמכה אוהד מכבי אחר, לא מגיע לו שיגנו עליו בכלל.

3)לא שמעתי אותו אומר כזה דבר (לא עוקב אחרי כל תכנית של יציע העיתונות או שבת ביציע), אך אם הוא אמר - כל הכבוד לו. שלא תבין אותי לא נכון, אני עדיין מעריך אותו (כשחקן), אך יש גבול לדברים שאני יכול לשמוע אותו אומר לפעמים.

0.4

יש לי הרגשה שכמה פה מנצלים את זה שלא כולם רואיעם יציע העיתונות ובכוונה מקצינים את הדברים של נמני ובכוח מנסים להוציא אותו שונא מכבי.

אבל עכשיו הרסת להם את התיאוריה... למה ככה? אין להם את מי להאשים בכשלון של מכבי

אבל עכשיו הרסת להם את התיאוריה... למה ככה? אין להם את מי להאשים בכשלון של מכבי

אבנר טוויטו.

אם אתה רוצה לערבב דברים שלא קשורים, גם אני יכול. קראת את התגובה שלי בכלל או שסתם כתבת תגובה בקטע אנטי והכללתי?

נראה לי שצריך (כל מי שאוהב את אבי), עם כמה שזה קשה, להפסיק להתייחס לכל השטויות האלה ולהאכיל את הטרולים.

אבי נמני היום הוא האיש תקשורת (הבולט לפחות) היחיד שהוא פרו מכבי. אתם יכולים לזיין את המוח עד מחר, אבל לא תשנו את זה.

אה ובאמת משהו שממש הצחיק אותי - תאשרו אותי מטיל פצצה "אנשים מתייחסים שונה למה שאבי אומר"... חחח איך עלית על זה?? אנחנו לא אובייקטיביים לגבי מישהו שאנחנו אוהבים??? זה מטורף!!!

אבנר טוויטו.

אם אתה רוצה לערבב דברים שלא קשורים, גם אני יכול. קראת את התגובה שלי בכלל או שסתם כתבת תגובה בקטע אנטי והכללתי?

א? כמו שאתה יכול לראות הגבנו פחות או יותר ביחד אז ספציפית את התגובה שלך ראיתי רק אחרי התגובה הקודמת שלי.

ב? גם אם הוא מבקר את מכבי, וגם או הוא עושה את זה מאינטרס אישי, אני עדיין לא מבין איך אנשים פה נותנים לו סרט קפטן אדום ושאר כינויים וכו?. ההסבר היחיד שאני מוצא לזה, הוא פריקה של תסכול

א? כמו שאתה יכול לראות הגבנו פחות או יותר ביחד אז ספציפית את התגובה שלך ראיתי רק אחרי התגובה הקודמת שלי.

ב? גם אם הוא מבקר את מכבי, וגם או הוא עושה את זה מאינטרס אישי, אני עדיין לא מבין איך אנשים פה נותנים לו סרט קפטן אדום ושאר כינויים וכו?. ההסבר היחיד שאני מוצא לזה, הוא פריקה של תסכול

א' ) שמתי לב לאחר שהגבתי לך, צודק.

ב')לא אמרתי שזה נכון ובסדר לרשום שמתאים לו סרט קפטן אדום וכל שאר הכינויים. ההפך, אני נגד הכינויים הטיפשיים האלו.

sport5kesher@gmail.com - צור קשר עם ערוץ ספורט. הם באמת מתייחסים למה שכותבים שם, אני כבר כתבתי תגובה על החוסר אובייקטיביות שלו.

יאללה שלחתי מייל, מה יש להפסיד?

בוקר טוב,

שמי אבי, בן 25, אוהד מכבי ת"א בכדורגל מגיל צעיר.

מנוי לערוצי הספורט שלכם כבר שנים רבות.

רציתי להביא לתשומת ליבכם תופעה מכוערת שקוראת אצלכם בערוץ.

אני עושה את זה בתום לב מוחלט, מתוך כוונה להעלות בעיה אמיתית שמפריעה להמון צופים וחובבי כדורגל כמוני.

שלמה שרף.

אני רק אתחיל ואומר שמספיק לצפות בשידור בין מכבי ת"א לבית"ר ירושלים משמינית גמר הגביע ולהבין על מה אני מדבר. לא צריך להיות גאון גדול בכדי להבין מה הבעיה.

אם זה לא מספיק, אולי כדאי לצפות במשחק של הפועל כפ"ס נגד הפועל ת"א מאותו סיבוב בגביע.

במשחק של מכבי, שלמה זלזל בצורה מבישה באוהדי מכבי ת"א, בקבוצה, במועדון ובשחקנים מסיומים. הוא צחקק לו בהנאה כשמכבי הפסידה, וצרח כאחרון הבסטיונרים כשנעשתה עבירה ע"י שחקני מכבי ת"א. את השנאה שלו לאלירן עטר היה קשה מאוד להסתיר. אחרי הגול השני של בית"ר הוא אף התבטא בצורה משפילה כשאמר: "נו יאללה תנו להם גול כבוד".

אני אישית סבלתי ממש במהלך השידור. אני יודע בודאות שעוד המון אוהדי מכבי ת"א סבלו כמוני. כמדומני מגיע לנו הצופים משהו איכותי יותר.

זה קרה במינון נמוך יותר, אך עדיין בגסות יתרה, במשחק של הפועל ת"א. כידוע שלמה מתגורר בכפ"ס, ולא היה קשה להסתיר בעד מי הוא במשחק הזה.

אם לראות את המשחק השלם זו טרחה גדולה מדי, אני ממליץ להסתפק בצפיית תקציר המשחק. גם מתקציר של 6 דקות אפשר להבין את הלך הרוח בשידור.

אני באמת לא יודע מה הפיתרון לכל זה. הרי את שלמה אנחנו לא נשנה, הוא ישאר אדם כזה בכל מקרה. אבל הדבר כן צריך להיפתר.

אנא שתפו אותי בדעתכם בעניין,

תודה מראש, אבי.

יאללה שלחתי מייל, מה יש להפסיד?

בוקר טוב,

שמי אבי, בן 25, אוהד מכבי ת"א בכדורגל מגיל צעיר.

מנוי לערוצי הספורט שלכם כבר שנים רבות.

רציתי להביא לתשומת ליבכם תופעה מכוערת שקוראת אצלכם בערוץ.

אני עושה את זה בתום לב מוחלט, מתוך כוונה להעלות בעיה אמיתית שמפריעה להמון צופים וחובבי כדורגל כמוני.

שלמה שרף.

אני רק אתחיל ואומר שמספיק לצפות בשידור בין מכבי ת"א לבית"ר ירושלים משמינית גמר הגביע ולהבין על מה אני מדבר. לא צריך להיות גאון גדול בכדי להבין מה הבעיה.

אם זה לא מספיק, אולי כדאי לצפות במשחק של הפועל כפ"ס נגד הפועל ת"א מאותו סיבוב בגביע.

במשחק של מכבי, שלמה זלזל בצורה מבישה באוהדי מכבי ת"א, בקבוצה, במועדון ובשחקנים מסיומים. הוא צחקק לו בהנאה כשמכבי הפסידה, וצרח כאחרון הבסטיונרים כשנעשתה עבירה ע"י שחקני מכבי ת"א. את השנאה שלו לאלירן עטר היה קשה מאוד להסתיר. אחרי הגול השני של בית"ר הוא אף התבטא בצורה משפילה כשאמר: "נו יאללה תנו להם גול כבוד".

אני אישית סבלתי ממש במהלך השידור. אני יודע בודאות שעוד המון אוהדי מכבי ת"א סבלו כמוני. כמדומני מגיע לנו הצופים משהו איכותי יותר.

זה קרה במינון נמוך יותר, אך עדיין בגסות יתרה, במשחק של הפועל ת"א. כידוע שלמה מתגורר בכפ"ס, ולא היה קשה להסתיר בעד מי הוא במשחק הזה.

אם לראות את המשחק השלם זו טרחה גדולה מדי, אני ממליץ להסתפק בצפיית תקציר המשחק. גם מתקציר של 6 דקות אפשר להבין את הלך הרוח בשידור.

אני באמת לא יודע מה הפיתרון לכל זה. הרי את שלמה אנחנו לא נשנה, הוא ישאר אדם כזה בכל מקרה. אבל הדבר כן צריך להיפתר.

אנא שתפו אותי בדעתכם בעניין,

תודה מראש, אבי.

כל הכבוד לך אחי

כן ירבו כמוך

גם אני כתבתי להם מכתב אבל בספק אם זה יעזור כי הערוץ הזה לא אובייקטיבי כלפי מכבי ונראה לי רק בגלל השנאה שלו למכבי ממשיכים להעסיק את העגל הזקן הזה

הדבר הכי יעיל זה לקלל אותו במגרש 3-4 משחקים אפילו שהוא לא מפרשן אותו,יש לו חברים שהם שדרנים והם כבר ידאגו להעביר לו שקיללו אותו אז יהיה לזה אותו אפקט

לצערי יש הרבה מאוהדי מכבי שלא אכפת להם ששלמה שרף משתין עליהם בקשת

המעטים שכן אכפת להם ניסו לייצור משהו במשחק נגד ביתר והגוש השתיק את זה

כל עוד כמה אנשים מהגוש המעודד(מכבי פאנטיקס)לא יקחו את זה כפרויקט אנחנו כ-20-30 אנשים לא נצליח לגרום לאצטדיון שלם לקלל אותו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.