Jump to content

כבר שכחתי איך זה לסמס לגיא לסגור תפורום אחרי הפסדים

Sawyer

Recommended Posts

דיכאון היה היום ביציע (שער 7) אנשים שבחיים לא ראו כדורגל, אשכרה אנשים צועקים לעטר שייצא מנבדל בהוצאת חוץ, רואים משחק עם אוזניות .. ביזיון !!!

לא רוצים טרמפיסטים ביציע.

כבוד ל7000 איש שנשארו למחוא כפיים

טפי על הפרצוף של 3000 שברחו הביתה כמו נמלים בגשם חבורת נקבות בלי כבוד

טפי על הפרצוף של דאלה בוקה ואיגואנה וכל הזייני מוח מדרגה ראשונה שיש פה לא מגיע לכם לשמוח מהקבוצה הזאת חבורת מזדיינים בלי בושה

ובעיקרון על הזין אלף פעם הגביע רק שלא יעלה לנו בנקודות ליגה שזה הדבר החשוב באמת

ועוד בעיקרון אולי זה יתן את הכאפה לשחקנים שהעונה לא נגמרה ב4-0 בדרבי, ובעיקר כאפה לאוהדים שהגיע הזמן להתחיל לעודד

עצר אותי מישהו היום בדרך למשחק שאל אותי איפה זה שער 11. דקה אחריו עצר אותי מישהו ושאל איך מגיעים ל13. זה סוג האוהדים שהיו לך היום באצטדיון, ועם אלה אין לך מה לעשות. תהיה בטוח שהם גם לא קוראים פה. זה לא עושה אותך פחות צודק, אתה פשוט נובח על העץ הלא נכון

הוא כן טעה בדיעבד. כי אי אפשר להוכיח את זה.

כי אם הוא היה עולה עם ההרכב הכי חזק והיינו מגיעים עייפים לסכנין ומפסידים?

אז מה? אז הוא עדיין צדק כשהעלה פה את ההרכב הכי חשוב?

אם בסופו של דבר נקח את האליפות על 3 נקודות. שנגיד נשיג אותם בסכנין.

אז הוא טעה?

אי אפשר לדעת.

ב-ד-י-ע-ב-ד הכל קל.

אתה חושב שהוא לא ידע שזה לא ההרכב הכי חזק? ידע.

זה הכדורגל, צריך להמר.

אבל אני שואל אותך שאלה אחת..על סמך מה הוא מחליט לא להעלות עם ההרכב הכי חזק ולשמור תשחקנים ליום שבת איפו נשמע דבר כזה?? מי קבע שהגביע זה איזה משהו זניח שאפשר לתת בו מנוחה לשחקנים?? אסור לקחת ריזיקה בגביע ותסכים איתי שזה פעם ראשונה לפחות במכבי שזה קורה וב2003 במשחקי הגביע לא היה לנו משחק ליגה חשוב מיד אחרי?? ומה קרה בכל זאת עלינו עם ההרכב הכי חזק..אנחנו קקהל יותר מידי מזלזלים בגביע המדינה ועל זה אני מופתע שאנחנו ?מקבלים?(לא שיש לנו ברירה כן) יותר מידי בנונשלנטיות את ההדחה הכואבת הזאת ומנסים לנחם את עצמנו בדברים כמו אז מה עם עפנו לפחות מקום ראשון..זה תירוץ ילדותי ולא מתקבל על הדעת במיוחד שאין קשר בין שתי המסגרות..

אבל אני שואל אותך שאלה אחת..על סמך מה הוא מחליט לא להעלות עם ההרכב הכי חזק ולשמור תשחקנים ליום שבת איפו נשמע דבר כזה?? מי קבע שהגביע זה איזה משהו זניח שאפשר לתת בו מנוחה לשחקנים?? אסור לקחת ריזיקה בגביע ותסכים איתי שזה פעם ראשונה לפחות במכבי שזה קורה וב2003 במשחקי הגביע לא היה לנו משחק ליגה חשוב מיד אחרי?? ומה קרה בכל זאת עלינו עם ההרכב הכי חזק..אנחנו קקהל יותר מידי מזלזלים בגביע המדינה ועל זה אני מופתע שאנחנו ?מקבלים?(לא שיש לנו ברירה כן) יותר מידי בנונשלנטיות את ההדחה הכואבת הזאת ומנסים לנחם את עצמנו בדברים כמו אז מה עם עפנו לפחות מקום ראשון..זה תירוץ ילדותי ולא מתקבל על הדעת במיוחד שאין קשר בין שתי המסגרות..

אם הוא היה עולה עם ההרכב הכי חזק היום ומנצח, ואז מפסיד או מוציא תיקו עם סכנין, מה שהולך פה בשעות האחרונות יהיה עשירית מהחגיגה

אין לך מושג.

אתה לא יודע מה המצב הבריאותי של השחקנים שנחו.

שב על הכסא, תעודד או תשתוק. וזהו.

על סמך מה?????????????????

לא יודעעעעעעעעעעעעע אני לא יודע מה המצב הגופני של כל אחד מהם!!!

אני רק יודע שאי אפשר שכולם ישחקו תמיד בכל משחק כשיש לך 3281905890 בשבועיים.

צריך רוטציות.

לא יודע אם היו או בשבת או ברשון. אבל צריך.

אין לך מושג.

אתה לא יודע מה המצב הבריאותי של השחקנים שנחו.

שב על הכסא, תעודד או תשתוק. וזהו.

מה קשור יחתיכת ליצן גם דור מיכה..גם פריצה..וגם יניי כולם במצב בריאותי שמוטל בספק...??תתייחס לעיקר ההודעה ותגיב עניינית ..

על סמך מה?????????????????

לא יודעעעעעעעעעעעעע אני לא יודע מה המצב הגופני של כל אחד מהם!!!

אני רק יודע שאי אפשר שכולם ישחקו תמיד בכל משחק כשיש לך 3281905890 בשבועיים.

צריך רוטציות.

לא יודע אם היו או בשבת או ברשון. אבל צריך.

אין ספק שצריך רוטציה אבל כמו שלא היינו מעיזים לעשות רוטציה בדרבי..גם במשחק שאין לך ממנו דרך חזרה אסור לעשות רוטציה זאת דעתי..

מה קשור יחתיכת ליצן גם דור מיכה..גם פריצה..וגם יניי כולם במצב בריאותי שמוטל בספק...??תתייחס לעיקר ההודעה ותגיב עניינית ..

מה לא הבנת?

ספורטאי צריך לנוח, אם לא - הוא ייפצע.

הגעיל אותי איך שאנשים יצאו מהיציע אחרי שקיבלנו את השני

ישב לידי ילד בן 10 וצעק להם שהם זבל ושהם אוהדי הצלחות מסריחים

חמוד הצחיק אותי והבנתי שיש משהו במה שהוא אומר

למה שלא תשארו ותגידו לשחקנים תודה כי הם כן נלחמו

תשארו ותעודדו אותם כי אנחנו אוהבים אותם וכי יש עוד דרך לעשות

ליאני בן שרמוטה

אהובתי לא לוותר כל 11 אחרייך :israel:

מה לא הבנת?

ספורטאי צריך לנוח, אם לא - הוא ייפצע.

אוקיי...סתם כדי לדעת איך מכבי חיפה שיחקו עם ההרכב הכי חזר היום?? ועוד ככה בקטנה שחקני כנביאי דףשעל יומיים משחק?? אני לא משווה בין הכושר שלהם כמובן אני רק אומר שפעם ב.... 3 משחקים בשבוע לא הרגו עדיין אף אחד עם זה היה על בסיס קבוע סטייל הליגה האנגלית הייתי מסכים איתך אצלנו ברוב המקרים זה משבת לשבת וכשיש גביע פעם ב....אז זה 3 משחקים בשבוע..בקיצור לא עומס כזה שאי אפשר לעמוד בו

פריצה גמור.

לא יוכל לסיים 90 דק בשבת. מקווה שלא נחסר אותו.

ראדה פריצה סיים עכשיו עונה שלמה (ויותר אינטנסיבית) ובלי מנוחה בא ישר לשחק במכבי!

והוא בן 33. הוא צריך לנוח.

פריצה גמור.

לא יוכל לסיים 90 דק בשבת. מקווה שלא נחסר אותו.

ראדה פריצה סיים עכשיו עונה שלמה (ויותר אינטנסיבית) ובלי מנוחה בא ישר לשחק במכבי!

והוא בן 33. הוא צריך לנוח.

בסקנדינביה המבנה של הליגה שונה

כמו ברוסיה כאילו?

פריצה אני מסכים איתך...יניי ודור מיכהיכלו לפתוח בשקט אבל צודק יכול להיות שגם אני חכם בדיעבד סתם מבאס לחשוב מה היה קורה עם ההרכב הכי חזק שלנו על המגרש אבל מי יודע...

היה לי מאוד חשוב לכתוב את ההודעה הזאת ולהכנס לנושא הזה לפני כל נושא מקצועי באשר הוא.

היום ישבתי בשער 11. בד"כ אני יושב ב2 עם אבא שלי,אבל היום הוא לא בא אז הלכתי עם חברים ל11.

אני פשוט לא האמנתי ממה שהולך שם,ואני כותב את ההודעה הזאת בתחושה נוראית. אני אפילו לא מבואס מהמשחק כמו שאני מבואס מהדברים שראיתי ב11.

הקללות לשחקנים,מהשנייה הראשונה זה פשוט בלתי נסבל,פשוט נהיה לי רע. אניימה,פידלף,עומר ורד,ראדי,זהבי,עטר,קולאוטי,גונזאלו,דאבור,כל אלה זכו לקללות מהרגע שנגעו בכדור.

אנשים אשכרה מאחלים לפידלף **** מהשנייה שמתחיל המשחק. אנשים מקללים את אניימה כל פעם שנוגע בכדור "כי הוא אדום",כנ"ל לגבי זהבי,קללות פשוט נוראיות. צועקים אחרי איבודים של ראדי שהוא ערבי מסריח,על עטר,על כולם.

אני הייתי היום ב11 ופשוט נגעלתי. כשהייתי ילד קטן תמיד חלמתי לשבת בשער 11 כשאהיה גדול יותר. היום בגיל 21,אני פשוט נגעל משער 11,לפחות מכל הסביבה שאני ישבתי בה. זו לא פעם ראשונה שלי ב11 כמובן,אבל מה שראיתי היום פשוט זיעזע אותי.

הקללות לשחקנים שברו לי את הלב. מקללים את שער 13 כי מעודדים את אניימה וזהבי וכי הוא "שמאלני",מקללים את השחקנים כל המשחק,ואז גם אותם אנשים צועקים לשער 13 שהם זונות שהם הולכים הביתה. לפחות ב13 לא קיללו ככה.

אני שמח שרוב הקהל נשאר לעודד את הקבוצה,אין לי טענות גם לאלה שהלכו,עד העונה גם אני הייתי הולך,אבל העונה אני מרגיש שלקבוצה הזאת מגיע שאשאר.

תמיד אוהבים להגיד פה ששערים 2 ו13 הם הסרטן של הקבוצה. אז כל הקללות ששמעתי בשנים האחרונות בשער 2 לא משתוות למה שעברתי היום.

היום יותר מהכל אני מרגיש חובה לנסוע לסכנין,כי לקבוצה מגיע קהל תומך ולא את אותם אנשים שראיתי היום.

איכס.

בסקנדינביה המבנה של הליגה שונה

כמו ברוסיה כאילו?

כן, הליגה שם נגמרה בנובמבר-דצמבר והמשחק האחרון שלו אם אני לא טועה היה באמצע דצמבר בליגה האירופית נגד לברקוזן, הוא שיחק עונה שלמה עד אמצע דצמבר וכבר בינואר התחיל במכבי. בקיצור לא ממש נח

אוקיי...סתם כדי לדעת איך מכבי חיפה שיחקו עם ההרכב הכי חזר היום?? ועוד ככה בקטנה שחקני כנביאי דףשעל יומיים משחק?? אני לא משווה בין הכושר שלהם כמובן אני רק אומר שפעם ב.... 3 משחקים בשבוע לא הרגו עדיין אף אחד עם זה היה על בסיס קבוע סטייל הליגה האנגלית הייתי מסכים איתך אצלנו ברוב המקרים זה משבת לשבת וכשיש גביע פעם ב....אז זה 3 משחקים בשבוע..בקיצור לא עומס כזה שאי אפשר לעמוד בו

כי בחיפה ההרכב התייצב בסיבוב השני.

אצלנו משחקים אותם 7-9 שחקנים כל משחק.

על סרגל מאמצים שמעת?

שחקנים שעובדים כל כך קשה כל יום צריכים מדי פעם מנוחה וזו עובדה.

היה צריך לתת גם לראדי לנוח. טוב עשה שנתן לפריצה וייני לנוח.

כוסאומו הגביע, יש מטרה אחת עיקרית. השאר בונוס.

בחיים לא אצליח להבין אנשים שמקללים שחקן במכבי על סמך יכולת. גועל נפש

היה לי מאוד חשוב לכתוב את ההודעה הזאת ולהכנס לנושא הזה לפני כל נושא מקצועי באשר הוא.

היום ישבתי בשער 11. בד"כ אני יושב ב2 עם אבא שלי,אבל היום הוא לא בא אז הלכתי עם חברים ל11.

אני פשוט לא האמנתי ממה שהולך שם,ואני כותב את ההודעה הזאת בתחושה נוראית. אני אפילו לא מבואס מהמשחק כמו שאני מבואס מהדברים שראיתי ב11.

הקללות לשחקנים,מהשנייה הראשונה זה פשוט בלתי נסבל,פשוט נהיה לי רע. אניימה,פידלף,עומר ורד,ראדי,זהבי,עטר,קולאוטי,גונזאלו,דאבור,כל אלה זכו לקללות מהרגע שנגעו בכדור.

אנשים אשכרה מאחלים לפידלף **** מהשנייה שמתחיל המשחק. אנשים מקללים את אניימה כל פעם שנוגע בכדור "כי הוא אדום",כנ"ל לגבי זהבי,קללות פשוט נוראיות. צועקים אחרי איבודים של ראדי שהוא ערבי מסריח,על עטר,על כולם.

אני הייתי היום ב11 ופשוט נגעלתי. כשהייתי ילד קטן תמיד חלמתי לשבת בשער 11 כשאהיה גדול יותר. היום בגיל 21,אני פשוט נגעל משער 11,לפחות מכל הסביבה שאני ישבתי בה. זו לא פעם ראשונה שלי ב11 כמובן,אבל מה שראיתי היום פשוט זיעזע אותי.

הקללות לשחקנים שברו לי את הלב. מקללים את שער 13 כי מעודדים את אניימה וזהבי וכי הוא "שמאלני",מקללים את השחקנים כל המשחק,ואז גם אותם אנשים צועקים לשער 13 שהם זונות שהם הולכים הביתה. לפחות ב13 לא קיללו ככה.

אני שמח שרוב הקהל נשאר לעודד את הקבוצה,אין לי טענות גם לאלה שהלכו,עד העונה גם אני הייתי הולך,אבל העונה אני מרגיש שלקבוצה הזאת מגיע שאשאר.

תמיד אוהבים להגיד פה ששערים 2 ו13 הם הסרטן של הקבוצה. אז כל הקללות ששמעתי בשנים האחרונות בשער 2 לא משתוות למה שעברתי היום.

היום יותר מהכל אני מרגיש חובה לנסוע לסכנין,כי לקבוצה מגיע קהל תומך ולא את אותם אנשים שראיתי היום.

איכס.

האנשים שראית היום יהיו גם בסכנין והם מגיעים לכל משחק בכל חור ב7 שנים האחרונות, חברים טובים שלי חלקם.(אלה שקיללו את זהבי, אניימה ושער13)

מי שמקלל שיתבייש

לאוהדים כאלה מגיע שנרד ליגה ונאכל בדרבי 7

תבואו למגרש מהקטע של האהבה לקבוצה

ותעריכו,תעריכו למען השם את מה שקורה בינתיים

תעריכו את אוסקר

את ג?ורדי

את מיטש

את העונה שאנחנו עוברים

נראה לי שאתם לא מעכלים מה שקורה פה...מי חשב שזה מה שיקרה לנו (סוף סוף) לפני שנתיים שלוש?

תעריכו את זה ותשמרו על זה(להפסיק לקלל למשל)

האנשים שראית היום יהיו גם בסכנין והם מגיעים לכל משחק בכל חור ב7 שנים האחרונות, חברים טובים שלי חלקם.(אלה שקיללו את זהבי, אניימה ושער13)

לא יודע אם אנחנו מדברים על אותם אנשים,לא אמרתי גם שהם לא באים למשחקים,גם אם כן,אני פשוט הרגשתי נורא עם זה.

היית כנראה ליד 13 בשורות הראשונות של היציע, וואלה אני לא מסכים איתם ברוב הדברים אבל הם נושמים את מכבי ומגיעים לכל משחקי גרבאג' טיים שהיו בשנים האחרונות אז קטונתי מלנסות לשנות אותם.