Jump to content

כמה הצעות לייעול ושיפור המצב ביציעים, ורשמים מהקהל הארגנטינאי

simon121

Recommended Posts

כבר אין כיף ביציע ובגלל זה העידוד הוא שבלוני,בינוני ולא מתרומם לשום מקום.

עידוד טוב הוא בסה"כ תוצאה של אוירה כללית ביציעים ,ואני מקווה שהארגון החדש ימצא את הפתרון למצב.

אם מישהו כאן חושב שהסיבה למצב היא סוג השירים,המילים או אנשי הגדר טועה בגדול.

הפתרון חייב להיות מקורי ויצרתי,כזה שיחזיר את המצב רוח ושמחת החיים ליציע.

מקווה מאוד שתחשבו קצת מחוץ לקופסא ולא תתעקשו להמשיך עם הראש בקיר.

כבר אין כיף ביציע ובגלל זה העידוד הוא שבלוני,בינוני ולא מתרומם לשום מקום.

עידוד טוב הוא בסה"כ תוצאה של אוירה כללית ביציעים ,ואני מקווה שהארגון החדש ימצא את הפתרון למצב.

אם מישהו כאן חושב שהסיבה למצב היא סוג השירים,המילים או אנשי הגדר טועה בגדול.

הפתרון חייב להיות מקורי ויצרתי,כזה שיחזיר את המצב רוח ושמחת החיים ליציע.

מקווה מאוד שתחשבו קצת מחוץ לקופסא ולא תתעקשו להמשיך עם הראש בקיר.

אני למשל חושבשאחד הבעיות זה המילים המסובכות של השירים אני בשער 13 ורואה סבבי מלא אנשים שפשוט לא מכירים את המילים למשל לשנים רבות חוץ מהביית הראשון .לא כולם יושבים כל היוםמבפורומים ולומדים מילים .דבר שני לא צריך כל כך הרבה שירים מספיקים כמה קליטים וזהו .מישהו אמר מגפון גדול.?לדעתי פיתרון גדול .וגם להגיע למגרש לפני הזמן ןלעשות בחוץ קרנבל כמו שפותח הפוסט הציע יכול להיות גדול .ככה יהיה חיבור גם בין השערים .יאלה ביי

לאנשים פה יש זיכרון של דג.

איך אתם יכולים לומר שמ2004 תרבות העידוד בארץ לא התקדמה?.

אם למישהו הייתה אג'נדה רצינית ועם בשר זה היה איציק קוסמן.

מי שזוכר לדוג' בדרבי האחרון של 06\07, 3-0 דקה 30 והקהל שלנו עדיין בטירוף, לא יאומן.

אנשים שאומרים "זאת האג'נדה של הישראלים, אין מה לעשות" ונסחפים עם אותם נזירים שתקנים, למה אתם מצפים? שיבוא משיח בן דויד ויקפיץ אתכם כאיש גדר?

מי שזוכר לדוג' בדרבי האחרון של 06\07, 3-0 דקה 30 והקהל שלנו עדיין בטירוף, לא יאומן.

אאלט זה המשחק שטל גלבוע עלה לגדר והרים תיציע במחצית

ועופר נדב (עמד לידי) צעק עליי שאני לא מעודד ובכיתי

כתבת על זה שהאוהדים שלא יושבים ב11 באים רק לראות כדורגל אבל אפשר לראות שיש הרבה אנשים ב11 של פותחים תפה ואם זה היה תלוי בהם גם הם יושבים צריך באמת כמו שכתבת להתחיל ב11 שכולם יעודדו כמו שצריך ואחרי זה שאר היציעים

כתבת על זה שהאוהדים שלא יושבים ב11 באים רק לראות כדורגל אבל אפשר לראות שיש הרבה אנשים ב11 של פותחים תפה ואם זה היה תלוי בהם גם הם יושבים צריך באמת כמו שכתבת להתחיל ב11 שכולם יעודדו כמו שצריך ואחרי זה שאר היציעים

לגמרי לא מבין מה הם באים לגוש אם הם לא מתכוונים לעודד יש מלא מקום דווקא במקום הכי מאוכלס הם נתקעים

אאלט זה המשחק שטל גלבוע עלה לגדר והרים תיציע במחצית

ועופר נדב (עמד לידי) צעק עליי שאני לא מעודד ובכיתי

הגיוני.

אבל טל גלבוע ו06/07 נשמע לי לא מסתדר.

נראה לי שזה היה מוקדם יותר בשנים

גלבוע עלה על הגדר במחצית של המשחק הזה אחרי איזה שלוש שנים שלא היה על הגדר

בכל מקרה 06-7 עונה מהגדולות שאני זוכר ביציע, אבל התקדמות משמעותית לא הייתה שם. 02-3 הייתה לא פחות גדולה.

הגיוני.

אבל טל גלבוע ו06/07 נשמע לי לא מסתדר.

נראה לי שזה היה מוקדם יותר בשנים

זה הקטע, שהוא לא היה איש גדר בכלל

הוא עלה כי אף אחד לא נשאר וכי מכבי הייתה צריכה אותנו וזה.

לא?

יש מצב שאני טועה.

קודם כל תהנה בארגנטינה :)

פוסט נהדר, מקווה שיאמצו אפילו חלק מהרעינות וההצעות.

הגיעה הזמן שנפסיק להגיד כמה שהתרבות פה חרא ונמצא איך אנחנו משתפרים.

אני יכול להעיד על עצמי ואנשים שמכירים אותי יודעים את זה, שאני מעודד באטרף ונהנה מכל שניה, גם אם בדיוק הדגל הסתיר לי מסירה גאונית או איזה פאול אכזרי.

כשאני עשיתי מנוי ל-11 ידעתי טוב מאד מה זה אומר, ואף אחד כאן לא בא לשנות תרבות, בסה"כ זה מאד פשוט...יציע שמאחורי השער, יציע שמתחיל את השירים, יציע שמרים תפאורות, מן הראוי שלא יהיו בו תלונות על דגלים, כי האמת? זה בזיון. אין לי מילה אחרת.

בלי קשר לזה שניב אחלה, לא יודע מה סיפרו לך שעשית מנוי ל-11 אבל מבחינתי זה אומר ששילמתי כסף כדי לראות משחק, אבל עזוב רגע. היציע מונה איזה 2000 או 3000 איש אם אני לא טועה. מתוכם יש כמה שמוכנים שדגלים יסתירו לו גולים או מהלכים. יש גם כאלו שבכלל בוחרים להיות עם הגב למגרש, להוריד חולצה ולהטריף את הגוש. ויש כאלו שבאים למשחק וגם מעודדים וגם רוצים לראות משחק ויש גם כאלו שלא מעודדים בכלל אלא מפתחים גרעינים ומקללים את פידלף מדקה 20 במשחק הראשון שלו.

בקיצור, כמו בכל מקום הרוב הוא שיקבע ולא אני ולא אף אחד יכתיב להם מה לעשות. ישבתי באיזה משחק בפוסה של מילאן בסן-סירו. אם הייתי מבקש מאחד המטורפים שם להוריד את הדגל, יש מצב שהוא היה מוריד לי את הראש. שמה ביציע מאחורי השער יש מקומות מסומנים במסקינטייפ ומערכת כריזה שאוהד מוביל אותה (לפחות מה שהיה אז, לא יודע מה היום) ופשוט רובו המוחלט של היציע מורכב מפנאטים והם בעלי הבית שם.

בשער 11 זה לא המצב וגם לא נראה לי שזה יקרה בעתיד. אז אם הרוב רוצה לראות משחק מבלי דגלים שמסתירים לו, תכבדו את זה.

ובכלל אחרי החפירה בסך הכל אני מסכים עם מה שאלירן אמר. כן דגלים לא דגלים פשוט להתחיל לעודד.

קראתי רק את ההודעה הראשונה אז אני אתייחס רק אליה

הנושא עצמו מבורך

שער 11 באמת צריך להיות קרנבל שגם לא רואים משחק ונטו נהנים מהאווירה ביציע

רצועות דגלים אנשים אחד על השני וכל מה שאמרת

מי שב 11 רוצה לראות משחק? יש לו את שער 10 כי הוא התבלבל ביציע ושבשנה הבאה יעשה מנוי ל איזה שע שהוא רוצה כדי לראות משחק

לגבי העניין הגדול באמת

התופים:

בתקופת השחקן התחלנו בתחילת השנה להיכנס לפרויקט של שינוי התופים ולהפוך אותו למצלתיים וסנרים והכל, ודווקא הלך בסדר גמור

אבל דבר כזה דורש המון עבודה ( התכנון היה שנה שלמה של עבודה על זה ולהיכנס עם זה שנה הבאה) אבל היציע התהפך וגם הקושי של זה גדל כי דרש ממך יותר כסף יותר זמן עבודה שכל אלה לא התאפשרו

בכל מקרה כדי להצליח בשינוי כזה ביציע צריך זמן ולא מעט ולא רק זמן ביציע אלה גם זמן פרטי של להשקיע בעניין מחוץ למגרש (שבתור בנאדם שניסה להרים פרוייקט כזה בלי זמן לנשום זה נורא קשה והגיע למצב של בלתי אפשרי) וכסף כשבמקביל אתה צריך גם להשקיע בעונה הנוכחית ולא להתחיל לחשוב לעונה הבאה

בקיצור דבר כזה מאוד יהיה קשה לעשות וכרגע זה לא יקרה וגם לא בעתיד הקרוב

עוד פעם שאפו על הנושא :flowers:

נ.ב תשלח לי פרטית אני אשלח לך משהו מגניב

נערך על ידי Feuer

בלי קשר לזה שניב אחלה, לא יודע מה סיפרו לך שעשית מנוי ל-11 אבל מבחינתי זה אומר ששילמתי כסף כדי לראות משחק, אבל עזוב רגע. היציע מונה איזה 2000 או 3000 איש אם אני לא טועה. מתוכם יש כמה שמוכנים שדגלים יסתירו לו גולים או מהלכים. יש גם כאלו שבכלל בוחרים להיות עם הגב למגרש, להוריד חולצה ולהטריף את הגוש. ויש כאלו שבאים למשחק וגם מעודדים וגם רוצים לראות משחק ויש גם כאלו שלא מעודדים בכלל אלא מפתחים גרעינים ומקללים את פידלף מדקה 20 במשחק הראשון שלו.

בקיצור, כמו בכל מקום הרוב הוא שיקבע ולא אני ולא אף אחד יכתיב להם מה לעשות. ישבתי באיזה משחק בפוסה של מילאן בסן-סירו. אם הייתי מבקש מאחד המטורפים שם להוריד את הדגל, יש מצב שהוא היה מוריד לי את הראש. שמה ביציע מאחורי השער יש מקומות מסומנים במסקינטייפ ומערכת כריזה שאוהד מוביל אותה (לפחות מה שהיה אז, לא יודע מה היום) ופשוט רובו המוחלט של היציע מורכב מפנאטים והם בעלי הבית שם.

בשער 11 זה לא המצב וגם לא נראה לי שזה יקרה בעתיד. אז אם הרוב רוצה לראות משחק מבלי דגלים שמסתירים לו, תכבדו את זה.

ובכלל אחרי החפירה בסך הכל אני מסכים עם מה שאלירן אמר. כן דגלים לא דגלים פשוט להתחיל לעודד.

עזוב רגע חול והכל

מבין שמישהו רוצה לבוא לראות משחק כדורגל והכל

והוא קנה מנוי ל11 וסבבה.

נניח שאתה מחלק את שער 10 11 ל4 גושים, ואתה לא רוצה לשבת בגוש של האולראטס בגלל הדגלים(חחחח) ואתה לא רוצה לשבת איפה שהפאנקטיס מרימים דגל , זה אורמ שנניח 2 גושים ירדו לך, זה שאומר שנשאר בערך חצי יציע שאתה יכול לשבת בו, ובדרך כלל 10 לא מלא מלא ו11 מפוצץ, משמע אנשים בוחרים לשבת ב11 ולא ב10, יש עוד חצי יציע שלם לשבת בו, למה דווקא בנקודה שבא רוצים שיהיה דגל?

ברצינות ?

למה אי אפשר להתפשר ולזוז לצדדים?

קראתי רק את ההודעה הראשונה אז אני אתייחס רק אליה

הנושא עצמו מבורך

שער 11 באמת צריך להיות קרנבל שגם לא רואים משחק ונטו נהנים מהאווירה ביציע

רצועות דגלים אנשים אחד על השני וכל מה שאמרת

מי שב 11 רוצה לראות משחק? יש לו את שער 10 כי הוא התבלבל ביציע ושבשנה הבאה יעשה מנוי ל איזה שע שהוא רוצה כדי לראות משחק

לגבי העניין הגדול באמת

התופים:

בתקופת השחקן התחלנו בתחילת השנה להיכנס לפרויקט של שינוי התופים ולהפוך אותו למצלתיים וסנרים והכל, ודווקא הלך בסדר גמור

אבל דבר כזה דורש המון עבודה ( התכנון היה שנה שלמה של עבודה על זה ולהיכנס עם זה שנה הבאה) אבל היציע התהפך וגם הקושי של זה גדל כי דרש ממך יותר כסף יותר זמן עבודה שכל אלה לא התאפשרו

בכל מקרה כדי להצליח בשינוי כזה ביציע צריך זמן ולא מעט ולא רק זמן ביציע אלה גם זמן פרטי של להשקיע בעניין מחוץ למגרש וכסף כשבמקביל אתה צריך גם להשקיע בעונה הנוכחית ולא להתחיל לחשוב לעונה הבאה

בקיצור דבר כזה מאוד יהיה קשה לעשות וכרגע זה לא יקרה וגם לא בעתיד הקרוב

עוד פעם שאפו על הנושא :flowers:

האמת שהיה נסיון לשדרג את עניין התופים עוד לפני כמה שנים בארגון.

זה הלך לא רע.

אין לי מושג למה הפסיק האמת

עזוב רגע חול והכל

מבין שמישהו רוצה לבוא לראות משחק כדורגל והכל

והוא קנה מנוי ל11 וסבבה.

נניח שאתה מחלק את שער 10 11 ל4 גושים, ואתה לא רוצה לשבת בגוש של האולראטס בגלל הדגלים(חחחח) ואתה לא רוצה לשבת איפה שהפאנקטיס מרימים דגל , זה אורמ שנניח 2 גושים ירדו לך, זה שאומר שנשאר בערך חצי יציע שאתה יכול לשבת בו, ובדרך כלל 10 לא מלא מלא ו11 מפוצץ, משמע אנשים בוחרים לשבת ב11 ולא ב10, יש עוד חצי יציע שלם לשבת בו, למה דווקא בנקודה שבא רוצים שיהיה דגל?

ברצינות ?

למה אי אפשר להתפשר ולזוז לצדדים?

קודם כל, מן הסתם אני לא רוצה לשבת בגוש של האולטראס בגלל האולטראס. ומה לעשות שהם יושבים ב-10 והם הפכו את עצמם למשהו שחלק מהקהל נמנע מלהתחבר אליו מסיבות מובנות.

וואלה אין לי תשובה מוחצת. אנחנו אישית יושבים איפה שאנחנו רגילים כבר שנים, אני מניח שגם הרבה אחרים נוהגים כך. אבל ריאלית? תגדילו את הכוח שלכם (אני לא יודע כמה מונים חברי הגוש) תבואו בכמויות גדולות ותשמרו מקומות כמו שעושים באירופה.

אני יודע שזה לא ישים ואם יבוא איזה ילד בן 18 שיפרוס צעיף על 6-7 כיסאות יבואו אנשים מבוגרים ופשוט יעמדו שם בלי לחשבן לו ומצטער שזו המציאות.

בשורה התחתונה באמת שאני חושב שנושא הדגלים נופח פה מעבר לפרופורציה. הרי כמו שאמרת אין קשר בין הדגלים לעידוד, לא מאמין למי שאומר שבגלל דגל הוא לא מעודד ולא מאמין הפוך. אני בטוח שאתה קונה עכשיו בלומפילד גועש ורועש שמעודד 90 דקות במקום איזה גוש של 200 איש שיש לפניו איזה 4-5 דגלים יפים וגדולים.

וכמו שאמרתי אין מה לעשות, הרוב הוא תמיד זה שקובע ומכתיב את העניין, בכל דבר.

לא יודע אם כתבו את זה כבר, אבל אני זוכר שב 2008 הייתה שורה של חברה עם מצילות וסנר.. כנראה שלא תפס :( ואולי בצדק, קודם שיהיה צריך עידוד מספיק מאסיבי ויציב במשחקים.