Jump to content

בקשה מארגוני האוהדים לעשות משהו נגד שלמה שרף ומשה פרימו

michael_maccabi

Recommended Posts

פבלוב הוא חוקר רוסי שפיתח את תאוריית ההתנייה הקלאסית.

הכוונה בפחד פבלובי, היא שהוא פחד מותנה. כלומר, לא פחד שמשקף סכנה ריאלית אלא כזה שהושרש בצורה מלאכותית.

מה שבהלול רוצה להגיד למעשה, הוא שהמהלומות שחטפנו בשנים האחרונות הותירו אצלנו משקעים שגורמים לנו להלחץ גם כשאין לנו סיבה (שכן אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מרמה"ש).

* ידעתי שהתואר בפסיכולוגיה יצדיק את עצמו יום אחד... :hooligan:

להכות איפה שכואב-הפרנסה.

להפנות מכתבים זועמים למערכות של 103FM וערוץ הספורט. ליצור תסיסה והפניית מכתבים למערכות "מתחרות"-ספורט וואלה!, וואן ומעריב.

פנייה לרשות השנייה בכל פעם ופעם שהם מוציאים דיבה, מקללים או מכפישים בטלוויזיה ציבורית.

או הצעד החכם ביותר-להוריד רייטינג. תפסיקו לצפות בזבל הזה.

אחרי הכל, כדאי שנתרכז בלעודד-דבר שלא הצטיינו יתר על המידה השנה, ואחרי זה אולי נפנה את תשומת הלב לשני הליצנים האלו.

על איזה פחד פבלובי הוא מדבר

פעם אחרונה שהיינו בצמרת מועמדים עדיפים לזכייה היתה ב-96, זה לא שמכבי מתישהו בעטה בדלי כמו שחיפה עשתה ב-2010

הוא סתם כנראה קרא משהו על פבלוב במגזין לאישה והשתמש בזה בטור כדי שיחשבו שהוא אינטליגנט

וכן, פרימו ושרף קקות, מישהו צריך להוריד עליהם את המים

פבלוב היא חוקר רוסי שפיתח את תאוריית ההתנייה הקלאסית.

הכוונה בפחד פבלובי, היא שהוא פחד מותנה. כלומר, לא פחד שמשקף סכנה ריאלית אלא כזה שהושרש בצורה מלאכותית.

מה שבהלול רוצה להגיד למעשה, הוא שהמהלומות שחטפנו בשנים האחרונות הותירו אצלנו משקעים שגורמים לנו להלחץ גם כשאין לנו סיבה (שכן אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מרמה"ש).

* ידעתי שהתואר בפסיכולוגיה יצדיק את עצמו יום אחד... :hooligan:

על מה הוא מדבר? פעם ראשונה בעשר שנים האחרונות שיש לנו קבוצה נורמלית ואנחנו מנצלים את זה עד הסוף. איזה פחדים הוא רואה כאן? צריך כל משחק רביעייה?

בכלל, אני מתחיל להעדיף את המצב הנוכחי מאשר שילקקו לנו כל הזמן. לא צריך אף אחד, אנחנו לא מכבי חיפה.

חייבים לשיר לו בגביע לבן אלף הזה. שילמד פעם אחת.

הוא היה בזמנו מתנהג ככה עם הקהל של ביתר עד שהם אנסו אותו במשחק שהוא פירשן שלהם ואז נרגע.

אנחנו לא הזונה שלו.

משהו רע עובר על שליימה. באמת.

תמיד היה אינטרסנט מגעיל - אבל ככל שהוא מזדקן הוא הופך להיות פחות ופחות מחובר למציאות.

ראיתי תתכונית של היציע באינטרנט הבנאדם לא מפסיק לנבל את הפה. ראבאאק עזבו מכבי רגע - ילדים רואים את זה.

אחרי זה הוא מתחיל לדבר על תרבות ספורט ועל התנהגות של שחקנים ואוהדים. הרי השחקנים/אוהדים של מחר צופים בבהמיות שלך היום דחילרבאק!

אני לא מבין את זה

מצד אחד יש בערוץ הזה את שירלי בר דיין שבאמת עושה עבודה מצויינת ומפרגנת מכל הלב גם כשאנחנו משחקים גרוע

ומצד שני הפרימו הזה

מה הקטע?

המשחק הקרוב זה הזמן לאחל הכל לשלמה שרף

כנראה 99% שיפרשן אותנו בגלל שהשידור הוא של ספורט 5.

צריך רק לרדת על השמן הבושה הזה.

אני לא מבין את זה

מצד אחד יש בערוץ הזה את שירלי בר דיין שבאמת עושה עבודה מצויינת ומפרגנת מכל הלב גם כשאנחנו משחקים גרוע

ומצד שני הפרימו הזה

מה הקטע?

היא כתבת הוא פרשן

חחח שלמה שרף בדיחה ... איך ביציע העיתונות (נראה לי) הוא אמר שצריך להשאיר את ברק בשער למרות שאניימה חזר .. ואז אבי (נראה לי) אמר שאניימה יחזור לשער, אז הוא אמר על זה הפ יפסידו אתה תראה .. כמו ילד קטן שעושה דווקא חחח

לפרימו מתאים שלט (ציטוט של קופמן) : זונה של עיתונות. לשרף כנראה קללות יעשו את העבודה למרות שזה מביך קצת לקלל בן אדם בן 70 אבל אין מה לעשות מי שמחרבן לנו על הקבוצה שיידע שנגמרו המשחקים...

וואו זוהיר בילבול ממש מביך. אחרי שנטפל לאלירן באחד הטורים שלו, והשווה את תמוז לדרייפוס בטור אחר.. עכשיו הוא גם מכריז על מי באמת אלופה.. חחחחח גדול ולחשוב שפעם אהבתי לשמוע אותו בשירים ושערים. בדיחה מהלכת.

אני פשוט לא יכול לסבול את התשקורת - שבוע אחד אנחנו מדהימים , קבוצה של פעם בדור , ושבוע אחרי אנחנו הפועל יהוד.

אדון בהלול - מכבי לא נותנת הצגות ? לא מנצחת בסטייל ?

4-0 על ק"ש , בני סכנין , עכו , הפועל ת"א.

שישייה על הפועל חיפה.

5 מול הפועל ב"ש.

שלישיות על הפועל ר"ג , הפועל חיפה ובני יהודה.

רביעייה מדהימה מול רמה"ש.

מהפך של 2 שערים בדקה ה-90 .

באמת לא מגיע למכבי להיות אלופה , אנחנו פשוט משיגים תוצאות משעממות.

אני פשוט לא יכול לסבול את התשקורת - שבוע אחד אנחנו מדהימים , קבוצה של פעם בדור , ושבוע אחרי אנחנו הפועל יהוד.

אדון בהלול - מכבי לא נותנת הצגות ? לא מנצחת בסטייל ?

4-0 על ק"ש , בני סכנין , עכו , הפועל ת"א.

שישייה על הפועל חיפה.

5 מול הפועל ב"ש.

שלישיות על הפועל ר"ג , הפועל חיפה ובני יהודה.

רביעייה מדהימה מול רמה"ש.

מהפך של 2 שערים בדקה ה-90 .

באמת לא מגיע למכבי להיות אלופה , אנחנו פשוט משיגים תוצאות משעממות.

על מה הטרחה? אני בספק אם אדון בהלול קורא כאן

על מה הטרחה? אני בספק אם אדון בהלול קורא כאן

ברור שלא , אני בספק אם הוא יודע לקרוא בכלל.

אבל נורא מרגיז שאין פרגון לעבודה קשה , ושטוענים שקנו אליפות בכסף.

זה באמת מרתיח.

איפה הימים שהייתי שומר גזירי עיתונים אחרי ניצחונות, שהעיתונים היו מפרגנים לקבוצות הטובות.

שהיה כיף לקרוא את העיתון יום אחרי משחק של מכבי, אפילו אם היינו מקום שלישי או שני בטבלה, אחרי ניצחון 1-0 מול קבוצת תחתית.

או הפרגון אחרי שמכבי בכדורסל, בעידן של לפני גרשון וההצגות, הייתה מנצחת איזו קבוצה מלטביה בשלב המוקדם, לפני ההדחה הצפויה בהצלבה.

מה קרה לתקשורת שהיא רק מנסה לעקוץ, לפגוע, למצוא את השלילי? לאן נעלם הכיף שהיה מלווה בקריאת מדור הספורט, התקופה שהעיתונאים כתבו בשביל האוהדים ולא בשביל ה"קוראים הביקורתיים".

איפה הימים שהייתי שומר גזירי עיתונים אחרי ניצחונות, שהעיתונים היו מפרגנים לקבוצות הטובות.

שהיה כיף לקרוא את העיתון יום אחרי משחק של מכבי, אפילו אם היינו מקום שלישי או שני בטבלה, אחרי ניצחון 1-0 מול קבוצת תחתית.

או הפרגון אחרי שמכבי בכדורסל, בעידן של לפני גרשון וההצגות, הייתה מנצחת איזו קבוצה מלטביה בשלב המוקדם, לפני ההדחה הצפויה בהצלבה.

מה קרה לתקשורת שהיא רק מנסה לעקוץ, לפגוע, למצוא את השלילי? לאן נעלם הכיף שהיה מלווה בקריאת מדור הספורט, התקופה שהעיתונאים כתבו בשביל האוהדים ולא בשביל ה"קוראים הביקורתיים".

הימים האלה נעלמו כשנדב צנציפר האדום התחיל לסקר את מכבי בידיעות

קרה משהו שלא שמתי לב אליו בלילה?

זוהיר בהלול-חיפה היא האלופה האמיתית.

שחקנים בחיפה- אנחנו יותר טובים ממכבי.

שחקנים בסכנין- כולם פה בטוחים שמנצחים את מכבי.

שחקנים בבית"ר- חייבים לנצח את מכבי בגביע.

פספסתי משהו? מישהו מבין הכוכבים שכתבתי למעלה החזיק את הטבלה הפוך?

סתם טמבל המשה פרימו הזה

בעונה רוב התקציב היום זה בגלל חוזים מעונות קודמות

העונה הזאת רוב השחקנים באו במשכורת סבירות

גם שנה שעברה היה הרבה כסף ובאו כל שחקן שמאמן רצה להביא ברק יצחקי קולאוטי מדו ועוד......

בפייסבוק של ערוץ הספורט:

ערוץ הספורט שלום,

לפני שאתחיל במס' טענות, גילוי נאות, אני אוהד של מכבי ת"א.

הטענות שלי נוגעות לכמה מפרשניכם, בראשם משה פרימו ושלמה שרף. באופן פרטני השניים מתנכלים למכבי בכל משפט שלהם. באופן כללי הם פשוט מביכים את האינטליגנציה של הצופה ושל מערכת ערוץ הספורט. ידוע לכולם שמכבי לא מזינה אותם ברכילות ועל כן מתנכלים אבל זה כבר נהיה מביך. לטעון שמכבי קבוצה גרועה למשל. מעבר לכך, טענות לא מבוססות כמו הדיין אוהד הפועל ולכן הפועל זוכו, רק מסכנות את הערוץ שלכם בתביעות על הוצאות דיבה. דבר אחרון, התוכניות שער השבת ושבת ביציע, אמורות לסכם את משחקי השבת בליגת העל, הצורה המתלהמת, הלא מכובדת, המזלזלת, ומנבלת הפה בה התוכניות מתנהלות, גורמת לכך שילדים קטנים הצופים בה יגדלו לתוך תרבות ספורט חולה וקלוקלת. לתשומת לבכם ובברכת פרימו ושרף אנחנו מקום ראשון.

צריך להתחיל במשהו

בפייסבוק של ערוץ הספורט:

ערוץ הספורט שלום,

לפני שאתחיל במס' טענות, גילוי נאות, אני אוהד של מכבי ת"א.

הטענות שלי נוגעות לכמה מפרשניכם, בראשם משה פרימו ושלמה שרף. באופן פרטני השניים מתנכלים למכבי בכל משפט שלהם. באופן כללי הם פשוט מביכים את האינטליגנציה של הצופה ושל מערכת ערוץ הספורט. ידוע לכולם שמכבי לא מזינה אותם ברכילות ועל כן מתנכלים אבל זה כבר נהיה מביך. לטעון שמכבי קבוצה גרועה למשל. מעבר לכך, טענות לא מבוססות כמו הדיין אוהד הפועל ולכן הפועל זוכו, רק מסכנות את הערוץ שלכם בתביעות על הוצאות דיבה. דבר אחרון, התוכניות שער השבת ושבת ביציע, אמורות לסכם את משחקי השבת בליגת העל, הצורה המתלהמת, הלא מכובדת, המזלזלת, ומנבלת הפה בה התוכניות מתנהלות, גורמת לכך שילדים קטנים הצופים בה יגדלו לתוך תרבות ספורט חולה וקלוקלת. לתשומת לבכם ובברכת פרימו ושרף אנחנו מקום ראשון.

צריך להתחיל במשהו

כל הכבוד

סתם טמבל המשה פרימו הזה

בעונה רוב התקציב היום זה בגלל חוזים מעונות קודמות

העונה הזאת רוב השחקנים באו במשכורת סבירות

גם שנה שעברה היה הרבה כסף ובאו כל שחקן שמאמן רצה להביא ברק יצחקי קולאוטי מדו ועוד......

בסופו של דבר עם נזכה באליפות תהיה רשומה בהיסטוריה הטבלה בלבד ולא גודל תקציב של כל קבוצה

על האליפויות של בית"ר בדיעבד היום רשום הכסף הגדול של ארקדי.

אבל זה לא דומה למה שקורה השנה עם מכבי. מה שהיה שבוע שעבר לא קונים בכסף.