Jump to content

איך מוציאים פטור שיער?

Recommended Posts

אני לא ארחיב במילים, אני ממש צריך פטור שיער ואין לי צלקת, הקב"ן אומר שקב"ן לא מוסמך לתת פטור שיער ושאפשר לקבל רק על רפואי, מה אני עושה? בבקשה בלי תשובות כמו "זה צבא אין מה לעשות" תודה למי שיעזור...

אם קבן רוצה הוא משיג כמו גדול בדוק.. למה אתה כל כך צריך פטור?

הוא אמר לי שהוא לא יכול, לא שהוא לא מוכן לתת או שאני לא ראוי, אלא שקב"נים לא מוסמכים לתת פטור, אמרתי לו שזה לא נשמע לי הגיוני וניסיתי לראות אם הוא רק בוחן את העשקנות שלי אבל הוא עמד על שלו.. אני עדיין מתקשה להאמין אבל מה אני יכול לעשות?

את הסיבות אני מעדיף לא לפרט.

הוא אמר לי שהוא לא יכול, לא שהוא לא מוכן לתת או שאני לא ראוי, אלא שקב"נים לא מוסמכים לתת פטור, אמרתי לו שזה לא נשמע לי הגיוני וניסיתי לראות אם הוא רק בוחן את העשקנות שלי אבל הוא עמד על שלו.. אני עדיין מתקשה להאמין אבל מה אני יכול לעשות?

לך לספר שלך,תעשה גלאח 0 על כל הראש ותבקש ממנו לעשות לך צורה של צלקת עם תער באמצע הראש.

לך עם זה לרופא ויתנו לך פטור,ברגע שיגדל השיער זה כבר לא יהיה ניתן להבחנה..

אח של חבר קיבל מקב"ן.. ותעשה מה שנמרוד אמר

וואלה מבין אותך, והייתי באותו מצב כמוך...אני יגיד לך מה אני עשיתי, אם אתה קרבי אז זה מה שאני ממליץ לך לעשות.

דבר ראשון תרגיל תסביבה שלך שיש לך בעיה ואין אתה חייב תשיער, החיילים הקרובים המפקדים המ"פ והרס"ר, ככה שבמסדרי יציאה לא יהיה לך בעיה יותר מידי.

ממ עוד משהוא שהייתי עושה זה מוציא פטור שיער ל-45 יום דדרך הרופא, ומחדש אותו מידי פעם, זה עוד משהוא שנותן קצת שקט לזמן מסויים.

שהגעתי לשנתיים וקיבלתי תעודת לוחם אז כבר לא הייתי צריך לפחד יותר מידי ממ"צ כי הייתי על אזרחי וככה העברתי שלוש שנים.

חוץ מזה היו פעמים אחדות שכן עשיתי גלח לקצת שקט נפשי מהסביבה על השיער בזמנים שידעתי שאני הייתי עומד לסגור הרבה...

אם תצליח להשיג מקב"ן סחטיין.

• 4 weeks later...

אבל אני לא דתי ולא בא לי להסתובב 3 שנים עם כיפה

בתקופה שלי "שומר מסורת" גם היה אוכל.. היום אני לא יודע אם זה תופס, אבל שווה בדיקה

• 3 weeks later...

עזבו פטור שיער. איך אני מוציא פטור זקן

שלב א - קנה סכין גילוח, חשוב מאוד שיהיה חד פעמי, וכמה שיותר זול ומעפן

שלב ב - תתגלח תווך כדי שבאיזור אחד אתה חוזר כמה וכמה פעמים, גם אם אתה כבר מגולח שם, עד שהאיזור אדום ורגיש.חשוב לא לבצע את שלב זה יום לפני יציאה הביתה אלא בתחילת שבוע.

שלב ג - תהיה לך פריחה באיזור הזה (לא משהו היסטרי, יעבור תוך יומיים-שלושה) שתהיה נראית לעין כבר תוך כמה דקות. גש לחובש\רופא, תתלונן על פריחה, פצעים וכאבים בגילוח, תקבל פטור גילוח זמני של בין 30 ל60 יום.

חזור על שלבים א-ג מספר פעמים עד שתקבל פטור קבוע.