Jump to content

השלב הבא - שער 7

Brandon Roy

Recommended Posts

אנחנו מרגישים את החום מהאנשים והפידבקים החיוביים. אנחנו מרגישים שאנחנו יכולים לפתוח במשהו שיכול, לימים, להיות ריטואל שישנה הרבה ויוסיף המון, אבל מסתכלים קרוב - למשחק מחר, וכשגם 'אחים לסמל' איתנו, השמיים הם הגבול:

חשוב לי להדגיש, מאחוריי צבא של רעיונות ולא אנשים - אל תגלגלו את האחריות מאחד לשני ותאמרו שניתן להקל ראש בשעת ההגעה או ברצון לשבת ביחד, אם רוצים שינוי הוא צריך להתחיל בכל אחד ואחד מכם. אין לי אפשרות אמיתית ופרקטית לעשות יותר ממה שאני עושה כרגע ואעשה מחר.

אנחנו ניפגש מחר בשעה 17:45 במדרגות שמגיעות מיד לאחר הכניסה לשער 7, הכוונה היא בתוך המנהרה ולא בשער עצמו(מוקף בריבוע כחול על סף הסגלגל בתמונה המצורפת). שימו לב כי ישנן שתי כניסות, אנו מדברים על זו הקרובה יותר לשער 11/8/מרכז המגרש.

PV8Bx.jpg

אנו מקווים שכמה שיותר מהאנשים שהביעו רצון להגיע ולקחת חלק במהלך, יגיעו בשעה המוקדמת הזאת בכדי שנוכל להתעסק בעניינים שיתנו לגוש הזה את האפשרות לתרום כמה שיותר - א.השעה המוקדמת תינתן לנו את האפשרות לשריין את כמות המקומות הנדרשת בכדי שנוכל להבטיח כי נשב ביחד. ב. השעה המוקדמת תוכל לתת לנו את האפשרות להעמיד אנשים בכניסות לשער ולנסות ולהביא צעירים אנרגטיים לקרבת הגוש בשביל לקבל מהם אפקט נוסף.

הישיבה בגוש תעשה בצורה אנכית ולא מאוזנת. זאת אומרת - לא נשב עשרים אנשים בשורה אחת, אלא נשמור במשך ארבע או חמש שורות מספר כסאות בכל שורה(כמובן שהן יהיו צמודות אנכית). למי שלא הבין, מצורפת תמונות נוספת המציינת את סידור הישיבה(לא בהכרח המקום בו נשב מחר).

1Weo.jpg

זו הרשימה של האנשים שציינו כי הם מעוניינים ליטול חלק במהלך מהנושא הקודם:

rotemm +1

Adam_m +1

1+ מנג'ר יונייטד

DeMiTRaDZe

Brandon Roy +2

3+ גבריאל באטיסטוטה

Meron's +2

dvirtop

+1 סתיו191

בואו נחזיר במשחק הזה ולו במעט למכבי שנתנה לנו בעונה אחת, שעוד לא נגמרה, כל-כך הרבה רגעי אושר.

גם מי שנרשם, גם מי שלא, גם האורחים שצפו בנושא, מוזמנים להוסיף לפייסבוק - Yoav Menachem. מאוחר יותר אפרסם את המספר שלי בשביל שגם מי שיגיע למגרש ולא ראה או לא מצא אותנו, יוכל ליצור קשר ובשניות נקשר אותו אלינו.

לא יודע אם זה בגלל החוסר תיאום עם האולטראס, אבל עצוב ששער 7 לא שומעים ולא מבינים מה שער 11 שר, זה רק מראה כמה שהעידוד הוא לא מספיק עוצמתי ובמילים אחרות: חלש.

מקווה שתצליחו להרים את היציע הזה, יש בו פוטנציאל גדול זה יציע ענק של כמעט 3000 מקומות.

שיהיה בהצלחה!

יאללה מכבי!

אנשים תצטרפו זאת לא בושה, יש לשער הזה פוטנציטל לר רע בכלל. אנחנו שם פשוט תבואו!

ממש לא בושה, למרות שזה שער שמזוהה עם הגועל

שיהיה בהצלחה

ממש לא בושה, למרות שזה שער שמזוהה עם הגועל

שיהיה בהצלחה

אחרי שראיתי פה הרבה תגובות שלך הבנתי

אתה אוהד הפועל שרמוטה

מנהלים תנעלו לו בבקשה תמשתמש

תשתדלו לא להתבלבל ולשיר מה שההם שרים,תנסו להאזין לMF.אם גם ב8 ייצטרפו נשתיק אותם ולא תהיה להם ברירה אלא לשתוק\לשיר מה שכולם שרים.