Jump to content

אוהדי מכבי בתפוצות

Chris

Recommended Posts

וואלה חלי מה ההתלהבות שלכם לאכול שווארמת אורניום?

מקרה אחד של הרעלה לא אומר שבמקום מכינים שווארמה מחתולים.

היה מקרה שהביאו לו בשר לא ממש טרי , חוץ מזה הכל תקין שם.

ויש עוד מלא שווארמיות טובות חוץ מאבו זובי הזה.

סוייר עזוב אבו האני, חומוס עימאד זורם?

אתה מתחיל את המכינה שנה הבאה?

כנראה שכן.. אני לא יודע עד כמה יוצאים מהתחומים של המכינה אבל מכבי זה מכבי ואין מצב שאני נשאר 700 מטר ממשחק ולא הולך אליו (אם אני אשמע/אראה קהל בכלל אני אשתגע)

הם מוכרים בעיר יעני?

כנראה שכן.. אני לא יודע עד כמה יוצאים מהתחומים של המכינה אבל מכבי זה מכבי ואין מצב שאני נשאר 700 מטר ממשחק ולא הולך אליו (אם אני אשמע/אראה קהל בכלל אני אשתגע)

הם מוכרים בעיר יעני?

אז במידה ואתה אכן מתחיל את המכינה אז תידע שאתה תמיד יכול לפנות אליי במידה ותרצה לסוע לאיזה משחק בבלומפילד/חוץ , אני כל שבוע יוצא עם רכב.

לא נראה לי שיאסרו עליך לצאת מהמתחם בזמנך הפנוי.

לא יתקעו אותך בחדר ויאסרו עליך לצאת.

מה זאת אומרת מוכרים? המכינה ?

אז במידה ואתה אכן מתחיל את המכינה אז תידע שאתה תמיד יכול לפנות אליי במידה ותרצה לסוע לאיזה משחק בבלומפילד/חוץ , אני כל שבוע יוצא עם רכב.

לא נראה לי שיאסרו עליך לצאת מהמתחם בזמנך הפנוי.

לא יתקעו אותך בחדר ויאסרו עליך לצאת.

מה זאת אומרת מוכרים? המכינה ?

תודה אחי.

העניין הוא שיש שבתות שסוגרים ויש גם משחקים בראשון ושני בזמן של לו"ז.

השאלה אם יתנו לי להשתחרר ממה שעושים באותו רגע בשביל משחקים (גם בלומפילד וגם בעיר.. נראה איך זה הולך ואז נחליט אם לקנות מנוי)

כן הכוונה אם יעני המכינה מוכרת בעיר, נוער ומבוגרים, מה היחס אליה וזה...

תודה אחי.

העניין הוא שיש שבתות שסוגרים ויש גם משחקים בראשון ושני בזמן של לו"ז.

השאלה אם יתנו לי להשתחרר ממה שעושים באותו רגע בשביל משחקים (גם בלומפילד וגם בעיר.. נראה איך זה הולך ואז נחליט אם לקנות מנוי)

כן הכוונה אם יעני המכינה מוכרת בעיר, נוער ומבוגרים, מה היחס אליה וזה...

כן המכינה מוכרת בעיקר אצל הצעירים, יש לי חבר שמדריך באחריי , הבנתי שזה איכשהו קשור למכינה.

תברר לגבי שבתות וזה , ואם אתה יכול לצאת מהמתחם בזמנך החופשי.

אם אתה רוצה אני יכול לברר לך לגבי זה, דודה של חבר אחראית שם על משהו.

כן המכינה מוכרת בעיקר אצל הצעירים, יש לי חבר שמדריך באחריי , הבנתי שזה איכשהו קשור למכינה.

תברר לגבי שבתות וזה , ואם אתה יכול לצאת מהמתחם בזמנך החופשי.

אם אתה רוצה אני יכול לברר לך לגבי זה, דודה של חבר אחראית שם על משהו.

האמת שאני מכיר את ראש המכינה ומכיניסט שעושה את המכינה עכשיו אז אני אסתדר עם לברר את זה אבל אם אני יכול לתפוס איתך משם טרמפ למשחקים זה יהיה אגדה!

האמת שאני מכיר את ראש המכינה ומכיניסט שעושה את המכינה עכשיו אז אני אסתדר עם לברר את זה אבל אם אני יכול לתפוס איתך משם טרמפ למשחקים זה יהיה אגדה!

בכיף, במידה ותהיה לך אפשרות לצאת אז תהיה בטוח שתמיד יהיה לך מקום.

אנחנו ככה וככה 2-3 אנשים באוטו, לא יותר.

חחחח דוסלדורף אתה גר שם ולא יודע שאומרים דיזלדורף

הרגת אותי חחחח

לא אומרים דיזלדורף.

השם הוא Düsseldorf, אין מקבילה עברית לü, אז יש כאלה שכותבים דוסלדורף ויש כאלה שכותבים דיסלדורף. שניהם הם לא ההגייה הגרמנית הנכונה, אבל לטעמי "דוסלדורף" קרוב יותר.

"דיזלדורף" זה בטוח לא כי הצירוף ss בגרמנית נהגה בתור ס' ולא ז'.

http://translate.google.com/#de/iw/D%C3%BCsseldorf

תלחץ פה על הרמקול ותקשיב

במשך 4 חודשים (מאז הדרבי הראשון העונה) הייתי אוהד מכבי מארה"ב וכמעט שלא פספסתי משחק אחד, ברוך השם אני אהיה בבלומפילד במשחק גביע נגד בית"ר...

לא אומרים דיזלדורף.

השם הוא Düsseldorf, אין מקבילה עברית לü, אז יש כאלה שכותבים דוסלדורף ויש כאלה שכותבים דיסלדורף. שניהם הם לא ההגייה הגרמנית הנכונה, אבל לטעמי "דוסלדורף" קרוב יותר.

"דיזלדורף" זה בטוח לא כי הצירוף ss בגרמנית נהגה בתור ס' ולא ז'.

תלחץ פה על הרמקול ותקשיב

אחי זה דיסלדורף אם כבר

בחיים לא שמעתי מישהו אומר דוסלדורף זה טעות שלך תבדוק את זה

אחי זה דיסלדורף אם כבר

בחיים לא שמעתי מישהו אומר דוסלדורף זה טעות שלך תבדוק את זה

חפש בגוגל "דוסלדורף", יש למעלה מ2700 תוצאות

אין מה לבדוק. כמו שאמרתי, אין איות עברי שיהיה מדוייק, כי האות הזו לא קיימת אצלנו. דוסלדורף, לטעמי, נשמע יותר קרוב למקור מדיסלדורף.

תקשיב פה להגייה ותשפוט בעצמך.

גם מינכן בגרמנית כותבים עם הu והסימן למעלה אתה אומר מונכן או מינכן ? ההגייה של האות הזאת היא י' ולא ו' והקשבתי לטרנסלייט גם שם זה דיסלדורף .

אבל מה אני מתווכח איתך אם ככה אתה אוהב להגיד ... אני רק חייב להגיד שבחיים לא שמעתי על "דוסלדורף' זה נשמע לי מוזר .

גם מינכן בגרמנית כותבים עם הu והסימן למעלה אתה אומר מונכן או מינכן ? ההגייה של האות הזאת היא י' ולא ו' והקשבתי לטרנסלייט גם שם זה דיסלדורף . אבל מה אני מתווכח איתך אם ככה אתה אוהב להגיד ... אני רק חייב להגיד שבחיים לא שמעתי על "דוסלדורף' זה נשמע לי מוזר .

http://translate.google.com/#iw/de/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%9B%D7%9F

גם מינכן בגרמנית כותבים עם הu והסימן למעלה אתה אומר מונכן או מינכן ? ההגייה של האות הזאת היא י' ולא ו' והקשבתי לטרנסלייט גם שם זה דיסלדורף . אבל מה אני מתווכח איתך אם ככה אתה אוהב להגיד ... אני רק חייב להגיד שבחיים לא שמעתי על "דוסלדורף' זה נשמע לי מוזר .

גם לתומאס מולר יש את ה u הזאת בשם משפחה, ועדיין אומרים מולר ולא מילר.

שפה מגעילה, ואין ממש הגייה "נכונה" בעברית לסימן הזה.

תקשיב, אם אני אבקש ממך להגיד את השם של העיר בגרמנית תקנית, אתה כנראה לא תצליח, כי מבחינתך "ההגייה של האות הזאת היא י'". אני אצליח.

אז בתור אחד שמכיר את ההיגוי המקורי ומסוגל להגיד אותו - אני אכתוב דוסלדורף. אם אתה רוצה לכתוב דיסלדורף, אין שום בעיה, זה גם תקני.

אני לא אומר ש"דוסלדורף" יותר תקין מ"דיסלדורף", שניהם שגויים באותה מידה ושניהם הם אילוצים בגלל חוסר באותיות כאלה בשפה העברית [וטוב שכך]. אבל להגיד לי ש"דוסלדורף" זו טעות וזה מוזר ולא אומרים ככה - זה קישקוש, כי אותם הדברים אני יכול להגיד לך על "דיסלדורף".

מאיפה אתה סולאש?

וכריס זה השם שלך המקורי או ששינית בגלל גרמניה משם יהודי לשם לועזי?

חלילה לשנות. שם מקורי [עליתי לארץ בגיל 5 חודשים].

סולאש מדרום גרמניה.