Jump to content

אוהדי מכבי בתפוצות

Chris

Recommended Posts

תגיד יש בגרמניה המון אנטישמיות או שזאת סתם חארטה? ( בכלל ובפרט במגרשי כדורגל?)

נגיד לילדים בבצפר אכפת שאתה יהודי ?

קשה לי להאמין על ילדים בבית ספר אכפת שהוא יהודי.אנטישמיות מצויה באנשים שמגיעים מדור ישן יותר,כמה שאני יודע ומבין.

קשה לי להאמין על ילדים בבית ספר אכפת שהוא יהודי.אנטישמיות מצויה באנשים שמגיעים מדור ישן יותר,כמה שאני יודע ומבין.

אני חושב שזו בדיוק הסיבה שהוא שאל מישהו שגר בגרמניה.

תגיד יש בגרמניה המון אנטישמיות או שזאת סתם חארטה? ( בכלל ובפרט במגרשי כדורגל?)

נגיד לילדים בבצפר אכפת שאתה יהודי ?

אני אמנם מאוד אוהב את היהדות ומחובר אליה מבחינה נפשית, אבל אני לא יהודי. בכל אופן, גם בתור ישראלי, לא נתקלתי ביחס שלילי.

יש פה המון מהגרים מטורקיה, ביניהם אפשר למצוא די הרבה אנטישמים וגזענים מטומטמים. אבל עם האוכלוסייה הגרמנית לא היו לי בעיות.

במגרשי הכדורגל גם כן לא חוויתי גזענות.

הייתה פעם אחת לפני שנתיים כשבמשחק מול אוברהאוזן [אז בליגה השנייה] הניפו ביציע שלהם כמה דגלים עם צלב קרס. לא ממש הבנתי מה הלך שם אבל הייתה כניסה מאסיבית של שוטרים ליציע והיה בלאגן, אני מניח שזאת הסיבה.

אני אמנם מאוד אוהב את היהדות ומחובר אליה מבחינה נפשית, אבל אני לא יהודי. בכל אופן, גם בתור ישראלי, לא נתקלתי ביחס שלילי.

יש פה המון מהגרים מטורקיה, ביניהם אפשר למצוא די הרבה אנטישמים וגזענים מטומטמים. אבל עם האוכלוסייה הגרמנית לא היו לי בעיות.

במגרשי הכדורגל גם כן לא חוויתי גזענות.

הייתה פעם אחת לפני שנתיים כשבמשחק מול אוברהאוזן [אז בליגה השנייה] הניפו ביציע שלהם כמה דגלים עם צלב קרס. לא ממש הבנתי מה הלך שם אבל הייתה כניסה מאסיבית של שוטרים ליציע והיה בלאגן, אני מניח שזאת הסיבה.

יאללה תעשה עלייה ותהגר :)

סתם,אפשר לשאול מה אתה?או בניסוח יותר טוב,מה הדת שלך?

יאללה תעשה עלייה ותהגר :)

סתם,אפשר לשאול מה אתה?או בניסוח יותר טוב,מה הדת שלך?

חוזר לארץ ברגע שמסיים את הלימודים כאן, אין כמו ישראל :)

אני נוצרי.

האמת שהנאצים בגרמניה יותר חזקים במזרח המדינה, אבל גם במערב התחילו לצוץ להן חבורות של תור שטיינר.

בכדורגל הגרמני ובסצינת האולטרס הגרמנית יש עלייה חדה בכמות הקהל הנאצי במשחקים.

האמת שהנאצים בגרמניה יותר חזקים במזרח המדינה, אבל גם במערב התחילו לצוץ להן חבורות של תור שטיינר.

אם בארץ יש לך קבוצה ששרה על השואה, למה אתה באמת יכול לצפות?

תגיד,כרטיס למשחק של באיירן למשל,גם עולה הון תועפות?

600 שקל למנוי ביציע הדרומי (השער 11 שלהם). יציע עמידה כמובן, אבל על הזין.

(מוקדש לכל מי שמצדיק את ההנהלה)

600 שקל למנוי ביציע הדרומי (השער 11 שלהם). יציע עמידה כמובן, אבל על הזין.

(מוקדש לכל מי שמצדיק את ההנהלה)

WTF?

אני פשוט לא מאמין(לא הצדקתי את ההנהלה מעולם,אבל 600 שקל לבאיירן?!,זה בערך שקול ל 50 שקל לקבוצה בארץ)

לא יודע אם יש עלייה חדה. אני יודע שהתופעה קיימת בסצנת האולטראס כאן, אבל לא שמעתי על עלייה חדה. יש לך נתונים?

WTF?

אני פשוט לא מאמין(לא הצדקתי את ההנהלה מעולם,אבל 600 שקל לבאיירן?!,זה בערך שקול ל 50 שקל לקבוצה בארץ)

כן, הכרטיסים למשחקים בגרמניה הם הכי זולים באירופה. אגב, כשאתה מעביר את זה לשקלים ויוצא 600, זה בעצם אפילו יותר זול ממה שזה נראה, כי בגרמניה מרוויחים יותר ומוציאים פחות [על הכל. דירה, אוכל, מכוניות] בהשוואה לארץ.

למשחקים של פורטונה דוסלדורף אני משיג כרטיס ב15 יורו [75 שקל], וזה משחק בונדסליגה באיצטדיון משובח. גם לבורוסיה דורטמונד מוכרים כרטיסים ב15 יורו.

בארץ שודדים את הקהלים לצערי.

לא יודע אם יש עלייה חדה. אני יודע שהתופעה קיימת בסצנת האולטראס כאן, אבל לא שמעתי על עלייה חדה. יש לך נתונים?

בקבוצה שאתה אוהד האולטראס השמאלני הפסיק להגיע למשחקים כי הוא בסכסוך עם החוליגנים הנאצים של המועדון, באאכן האולטראס התפרק מאותו סיבה, בבראנשוויג המון בלאגנים בין האולטראס לחוליגנים, במינכן 1860 גם ועוד ועוד

אגב זה ממש לא נכון לומר שזה מופיע בסצנת האולטראס, אם כבר להפך, האולטראס בגרמניה נלחמים בנאצים (גם אולטראס שהם לא אנטיפה)

ואם באלך נתונים ממישו שמבין באמת וחי את הנושא, תקרא את הבלוג הזה:

http://fussballogie.blogspot.co.il/

בקבוצה שאתה אוהד האולטראס השמאלני הפסיק להגיע למשחקים כי הוא בסכסוך עם החוליגנים הנאצים של המועדון, באאכן האולטראס התפרק מאותו סיבה, בבראנשוויג המון בלאגנים בין האולטראס לחוליגנים, במינכן 1860 גם ועוד ועוד

אגב זה ממש לא נכון לומר שזה מופיע בסצנת האולטראס, אם כבר להפך, האולטראס בגרמניה נלחמים בנאצים (גם אולטראס שהם לא אנטיפה)

זה אוהד הפועל..

ואתה מגיע לארץ מידי פעם,מבקר?

אני פשוט תוהה מה גרם לך לאהוד מכבי.

אגיע לבקר באוקטובר [מקווה שייצא להיות בבלומפילד :wubyellow3: ], ואחרי שאני אסיים את הלימודים אני אחזור לארץ.

את מכבי אני אוהד מגיל 7 בערך, כולם בכיתה היו הפועל, הלכתי נגד הזרם.

אני מודע לכל זה, עדיין, אלה בעיות נקודתיות, לא יודע אם זאת עלייה גורפת.

אגיע לבקר באוקטובר [מקווה שייצא להיות בבלומפילד :wubyellow3: ], ואחרי שאני אסיים את הלימודים אני אחזור לארץ.

את מכבי אני אוהד מגיל 7 בערך, כולם בכיתה היו הפועל, הלכתי עם מה שנכון :whistling: .

סבבה שיהיה לך בכיף אחי.

כן, הכרטיסים למשחקים בגרמניה הם הכי זולים באירופה. אגב, כשאתה מעביר את זה לשקלים ויוצא 600, זה בעצם אפילו יותר זול ממה שזה נראה, כי בגרמניה מרוויחים יותר ומוציאים פחות [על הכל. דירה, אוכל, מכוניות] בהשוואה לארץ

למשחקים של פורטונה דוסלדורף אני משיג כרטיס ב15 יורו [75 שקל], וזה משחק בונדסליגה באיצטדיון משובח. גם לבורוסיה דורטמונד מוכרים כרטיסים ב15 יורו.

בארץ שודדים את הקהלים לצערי.

פשוט לא יאומן.. אנשים אומרים "אין כמו בארץ" חברים - אין כמו לא להיות בארץ.

איזה נתון עצוב כתבת כאן כריס..

מדינה קפיטליסטית של שלטון חזירי. גועל נפש

יש בעיה עם כל הנושא הכלכלי וצריך להכיר בה, אבל שלא תבין את דבריי לא נכון - אני מאותם האנשים שיגידו לך שאין כמו בארץ.

אין כמו בארץ כי זה מה יש לנו, אנחנו ישראלים, יהודים... אין לנו מקום אחר. אבל בעיקרון המדינה הזאת היא סירחון אחד גדול

היינו שם אלפיים שנה וראינו מה יצא מזה.

עם כל הקשיים, אין כמו בארץ, ולדעתי יש דברים מבחינת רווחה שהמדינה שלנו עולה על לא מעט מדינות מערביות.

אז ביי? או מה...?

אין כמו בארץ כי זה מה יש לנו, אנחנו ישראלים, יהודים... אין לנו מקום אחר. אבל בעיקרון המדינה הזאת היא סירחון אחד גדול

עם כל הבעיות והקושי - ישראל מדינה מיוחדת וישראלים זה עם מיוחד. אווירה כמו בארץ לא תמצא בשום מקום אחר.

יש דברים בחיים שהם מעבר ל"למה פה יותר יקר משם".