Jump to content

היציע מהמר מחזור 21 - כל המשחקים פרט למכבי


Recommended Posts

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה x

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ים 1

Link to post
Share on other sites

הפועל עכו - הפועל חיפה - X

18:08 מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן - X

18:08 עירוני קריית שמונה - בני יהודה - 2

18:45 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב - 2

19:00 מכבי נתניה - בני סכנין - 1

20:50 מכבי חיפה - בית"ר ירושלים - 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה X

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

יום ראשון:

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

הייתי ב-10 הראשונים כמה שבועות רצוף. איך הידרדרתי ל-20 יאללה איזה באסה

18:08 הפועל עכו - הפועל חיפה - 1

18:08 מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן - 2

18:08 עירוני קריית שמונה - בני יהודה - x(הולך להיות 1 אבל, סעמק)

18:45 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב - 2

מכבי נתניה - בני סכנין - 2(הולך להיות 1)

20:50 מכבי חיפה - בית"ר ירושלים - 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב X

יום ראשון:

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה x

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 2

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב x

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן x

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה x

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין x

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים x

5/6 קל

Link to post
Share on other sites

טוב פעם ראשונה שלי חח

 

יום שבת:

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה X

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

יום ראשון:

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים X

Link to post
Share on other sites

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה 1

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן x

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה x

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה 1

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 2

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב X

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1 באנקר

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 2

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים X

Link to post
Share on other sites

18:08 הפועל עכו - הפועל חיפה - X

18:08 מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן - 1

18:08 עירוני קריית שמונה - בני יהודה - X

18:45 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב - 2

19:00 מכבי נתניה - בני סכנין - 1

20:50 מכבי חיפה - בית"ר ירושלים - 1

Link to post
Share on other sites

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה - x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן - x

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה - 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב - x

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין - 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים - 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה 1

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב X

 

יום ראשון:

 

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

מחזור קשה...

Link to post
Share on other sites

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן X

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין 1

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים X

Link to post
Share on other sites

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

הפועל עכו - הפועל חיפה 1

מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן 1

קריית שמונה - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 2

מכבי נתניה - בני סכנין x

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן x

18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1

18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 1

 

יום ראשון:

19:00, מכבי נתניה - בני סכנין 1

20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1

 

כרגיל, תודה! :flowers:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.